Меню
Кошик

Lifan LF150-2E

Please enter your phone number
and we call you back soon

 
 
Продажа запчастей
Продажа мототехники

Отправить нам сообщение
Контакты

Контакты

Close
 
 
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
Lifan LF150-2E
 • Модель: LF150-2E
 • Розміри: 2,040.00мм x 760.00мм x 1,060.00мм
52245.00 грн.
Без ПДВ: 52245.00 грн.

Доступні варіанти

     Модель LIFAN 150-2E це простий, дуже недорогий дорожній мотоцикл, наділений усіма необхідними якостями та властивостями. Простота даної моделі полягає в тому, що вона включає тільки стандартизовані, відпрацьовані технології без особливих технічних нововведень. Це зроблено навмисно, аби наділити мотоцикл максимумом необхідних якостей і залишити вартість у доступному ціновому сегменті.
З 2018 року Lifan 2Е комплектується електронною панеллю приладів.  Виробником її, а також блоків керування на кермі для цієї моделі є відома тайванська компанія.

Якщо «погуглити», можна переконатися в тому, що дана продукція справді якісно відрізняється від багатьох аналогічних електричних елементів на краще. У стандартному виконанні панелі приладів присутній одометр, тахометр, спідометр і індикатор рівня палива в баку. Важливою відмінністю нових приладів є те, що в конструкції використані так звані "піксельні світлодіоди". Особливість їх у тому, що яскравість світіння кожного з них. має спрямованість яка забезпечує рівномірність світіння та високу інтенсивність. У чому сенс запитаєте Ви? А в тому, що і в сутінках і при яскравому сонці і в темряві ефективність свічення залишається високою і легко зчитується. Це не старі РК-панелі, які часто у сонячну погоду вимагають "вгляду" для читання показань. Ми вирішили опублікувати звичайні живі фото, де все і так зрозуміло.
  
Перше фото зроблено при яскравому денному сонячному світлі, друге - в сервісному боксі в умовах середньої освітленості, третє - у сутінках.

Друга фішка в тому, що два ключових параметри: швидкість і вибрана передача  - Суттєво збільшені у розмірах. Погодьтеся, що краще видно і швидкість і активну в даний момент часу передачу  Не потрібно концентруватися на маленькому вікні, стандартному для багатьох інших моделей. Причому позиція "Нейтраль" відображається на рівень нижче і при будь-якій включеній передачі не відображається - точно не заплутаєтеся. Упевнені, що це оцінять і ті, у кого зір ослаблений, і ті, хто просто має "досвід спілкування" зі стандартними приладками мотоциклів.
   
Справа вигляд приладів у вихідному стані коли живлення не подається. При включенні запалення панель здійснює 2-х секундний режим перевірки так званий "тест-режим", коли загоряється все повністю. і після цього переходить у робочу фазу, залишаючи тільки функціонально активні індикатори, що світяться.

Збільшена по ширині багажна платформа - це важливо, тому що колишня була вузькою і до неї було не зовсім зручно кріпити стандартний кофр, оскільки виліт кріпильних елементів був найчастіше більший за основу багажника - коротше доводилося власникам "колгоспити" небагато. Нині цього не буде. А другий момент полягає в тому, що сам багажник покритий. пластифікатором. Це спеціальне гумове на дотик покриття. Воно не слизьке, воно не дряпається, не вигоряє на сонці, не втрачає колір, не іржавіє і при цьому м'яке на дотик. Звичайно всередині багажника металева основа, але сама платформа позбавлена ​​гострих кутів. Це позбавить багатьох маленького, але неприємного травматизму - додасться про гострий кут колишнього багажника пензлем або стегном було задоволенням сумнівним.
  

Гофровані чохли захисту пір'я передньої вилки: бруду та пилу на наших дорогах з надлишком, а довговічність пиляків та сальників вилки це доповнення допоможе продовжити:
 

В усьому іншому мотоцикл залишився без істотних змін. У конструкції використаний ряд перевірених рішень від старшої моделі LIFAN KP150: ідентичні деякі елементи рами, електрична частина, проте стилістика та технічне оснащення інше. Lifan 150-2E обладнаний двигуном об'ємом 149 см3 та потужністю в 11 кінських сил, який. Додатково оснащений внутрішнім балансувальним валом для гасіння вібраційних навантажень.

 

В системі живлення мотоцикла застосований карбюратор покращеної серії зі зміненим калібруванням жиклерів, але з мінімальним набором регулювань – спеціально для того, щоб якщо раптом і з'явиться необхідність відрегулювати налаштування, власник зміг зробити це самостійно – погодьтеся, це й швидше та дешевше, ніж звертатися до спеціалістів.

Основною метою такої зміни було прагнення досягти оптимальних тягових характеристик при менших оборотах двигуна та одночасно знизити витрату палива. Для більшої зручності "важіль підсмоктування" винесений на кермо і інтегрований в блок управління з лівого боку - за рахунок цього зникає необхідність тягнутися вниз до карбюратора.

  

Мотоцикл оснащений п'ятиступінчастою механічною трансмісією, яка відрізняється підбором передавальних чисел, спрямованим на правильний розподіл тяги у всьому робочому діапазоні обертів двигуна. Сам агрегат пофарбований у комбінацію з темно-графітової жароміцної матової емалі, яка не тільки акуратно і гармонійно виглядає, але і набагато менше дряпається, а також зберігає стійкість до атмосферного впливу навіть після багаторазових циклів нагрівання-охолодження.

 

Як привідний елемент використовується 428 ланцюг такого відомого виробника як «CHOHO-chain». В Україні цей бренд вже зарекомендував себе, проте широкого поширення він поки що не настільки отримав: так уже склалося, що українські споживачі або набувають найдешевших ланцюгів на ринку «без роду і племені», або ж навпаки переплачують за продукцію розкручених брендів типу «DID» або "KMC". Якщо Вам не шкода віддати за ланцюг $35-$40, проте якщо Ви відрізняєтеся раціоналізмом, то, напевно, оціните продукцію CHOHO, що виділяється досить високим рівнем якості та адекватною вартістю. До речі, ці ланцюги застосовуються в первинній комплектації не тільки LIFAN, а й моделей Shineray (Шинер), Geon (Геон) і Viper (Вайпер). Так що 428 ланцюг CHOHO на моделі Ліфан 150-2E - це ще один аргумент на користь якості виконання. До того ж на даній моделі збережена можливість запуску двигуна за допомогою лапки кікстартера - в наших польових умовах це безперечно корисне рішення.

Торцеві частини рукояток керма забезпечені забарвленими металевими набалдашниками - інші виробники мотоциклів подібної вартості на них заощаджують, але використання пластикових заглушок не практично і не безпечно при контактах з перешкодами, та й 150-2E стоїть з такими моделями в одному ряду тільки за ціною, якістю виконання цього Ліфана на кілька ступенів вище за всіх конкурентів.

Педаль заднього гальма виконана у вигляді опорного майданчика, на якому ступня легко розташовується навіть у грубому взутті. Майданчики для ніг навмисно зроблені масивними та складними – це оцінять ті, хто часто переміщається пересіченою місцевістю. У разі небажаного контакту не відірвуться та не зламаються.

Світлотехніка, традиційно для Lifan виконана на дуже гідному якісному рівні. Можливо, зовнішній вигляд фари може здатися комусь недостатньо стильним, проте варто лише спробувати порівняти, як світить ця фара порівняно з іншими шляховиками подібної вартості, як питання відпадають. Велика площа відбивача краще формує правильний світловий пучок, а збільшена площина рефлектора належним чином його розсіює. Дуже красиво і дорого виглядає розміщення габаритного світла у нижньому секторі фари – розсіювач виконаний у вигляді кутового сегмента. А якісним доповненням є два світлодіоди підсвічування номери інтегровані у задній ліхтар.

  

Покажчики повороту і попереду і ззаду однакові – це означає, що вони не тільки гармонійно виглядають, але й повністю взаємозамінні. Яскравість світіння ламп «поворотників» більш ніж достатня.

Бак мотоцикла вміщує 13 літрів палива, включаючи 2 літри резерву, тобто на одному баку Ви зможете проїхати п'ять сотень кілометрів та ще дотягнути до заправки.

Практичним рішенням є те, що бічні накладки в зоні колін виконані з матованого пластику темно-сірого кольору. Вони, до речі, однакові завжди незалежно від кольору моделі. Оскільки це місце майже постійно в контакті з внутрішньою частиною ноги, лакована пофарбована поверхня через деякий час затерлася б і втратила зовнішній вигляд. У цьому варіанті виконання це виключено - і зовнішній вигляд гідний і, знову ж таки, практичність на висоті.

 
 Тепер колірна гама моделі включає три варіанти забарвлення:

Вільний простір під сидінням позбавлений проводів та контактних фішок - вони надійно заховані під бічними накладками, завдяки чому мотоцикл можна мити, не побоюючись залити роз'єми. Порадує так само місце, що звільнилося в відсік, можна використовувати на свій розсуд. Місця звичайно не дуже, багато, але воно є - уявіть, що це бардачок Вашого мотоцикла :)

Сама форма сидіння дозволить зручно розміститися двом дорослим пасажирам.

У процесі рестайлінгу моделі було внесено зміни у конструкцію задньої підвіски. Відтепер на модель встановлюються амортизатори перевернутого типу із змінним кроком витка пружини та компенсаційною пневмокамерою. Це однозначно покращило характеристики демпфування при їзді поодинці і одночасно зберегло енергоємність задньої підвіски при солідному навантаженні.

Під стать підвісці та шини – тепер мотоцикл комплектується задньою покришкою з розмірністю 100/90 – 18 з універсальним малюнком протектора

 

В цілому, незважаючи на умовну бюджетність моделі, Lifan 150-2E відрізняється від багатьох на краще не тільки розширеним функціоналом замість економ-пакета, але й збалансованим співвідношенням ціна-якість, що власне і робить його однією з найцікавіших пропозицій у сегменті недорогих 150 -к. 

Насамкінець підкреслимо здавалося б непомітну, але насправді значущу деталь: На Ліфан 150-2E встановлені дзеркала заднього виду в нижній торцевій площині яких є отвори для виходу конденсату, що збирається у внутрішньому просторі (через 2-4 роки не буде відшаровування внутрішнього нанесення і дзеркало не доведеться міняти). Може це і дрібниця, скажуть деякі, але при цьому нехай звернуть свої погляди на аналогічну техніку та їхнє дзеркала. Відмінності будуть, причому не на користь останніх. Це дрібні деталі, які складаються в загальну картину, що дає уявлення про те, що якщо виробник приділяє увагу таким дрібницям, багато серйозніших технічних питань вже вирішено з не менш пильным ставленням і до розробки, і до технічного виконання.
 

 

 

Масо-габаритні характеристики
Довжина, мм 2060
Ширина, мм 760
Висота по сідлу, мм 780
Висота, мм 1080
Колісна база, мм 1320
Споряджена маса (без урахування палива), кг 119
Характеристики
Двигун, тип Бензиновий, 4-х тактний, одноциліндровий, двоклапанний, повітряного охолодження з балансувальним валом
Максимальний кут повороту керма, градусів 44
Паливо, що рекомендується Бензин з октановим числом не менше 92
Рекомендований клас в'язкості масла 10W-40 / 15W-50 Напівсинтетична олія для мотоциклетних двигунів (залежно від сезонності)
Ступінь стиснення 9.0:1
Об'єм, куб.см 149
Система електроживлення АКБ 12N7-3B
Система запалювання Електронне (CDI), Електростартер та механічний кікстартер
Тип запуску двигуна Електростартер та кікстартер
Максимальна потужність, к.с./об.хв. 12 / 8500
Максимальний крутильний момент, Нм при об/хв 11 / 7500
КПП 5-ти ступінчаста механічна зі зчепленням у масляній ванні
Тип приводу Ланцюговий привід. Маркування приводного ланцюга – 428H; Виробник ланцюга "CHOHO"
Задні гальмівні механізми Барабанні з механічним ножним приводом, діаметр 110 мм.
Підвіска задня Маятникова, зі здвоєними амортизаторами перевернутого типу, змінним кроком витка пружини та компенсаційною пневмокамерою
Підвіска передня Телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами. Діаметр пера 32 мм.
Передні гальмівні механізми Дисковий гідравлічний із двопоршневим супортом, гідравлічний, діаметр 240 мм.
Колісні диски Алюмінієві легкосплавні з пофарбованим у чорний матовий колір дисками
Максимальна швидкість, км/год 104
Витрата палива, л/100 км 2,6
Вантажопідйомність, кг 162
Кліренс, мм 190
Розмір шин передні/задні Передні 2.75-18; Задні 100/90-18
Об'єм паливного бака, л 13
Заправний обсяг масла в двигуні, л 1,1
Доступні кольори Чорний глянсовий Black Pearl), синій металік (dark blue), червоний глянсовий (Toscana Red), графітовий матовий (Dark Steel)
Значення пакувальних розмірів мототехніки
Довжина, м 1,69
Ширина, м 0,46
Висота, м. 0,88
Об'єм, куб.м 0,71
Вага, кг 143

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре
Захист від роботів

Шановні покупці, запропонована компанією MOT-O дво-, триколісна техніка (трицикли) і чотириколісна техніка (квадроцикли моделей: Hummer 200 CARGO карданний привід, SHINERAY ROVER 250, SHINERAY HARDY 200, а також моделі електроскутерів FADA) нормами та вимогами чинного законодавства та належить до категорії «транспортні засоби, призначені для експлуатації на дорогах загального користування». ВИНЯТКОМ З ЦЬОГО СПИСКУ є двотактні моделі KOVI (Kovi 250 Pro2T, Kovi 300-2T Pro) та пітбайки KOVI PiT125 і PiT150, прогулянковий квадроцикл SHARX 200, дитячі квадроцикли СhiX 110, OriX 125/150, які не призначені для доріг загального користування.

Оскільки чинним законодавством регламентується необхідність реєстрації двоколісних транспортних засобів з об'ємом двигуна понад 49 см3, ми надаємо на кожен конкретний екземпляр змінений пакет документів, необхідний для встановлення Вашого транспортного засобу на реєстраційний облік у Сервісних Центрах МВС.

Цей пакет містить такі документи:

 • Договір купівлі-продажу.
 • Акт приймання-передачі транспортного засобу.
 • Акт технічного огляду транспортного засобу (відповідно до змін від 13.07.2016).
 • Вантажна митна декларація (копія).
 • Сертифікат відповідності за індивідуальним затвердженням колісного ТЗ.
 • Транзитний (він же тимчасовий і червоний) номер.

На даний момент замість раніше відомого документа "довідка-рахунок" використовується договір купівлі-продажу. Це регламентовано Постановою №941 Кабінету Міністрів України, яка набула чинності З 19.11.2015.

Витримка з постанови №941 КабМіну від 18.11.2015:

«Документами, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів, їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, є оформлені та засвідчені в установленому порядку: договори, укладені на товарних біржах на зареєстрованих в уповноваженому органі МВС бланках; укладені та оформлені безпосередньо в сервісних центрах МВС у присутності адміністраторів таких органів договори купівлі-продажу (міні, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб; нотаріально посвідчені договори купівлі-продажу (міні, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб; договори купівлі-продажу нових транспортних засобів, що підлягають першій державній реєстрації в сервісних центрах МВС, за якими продавцями виступають суб'єкти господарювання, що здійснюють оптову та/або роздрібну торгівлю транспортними засобами, та які підписані від імені таких суб'єктів уповноваженою особою і скріплені печаткою; свідоцтва про право на спадщину, видані нотаріусом або консульською установою, чи їх дублікати.»

Витримка №2 з Постанови №436 Кабінету Міністрів від 13.07.2016 р: "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. N 1388 і від 11 листопада 2009 р. N 1200":

Суб'єкт господарювання, який здійснює оптову та роздрібну торгівлю автомобілями, автобусами, мотоциклами всіх типів, марок та моделей, причепами, напівпричепами, мотовізками, іншими транспортними засобами вітчизняного та іноземного виробництва та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери, зобов'язаний вести у письмовій формі електронному вигляді журнал обліку надходження та реалізації або передачі для реалізації зазначених транспортних засобів та їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, укладених договорів купівлі-продажу транспортних засобів, виданих актів приймання-передачі, біржових угод та відповідно номерних знаків для разових поїздок та номерних знаків " Транзит" (додаток 1), актів огляду реалізованого транспортного засобу (додаток 11), актів технічного стану транспортного засобу або його складової частини, що має ідентифікаційний номер.

(Абзац перший пункту 13 із змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 03.04.2013 р. N 243, від 18.11.2015 р. N 941, від 13.07.2016 р. N 436)

Квадроцикли деяких моделей не належать до транспортних засобів, які можна використовувати на дорогах загального користування, тому вони не підлягають реєстрації в державних сервісних центрах (тобто не можуть бути поставлені на облік як такий транспортний засіб).

На цю категорію техніки пакет документів включає такі документи:

 • Вантажна митна декларація (копія).
 • Договір купівлі-продажу.
 • Акт приймання-передачі транспортного засобу.

ЦЕЙ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ МОТОЦИКЛІВ ТА квадроциклів НЕ ПОТРЕБУЄ ДОДАТКОВИХ ОПЛАТ І Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ ДОДАТКОМ ДО КОЖНОЇ ОДИНИЦІ МОТОЦИКЛІВ ТА/АБО КВАДРОЦИКЛІВ, ЩО ПРОДАЮТЬСЯ У MOT-O. Все, що потрібно від покупця – копія паспорта та ІПН, а також номер телефону для зв'язку. За нашими даними, недобросовісні продавці користуються незнанням клієнтів та намагаються стягувати додаткову плату або взагалі не надавати документи – це пряме порушення законодавства. Рекомендуємо Вам бути уважними при виборі, ставити максимум запитань при спілкуванні і намагатися переконатися в правдивості отриманих відповідей та обіцянок до моменту проведення угоди.

Відгуки можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.
Будь ласка зареєструйтесь
 
 
 
Этот сайт использует файлы cookie, в том числе третьей стороны.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажатием любой из ее элементов, Вы даете согласие на использование файлов cookie.