Меню
Кошик

LIFAN KPX 250

Please enter your phone number
and we call you back soon

 
 
Продажа запчастей
Продажа мототехники

Отправить нам сообщение
Контакты

Контакты

Close
 
 
LIFAN KPX 250
LIFAN KPX 250
LIFAN KPX 250
LIFAN KPX 250
LIFAN KPX 250
LIFAN KPX 250
LIFAN KPX 250
LIFAN KPX 250
LIFAN KPX 250
LIFAN KPX 250
LIFAN KPX 250
LIFAN KPX 250
LIFAN KPX 250
LIFAN KPX 250
LIFAN KPX 250
LIFAN KPX 250
LIFAN KPX 250
LIFAN KPX 250
LIFAN KPX 250
LIFAN KPX 250
LIFAN KPX 250
LIFAN KPX 250
LIFAN KPX 250
LIFAN KPX 250
LIFAN KPX 250
LIFAN KPX 250
LIFAN KPX 250
 • Модель: KPX 250
 • Розміри: 2,145.00мм x 810.00мм x 1,195.00мм
73968.00 грн.
Без ПДВ: 73968.00 грн.

Доступні варіанти

Мотоцикл LIFAN KPX 250, це не перший цивільний ендуро в історії модельного ряду Виробника. У нього було не так вже й мало попередників. Однак пауза між колишнім і новим варіантом виявилася досить тривалою за часом.
Причина полягала насамперед у створенні нового агрегату, який призначався для саме таких їздових дисциплін. Хороші двигуни у LIFAN, звісно ж, були, є і будуть, але вдосконалення конструкції нового зразка потребувало часу.

Новий агрегат серії NBS250 відрізняється від усіх варіантів моторів, які встановлюються на звичайні дорожні мотоцикли LIFAN.  Ні для кого не секрет, що на версіях мотоциклів, які насамперед призначені для їзди поза твердими дорогами, нехай навіть і умовних крос-ендуро рейдів, робочий діапазон обертів двигуна, послідовна градація між собою перших 4-х передач із запасом крутного моменту на кожній з них (окрім 5 та 6 - ці скоріше орієнтовані на зниження обертів двигуна та більшої економії пального), достатній запас (без перегріву)  за робочим температурним діапазоном (ефективність повітряного охолодження двигуна під навантаженням за низької швидкості руху) по-доброму мають відрізнятися від звичайних мото, які рухаються по рівних покриттях із пристойною швидкістю.
З урахуванням цих моментів було створено новий двигун, який встановлюється на KPX 250.

Основні критерії, які були зазначені в основу розробки його конструкції:

- Параметр потужності має бути достатнім для спорядженої маси мотоцикла не менше 150 кг;

- Постійні 70-80% крутного моменту мають розподілятися в діапазоні від 3800 до 5900 об/хв-1. Пікове значення не повинно досягатися на обертах, вищих ніж 6500 об/хв-1;

- Конструкція картеру має утримувати значний об'єм оливи на працюючому агрегаті за кутів в'їзду/з'їзду не менше ніж 35 градусів, щоб унеможливити навіть короткочасне оливне голодування;

- Масляний насос збільшеної  продуктивності та фільтр тонкого очищення збільшеного об'єму для прямого подавання оливи до головки ГБЦ для інтенсивного змащування обертових деталей клапанного механізму і ланцюгового приводу;

- Складений картер збільшеної ширини для розміщення валів трансмісії збільшеного діаметру (під навантажувальні режими) та зміщеного донизу позиціювання балансувального вала відносно колінчастого вала (зниження центру мас агрегату);

- Приводна шестерня первинного вала КПП (розташована на колінвалі) збільшеної ширини з інтегрованими демпферними пружинами - для точного перемикання та згладжування навантажень під час переходу з верхньої передачі на нижчий щабель під час руху мотоцикла під навантаженням у гору;

 

- Збільшення корисних площ температурного обміну для термостабільності при нагріванні масла в діапазоні від 115 до 130 градусів Цельсія;

- Відносна простота конструкції для збільшення експлуатаційного ресурсу агрегату.

По завершенню сам мотор вийшов масивним із пристойною вагою - 35 кг. Але дива не буває: або форсувати і полегшувати, або робити надійний і "тяговий" агрегат, який не боїться надлишкових нагрівань і в звичайному режимі використання витримає багато чого.  Власне, не варто забувати, що сам KPX насамперед налаштований для переміщення по горах і пагорбах, але без постійного максимального змагального фанатизму.

Під такий формат використання налаштована і його підвіска, вилка має досить великий хід і пристойну пружність. Вона скоріше м'яка за відчуттями і не б'є в кермо - зручно в управлінні, але якщо валити по глибоких байраках занадто швидко, то з'явиться розгойдування. Вона просто не встигатиме відпрацьовувати.

Задній амортизатор має запас більшої енергоємності - це і зрозуміло, тому що розрахований під двох людей. Але примітно те, що навіть з одним райдером на ньому дуже приємно їхати без ударних поштовхів у п'яту точку. Тобто очевидне відчуття що проїжджаєш нерівності є, але жорстких стусанів не відчуваєш, вони приходять дуже згладжено. Можна навіть не вставати з сидіння, а досить комфортно проїжджати сидячи.
Для полегшення ваги безпружинних мас на Ліфан KPX, мотоцикл укомплектований колісними ободами з алюмінієвого сплаву. Це також сприяє поліпшенню плавності ходу.

А ще в моделі дуже приємно працює механім перемикання передач. Чітка вибірковість і розуміння, що Ви вже переключилися вгору або перейшли до низу. Причому ця вибірковість не змінюється від ступеня розігріву коробки - що на холодну, що на гарячу, алгоритм і переходи між швидкостями залишаються легкими і безпомилковими. Жодного дискомфорту незалежно від взуття - кросівки з м'яким верхом або мотоботи не впливають на управління - все зрозуміло і зручно.

Зчеплення працює також, зусилля на важелі не велике, і момент змикання дисків відбувається прогнозовано - немає сенсу підгазовувати сильніше, бо побоюючись, що не "вистачить мотора". Але це скоріше перевага самого двигуна, у якого момент на низах достатній навіть для немаленької ваги мотоцикла.

Сам KPX досить масивний. Він безумовно буде зручним для тих, чий зріст 180 см. і вище. Ті, хто нижче, повинні будуть звикнути - сидіння розташоване на висоті 905 м. Але зате мінімальний дорожній просвіт у 288 см. робить поїздки поза дорогами на Ліфані без особливих зусиль. Легко можна перевалювати через великі перешкоди.

Кермо мотоцикла також виготовлене з алюмінію і має змінний перетин 28 мм на 22 мм.
Його ширина становить 80 см. Воно широке і рівне в середній частині, а по краях кут вигину, звернений до райдера, збільшується значно, для того, щоб зменшити відстань віддалення. У результаті він зручний для хвата навіть якщо відсуватися на сидінні далі по довжині.
Таке розташування додатково дало змогу збільшити і максимальний кут повороту керма до 45 градусів, зробивши мотоцикл більш маневреним.

 

Кнопкові блоки управління не звичайні для більшості подібних моделей. Вони відрізняються і якістю пластику, і приємними на дотик кнопками. Лівий - основний з усіма кнопками ввімкнення зовнішнього освітлення і перемикання з ближнього на дальній, клаксона, покажчиків поворотів, а правий максимально наближений до грипси, і на ньому лише дві кнопки: ввімкнення стартера і стоп-двигун. З практики досвідчених райдерів - така конфігурація дуже зручна. Через деякий час великий палець зможе переміщатися до кнопок навіть без зорової уваги. На перший погляд, здається що це дрібниця, проте ті хто використовують таку конфігурацію на своїх мото, зможуть підтвердити безумовну зручність (за умови, що райдер не лівша).

Панель приладів проста, без зайвих приколів. Вона виконана на рідких кристалах і забезпечена постійним світлодіодним підсвічуванням. У ній зосереджено головне - інформація має читатися без складнощів і сприйматися швидко. Дисплей виконаний у геометричній формі п'ятикутника. Верхній сектор повністю один тахометру. На ньому низкою квадратиків, що з'являються, позначаються оберти. Цифровий індикатор швидкості в рази відрізняється розміром шрифту від усіх інших даних і помічається дуже легко. З правого боку розташований індикатор заповнювання 11,5 літрового паливного бака.  Він складається з 6 квадратиків. Цікава особливість у тому, що перші два відкалібровані на 2 літри кожен, а наступні 4 на 1,9 л. Це зроблено для того, щоб не ділити порівну витрату і не залишитися без бензину в поїздці. Своєрідний електронний попереджувальний резерв. Сам бак виконано з металу.

А знизу, лівіше під дисплеєм, розташований блок основних контрольних ламп. Всі індикатори на ньому великі і легко фіксуються оком. Ще одна перевага панелі приладів полягає в тому, що всі сигнальні LED індикатори мають знижене фактичне споживання енергії - лише 0,4 Вата кожен.
 Передня фара головного світла забезпечена світлодіодами, які накриті фокусуючими лінзами ближнього і дальнього світла. Три елементи окремі і розподілені один над іншим.
Центральна велика лінза фокусує основний широкий промінь ближнього світла, а дві лінзи меншого діаметра, розташовані по вертикалі над центральною лінзою відповідають за дальнє світло.
Енергоспоживання фари ближнього світла становить 14,5 Ватт, а сумарне споживання джерел дальнього - 30 Ватт. Задній ліхтар у звичайному режимі споживає 1,14 Ватт, а під час вмикання режиму стоп-сигнал збільшує споживання до 2,88 Ватт. Поворотники витрачають всього нічого - 1,5 Вата кожен. Таке загальне зменшення електроспоживання дає змогу генератору активніше і швидше заряджати батарею навіть за короткочасні поїздки.

Гальмівна система на мотоциклі LIFAN KPX 250 дискова гідравлічна на обох колесах. Діаметр гальмівного диска переднього колеса становить 265 мм, а заднього 220 мм.
Гальмівні шланги не гумові, а з поліаміду, армовані скловолокном. Задня гальмівна машинка зі зручним оглядовим віконцем вирізняється ще й тим, що об'єм рідини в резервуарі доволі великий, а саму рідину можна замінити не розбираючи весь виконавчий механізм (особливо якщо манжети в порядку), а лише відкрутивши два гвинти на кришці резервуара. Це зручніше для обслуговування.

У Ліфан Ка Пе Ікс реалізовано ще одне нетрадиційне, але дуже корисне доповнення.
Цитуємо переклад абзацу інструкції: "Коли водій забуває підняти підніжку, під час руху в лівому повороті, під час торкання підніжкою землі, може статися падіння мотоцикла.
Гумка підніжки торкається землі і щойно мотоцикл приймає більш вертикальне положення (без навантаження на підніжку). Вона сприяє відкиданню підніжки в нормальне транспортне положення". Дрібниця, а ідея чудова. Стрілочка ж показує водієві - безпечний розмір гумки. Коли вона зітреться, вона перестане діяти. Справедливості заради, слід зазначити, що авторство цієї ідеї належить не LIFAN, а HONDA.  Але корисної сутності це не змінює - навряд чи Ви зможете пригадати будь-який інший китайський мотоцикл, оснащений такою корисною штуковиною.

Різні мотоцикли складаються з багатьох маленьких деталей простих і складних. Наскільки добре, правильно і якісно вони виконані і зібрані воєдино в Lifan KPX - судити Вам...

Масо-габаритні характеристики
Довжина, мм 2145
Ширина, мм 810
Висота по сідлу, мм 905
Висота, мм 1190
Колісна база, мм 1450
Споряджена маса, кг 151 (включаючи 11,5 літрів палива у баку). Вага мотоцикла без палива - 142 кг.
Характеристики
Діаметр циліндра х хід поршня, мм 72 × 61.4
Двигун, тип Виробник LIFAN. Модель двигуна NBS 172FMM. Бензиновий, одноциліндровий, один розподільний вал у верхній частині головки блоку циліндрів (SOHC), двоклапанний, повітряне охолодження. Внутрішній балансувальний вал.
Максимальний кут повороту керма, градусів ≥45
Паливо, що рекомендується Бензин з октановим числом за стандартом RON92, не менш.
Рама Рама мотоцикла з різним профільним прямокутним перетином, сталь з додаванням хром-марганцевого сплаву у силових частинах рами
Рекомендований клас в'язкості масла SAE 10W/40 JASO MA 2; API не нижче SN, SM, SL Рекомендовані продукти: MOTUL 5100 4Т SAE10W40
Ступінь стиснення 8,8 : 1
Об'єм, куб.см 249,5
Система електроживлення Свинцево-кислотна АКБ 12N9-BS
Система живлення двигуна Карбюратор PZ30-12
Система запалювання Електронне DC-СDI. Головним джерелом живлення схеми є аналоговий перетворювач напруги. Цьому запаленню не потрібна котушка, що заряджає як в класичному варіанті CDI, напруга з бортового акумулятора перетворюється з 12В в 200-400В, що достатньо для генерації декількох кВольт в котушці запалювання і виникнення іскри на контактах свічки.
Тип запуску двигуна Електростартер
Максимальна потужність, к.с./об.хв. 21 / 7500
Максимальний крутильний момент, Нм при об/хв 20 / 6500
КПП 6-ти ступенева з багатодисковим зчепленням у масляній ванні
Тип приводу Ланцюговий привід. Безсальниковий ланцюг, тип 520
Задні гальмівні механізми Дисковий із однопоршневим супортом, гідравлічний. Діаметр диску 220 мм. Товщина диска 3,3 мм. Армована гальмівна магістраль.
Підвіска задня Задня амортизаторна стійка, кріпиться на маятниковий важіль додатковими кронштейнами з'єднувального механізму (прогресія)
Підвіска передня Телескопічна вилка перевернутого типу
Передні гальмівні механізми Дисковий із двопоршневим супортом, гідравлічний. Діаметр диску 265 мм. Товщина диска 3,5 мм. Армована гальмівна магістраль.
Колісні диски Алюмінієвий обід, сталеві шпиці діаметром 3 мм на передньому ободі та 4 мм на задньому ободі
Максимальна швидкість, км/год ≥109
Кліренс, мм 288
Розмір шин передні/задні 90/90-21 - переднє колесо та 120/90-18 заднє колесо. Посадковий розмір обода переднього колеса J1.85×21 DOT; заднього колеса J2.50×18 DOT. Шини із розвиненим шипами протектору.
Об'єм паливного бака, л 11,5 (сталевий бак)
Заправний обсяг масла в двигуні, л 1,3
Значення пакувальних розмірів мототехніки
Довжина, м 1,93
Ширина, м 0,47
Висота, м. 0,88
Вага, кг 167 (переднє та заднє колесо поставляється додатково до пакування, окремі елементи)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре
Захист від роботів

Шановні покупці, запропонована компанією MOT-O дво-, триколісна техніка (трицикли) і чотириколісна техніка (квадроцикли моделей: Hummer 200 CARGO карданний привід, SHINERAY ROVER 250, SHINERAY HARDY 200, а також моделі електроскутерів FADA) нормами та вимогами чинного законодавства та належить до категорії «транспортні засоби, призначені для експлуатації на дорогах загального користування». ВИНЯТКОМ З ЦЬОГО СПИСКУ є двотактні моделі KOVI (Kovi 250 Pro2T, Kovi 300-2T Pro) та пітбайки KOVI PiT125 і PiT150, прогулянковий квадроцикл SHARX 200, дитячі квадроцикли СhiX 110, OriX 125/150, які не призначені для доріг загального користування.

Оскільки чинним законодавством регламентується необхідність реєстрації двоколісних транспортних засобів з об'ємом двигуна понад 49 см3, ми надаємо на кожен конкретний екземпляр змінений пакет документів, необхідний для встановлення Вашого транспортного засобу на реєстраційний облік у Сервісних Центрах МВС.

Цей пакет містить такі документи:

 • Договір купівлі-продажу.
 • Акт приймання-передачі транспортного засобу.
 • Акт технічного огляду транспортного засобу (відповідно до змін від 13.07.2016).
 • Вантажна митна декларація (копія).
 • Сертифікат відповідності за індивідуальним затвердженням колісного ТЗ.
 • Транзитний (він же тимчасовий і червоний) номер.

На даний момент замість раніше відомого документа "довідка-рахунок" використовується договір купівлі-продажу. Це регламентовано Постановою №941 Кабінету Міністрів України, яка набула чинності З 19.11.2015.

Витримка з постанови №941 КабМіну від 18.11.2015:

«Документами, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів, їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, є оформлені та засвідчені в установленому порядку: договори, укладені на товарних біржах на зареєстрованих в уповноваженому органі МВС бланках; укладені та оформлені безпосередньо в сервісних центрах МВС у присутності адміністраторів таких органів договори купівлі-продажу (міні, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб; нотаріально посвідчені договори купівлі-продажу (міні, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб; договори купівлі-продажу нових транспортних засобів, що підлягають першій державній реєстрації в сервісних центрах МВС, за якими продавцями виступають суб'єкти господарювання, що здійснюють оптову та/або роздрібну торгівлю транспортними засобами, та які підписані від імені таких суб'єктів уповноваженою особою і скріплені печаткою; свідоцтва про право на спадщину, видані нотаріусом або консульською установою, чи їх дублікати.»

Витримка №2 з Постанови №436 Кабінету Міністрів від 13.07.2016 р: "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. N 1388 і від 11 листопада 2009 р. N 1200":

Суб'єкт господарювання, який здійснює оптову та роздрібну торгівлю автомобілями, автобусами, мотоциклами всіх типів, марок та моделей, причепами, напівпричепами, мотовізками, іншими транспортними засобами вітчизняного та іноземного виробництва та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери, зобов'язаний вести у письмовій формі електронному вигляді журнал обліку надходження та реалізації або передачі для реалізації зазначених транспортних засобів та їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, укладених договорів купівлі-продажу транспортних засобів, виданих актів приймання-передачі, біржових угод та відповідно номерних знаків для разових поїздок та номерних знаків " Транзит" (додаток 1), актів огляду реалізованого транспортного засобу (додаток 11), актів технічного стану транспортного засобу або його складової частини, що має ідентифікаційний номер.

(Абзац перший пункту 13 із змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 03.04.2013 р. N 243, від 18.11.2015 р. N 941, від 13.07.2016 р. N 436)

Квадроцикли деяких моделей не належать до транспортних засобів, які можна використовувати на дорогах загального користування, тому вони не підлягають реєстрації в державних сервісних центрах (тобто не можуть бути поставлені на облік як такий транспортний засіб).

На цю категорію техніки пакет документів включає такі документи:

 • Вантажна митна декларація (копія).
 • Договір купівлі-продажу.
 • Акт приймання-передачі транспортного засобу.

ЦЕЙ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ МОТОЦИКЛІВ ТА квадроциклів НЕ ПОТРЕБУЄ ДОДАТКОВИХ ОПЛАТ І Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ ДОДАТКОМ ДО КОЖНОЇ ОДИНИЦІ МОТОЦИКЛІВ ТА/АБО КВАДРОЦИКЛІВ, ЩО ПРОДАЮТЬСЯ У MOT-O. Все, що потрібно від покупця – копія паспорта та ІПН, а також номер телефону для зв'язку. За нашими даними, недобросовісні продавці користуються незнанням клієнтів та намагаються стягувати додаткову плату або взагалі не надавати документи – це пряме порушення законодавства. Рекомендуємо Вам бути уважними при виборі, ставити максимум запитань при спілкуванні і намагатися переконатися в правдивості отриманих відповідей та обіцянок до моменту проведення угоди.

Відгуки можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.
Будь ласка зареєструйтесь
 
 
 
Этот сайт использует файлы cookie, в том числе третьей стороны.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажатием любой из ее элементов, Вы даете согласие на использование файлов cookie.