Меню
Кошик

Shineray XY200GY-6C

Please enter your phone number
and we call you back soon

 
 
Продажа запчастей
Продажа мототехники

Отправить нам сообщение
Контакты

Контакты

Close
 
 
Shineray XY200GY-6C
Shineray XY200GY-6C
Shineray XY200GY-6C
Shineray XY200GY-6C
Shineray XY200GY-6C
Shineray XY200GY-6C
Shineray XY200GY-6C
Shineray XY200GY-6C
Shineray XY200GY-6C
Shineray XY200GY-6C
Shineray XY200GY-6C
Shineray XY200GY-6C
Shineray XY200GY-6C
Shineray XY200GY-6C
Shineray XY200GY-6C
Shineray XY200GY-6C
Shineray XY200GY-6C
 • Модель: XY200GY-6C
 • Розміри: 2,100.00мм x 865.00мм x 1,230.00мм
56260.00 грн.
Без ПДВ: 56260.00 грн.

Доступні варіанти

          Навчені життєвим досвідом люди кажуть, що «все нове - це добре забуте старе». У цьому сенсі ще одна модель від Shineray, яка з'явилася в нашій модельній лінійці ще три роки тому відповідає цьому твердженню, але з деякими змінами.
           Як Ви зрозуміли, йдеться про модель Shineray XY200GY-6C. Раніше, а точніше у 2015 році ми вже пропонували до продажу цю модель. Однак у той період модель оснащувалась двигуном. вже застарілої конструкції обсягом 193 см3, що не мали балансувального валу, старим карбюратором і простою вилкою від менш потужної 150-ти кубової версії. Через деякий час ми свідомо відмовилися від пропозиції цієї версії на нашому ринку.
           Але час іде. Shineray розвивається і стає більш гнучким з урахуванням економічних реалій, що змінюються на різних ринках. Разом з ними   ми також намагаємося враховувати ті моменти та втілювати в життя можливості, які були б найбільш затребуваними потенційними покупцями в Україні.
Сформулюємо основні зміни у версії 2020 XY200GY-6C :
1. Повністю нова посилена конструкція траверси
2. Повністю нова вилка звичайного типу, але з діаметром пера 37 мм – це не помилка, а коректна інформація.                                 
3. Нова маточина заднього колеса з посиленим шеститочковим болтовим кріпленням приводної зірки
4. Повністю змінена центральна проводка + герметичні електророз'єми Pin-To-Pin
5. Всі кріпильні з'єднання з'єднуються болтами з мінімальною твердістю 8.8 Нмм2 та макс. 10.9  Нмм2
6. LED-лампа у фарі головного світла + нові  LED покажчики повороту
7. Катафорезне покриття рами та фарбування пластифікованою фарбою
8. Новий USB-порт із силою струму 2 ампера
9. Новий тип грипсів на кермі з матеріалу полівінілєтилен

 

Починаючи з 2019 року на моделі 6С  встановлений зовсім інший двигун (порівняно зі старою версією). Його об'єм197 см 3. Потужність майже 14,8 кінських сил. Він оснащений балансвалом, а в системі живлення встановлений карбюратор PZ30, він більш вимогливий до первинних налаштувань, але при правильному регулюванні готує якіснішу суміш. На фото обидва двигуни: Здогадаєтеся де який?
     

      1. Траверса повністю нова, посилена, товщина її основи збільшилася на 4 мм. Виделка повністю нова (інша). Вона довгохідна, з зовсім іншою затискною конструкцією осі колеса, іншими підшипниками та діаметром пера 37 мм.  Крім цього, у місці де трубчастий елемент рами (в який вставляється вісь траверси) зв'язується в самій рамою за допомогою двошарового зварного шва. подовженого на 1,5 см із кожної сторони. Така конструкція призначена для того, щоб забезпечити підвищену жорсткість вузла і здатність сприймати значно більші ударні навантаження.


Переднє гальмо теж зазнало змін. Замінили гальмівний диск та конструкцію супорта. Тепер він став двопоршневим із збільшеною площею фрикційної пари – зробили ми це для того, щоб покращити гальмівну динаміку.
 Звичайно ж захисні гофри пір'я теж присутні. До речі, вони кріпляться вгорі хомутом із надійною фіксацією гвинтом. Для їзди в складніших позашляхових умовах такий варіант буде значно кращим. Нагадаємо, що раніше була вилка з діаметром 31 мм.
 
      3. Шини залишилися в найбільш популярному розмірі 21 дюйм попереду та 18 дюймів ззаду + розвинений протектор.
           

 

    Заднє гальмо залишилося барабанним. Двохсотка все-таки є бюджетним мотоциклом і наявність цього елемента впливало б на кінцеву ціну. І другий момент - багато покупців навпаки говорили нам про те, що задні диски ходять менше, а вимагають уваги більше і обслуговування частіше (бруд запилення роблять свою справу) при експлуатації по грунтових, лісових дорогах. З цього погляду барабанне гальмо більш витривалий і менш вибагливий до таких дорожніх умов.

Проміжний ролик натягувача ланцюга в середній частині став силіконовим (раніше був пластифікований) рами, як і раніше, виконує запобіжну функцію з обмеження переміщення ланцюга при великих ходах підвіски.
Також утворюємо Вашу увагу на те, що конструкція задньої маточини тепер стала посиленою. Більше того, ми встановили іншу провідну зірку (на фото), яка кріпиться шістьма болтовими з'єднаннями (замість чотирьох раніше). Все це було зроблено для того, щоб ходимість цієї деталі не впливала на обмеження переміщення мотоцикла поза дорогами, а загальна надійність підшипникового вузла та маточини зміцнила думку власників у тому, що незважаючи на бюджетність, цей мотоцикл може виносити тяготи позашляхового життя.


 
 
      5. А ось в інформаційному інструментарії ми зробили крок уперед. На ранній версії механічний привід спідометра та відсутність тахометра не дуже радували власників. Були випадки, коли через часті перегини рвався трос, а без тахометра, регулювання карбюратора мало проводитися «на слух», що без наявності досвіду ускладнювало якісне налаштування.
       Тому тепер у стандартній комплектації електронна панель приладів із аналоговим відображенням тахометра.

      
А фара тепер оснащується LED лампою. Причому лампа це не кустарна творчість - вона спеціально підібрана і за довжиною і розташуванням самого світлового елемента в прив'язці до розташування рефлектора, який і формує світловий пучок. LED ефективності значно перевищує колишній варіант лампи з ниткою розжарення і звичайно ж буде більш довговічним

У моделі XY200G-6C 2020 модельного року всі найголовніші електричні ланцюги з'єднуються герметичними роз'ємами типу Pin-To-Pin. Ці елементи у такому вигляді застосовуються в автомобільній промисловості. Тепер "блукаючі контакти" та окиснення в ключових з'єднаннях електропроводки відійдуть у минуле. Ця ж технологія  використовується і в побратимі моделі X-Trail 200.

    З корисних стандартних доповнень згадаємо про задній металевий багажник  і дзеркалах як на старших версіях 6B і 6С - їх форма, довжина ніжки і виліт за відгуками виявилися найзручнішими в їзді, ніж ранні варіанти ромбічної форми. USB порт тепер видає силу струму не менше 2 ампер замість одноамперного пристрою раніше. Тепер цей атрибут однозначно виконуватиме функцію джерела живлення для телефону або навігатора. Також на фото можете оцінити і нові грипси мул полівінілетілену. Вони зручніші на дотик і більш стійкі до впливу і вологи і агресивніших середовищ (наприклад миючої піни або бензину).
 
 
     До речі, коли ми минулого року встановили металеву платформу заднього багажника на старшого брата XY250GY-6C – почули кілька негативних відгуків, цитуємо: "...хрінова конструкція з двоточковим кріпленням".
На це рахунок відповімо, що для тих, хто нав'ючує багажник мотоцикла як осла, за принципом «вантажимо поки що стоїть на копитах» - конструкція на 100% «хрінова»! - Звичайно вона може підігнутися або поламатися. Але насправді платформа розрахована на завантаження не більше 15 кг - це питання безпеки переміщення на мотоциклі, а не використання як повноцінно вантажного моторизованого транспортного засобу. Звичайно можна завантажити поклажу більшого обсягу (не ваги), тільки не потрібно ставитися до цього бездумно. Якщо дотримуватися рекомендацій виробника, і з розумом підходити до питання, то наявність вантажної платформи дозволить. кріпити і перевозити і вантажі з більшою часткою зручності та функціональності.
 
 
З урахуванням перелічених змін ця модель ще краще пристосована до експлуатації на пересіченій місцевості.
Дякуємо Вам за увагу!


    
 

Масо-габаритні характеристики
Довжина, мм 2100
Ширина, мм 865
Висота, мм 1230
Колісна база, мм 1370
Споряджена маса, кг 137
Характеристики
Двигун, тип Бензиновий, 4-х тактний, одноциліндровий, двоклапанний, повітряного охолодження з внутрішнім балансувальним валом
Паливо, що рекомендується Бензин з октановим числом не менше 92
Рекомендований клас в'язкості масла 10W-40 / 15W-50 Напівсинтетична олія для мотоциклетних двигунів повітряного охолодження (залежно від сезонності)
Ступінь стиснення 8,9:1
Об'єм, куб.см 197
Система електроживлення АКБ 12V 6,5А (AGM-тип, що не обслуговується)
Система запалювання Електронне (СDI) та кікстартер
Тип запуску двигуна Електростартер та кікстартер
Максимальна потужність, к.с./об.хв. 14,8 /7000
Максимальний крутильний момент, Нм при об/хв 15 / 5500
КПП 5-ти ступінчаста з багатодисковим зчепленням у масляній ванні
Тип приводу Ланцюговий привід, маркування ланцюга 520, марка СHOHO
Задні гальмівні механізми Барабанний з механічним приводом діаметр барабана 120 мм.
Підвіска задня Маятникова, з пружинно-гідравлічним моноамортизатором
Підвіска передня Телескопічна вилка зі збільшеним ходом стиснення та гідравлічними амортизаторами. Робоча частина пера закрита гофрованими кожухами. Діаметр пера 37 мм.
Передні гальмівні механізми Дисковий із однопоршневим супортом, гідравлічний. Діаметр диска 260 мм. Товщина диска 4 мм.
Колісні диски Сталеві, спицьовані, хромоване нанесення на обід.
Максимальна швидкість, км/год 102
Витрата палива, л/100 км ≥3,3
Вантажопідйомність, кг 155
Кліренс, мм 370
Розмір шин передні/задні Передня: Шина з розвиненим протектором розмірності 80/100-21, Задня: Крос-шина розмірності 110/100-18
Об'єм паливного бака, л 13
Заправний обсяг масла в двигуні, л 1,1
Значення пакувальних розмірів мототехніки
Довжина, м 1,88
Ширина, м 0,47
Висота, м. 0,87
Вага, кг 155

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре
Захист від роботів

Шановні покупці, запропонована компанією MOT-O дво-, триколісна техніка (трицикли) і чотириколісна техніка (квадроцикли моделей: Hummer 200 CARGO карданний привід, SHINERAY ROVER 250, SHINERAY HARDY 200, а також моделі електроскутерів FADA) нормами та вимогами чинного законодавства та належить до категорії «транспортні засоби, призначені для експлуатації на дорогах загального користування». ВИНЯТКОМ З ЦЬОГО СПИСКУ є двотактні моделі KOVI (Kovi 250 Pro2T, Kovi 300-2T Pro) та пітбайки KOVI PiT125 і PiT150, прогулянковий квадроцикл SHARX 200, дитячі квадроцикли СhiX 110, OriX 125/150, які не призначені для доріг загального користування.

Оскільки чинним законодавством регламентується необхідність реєстрації двоколісних транспортних засобів з об'ємом двигуна понад 49 см3, ми надаємо на кожен конкретний екземпляр змінений пакет документів, необхідний для встановлення Вашого транспортного засобу на реєстраційний облік у Сервісних Центрах МВС.

Цей пакет містить такі документи:

 • Договір купівлі-продажу.
 • Акт приймання-передачі транспортного засобу.
 • Акт технічного огляду транспортного засобу (відповідно до змін від 13.07.2016).
 • Вантажна митна декларація (копія).
 • Сертифікат відповідності за індивідуальним затвердженням колісного ТЗ.
 • Транзитний (він же тимчасовий і червоний) номер.

На даний момент замість раніше відомого документа "довідка-рахунок" використовується договір купівлі-продажу. Це регламентовано Постановою №941 Кабінету Міністрів України, яка набула чинності З 19.11.2015.

Витримка з постанови №941 КабМіну від 18.11.2015:

«Документами, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів, їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, є оформлені та засвідчені в установленому порядку: договори, укладені на товарних біржах на зареєстрованих в уповноваженому органі МВС бланках; укладені та оформлені безпосередньо в сервісних центрах МВС у присутності адміністраторів таких органів договори купівлі-продажу (міні, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб; нотаріально посвідчені договори купівлі-продажу (міні, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб; договори купівлі-продажу нових транспортних засобів, що підлягають першій державній реєстрації в сервісних центрах МВС, за якими продавцями виступають суб'єкти господарювання, що здійснюють оптову та/або роздрібну торгівлю транспортними засобами, та які підписані від імені таких суб'єктів уповноваженою особою і скріплені печаткою; свідоцтва про право на спадщину, видані нотаріусом або консульською установою, чи їх дублікати.»

Витримка №2 з Постанови №436 Кабінету Міністрів від 13.07.2016 р: "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. N 1388 і від 11 листопада 2009 р. N 1200":

Суб'єкт господарювання, який здійснює оптову та роздрібну торгівлю автомобілями, автобусами, мотоциклами всіх типів, марок та моделей, причепами, напівпричепами, мотовізками, іншими транспортними засобами вітчизняного та іноземного виробництва та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери, зобов'язаний вести у письмовій формі електронному вигляді журнал обліку надходження та реалізації або передачі для реалізації зазначених транспортних засобів та їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, укладених договорів купівлі-продажу транспортних засобів, виданих актів приймання-передачі, біржових угод та відповідно номерних знаків для разових поїздок та номерних знаків " Транзит" (додаток 1), актів огляду реалізованого транспортного засобу (додаток 11), актів технічного стану транспортного засобу або його складової частини, що має ідентифікаційний номер.

(Абзац перший пункту 13 із змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 03.04.2013 р. N 243, від 18.11.2015 р. N 941, від 13.07.2016 р. N 436)

Квадроцикли деяких моделей не належать до транспортних засобів, які можна використовувати на дорогах загального користування, тому вони не підлягають реєстрації в державних сервісних центрах (тобто не можуть бути поставлені на облік як такий транспортний засіб).

На цю категорію техніки пакет документів включає такі документи:

 • Вантажна митна декларація (копія).
 • Договір купівлі-продажу.
 • Акт приймання-передачі транспортного засобу.

ЦЕЙ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ МОТОЦИКЛІВ ТА квадроциклів НЕ ПОТРЕБУЄ ДОДАТКОВИХ ОПЛАТ І Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ ДОДАТКОМ ДО КОЖНОЇ ОДИНИЦІ МОТОЦИКЛІВ ТА/АБО КВАДРОЦИКЛІВ, ЩО ПРОДАЮТЬСЯ У MOT-O. Все, що потрібно від покупця – копія паспорта та ІПН, а також номер телефону для зв'язку. За нашими даними, недобросовісні продавці користуються незнанням клієнтів та намагаються стягувати додаткову плату або взагалі не надавати документи – це пряме порушення законодавства. Рекомендуємо Вам бути уважними при виборі, ставити максимум запитань при спілкуванні і намагатися переконатися в правдивості отриманих відповідей та обіцянок до моменту проведення угоди.

Відгуки можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.
Будь ласка зареєструйтесь
 
 
 
Этот сайт использует файлы cookie, в том числе третьей стороны.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажатием любой из ее элементов, Вы даете согласие на использование файлов cookie.