Меню
Кошик

Kovi 250 LITE HS

Please enter your phone number
and we call you back soon

 
 
Продажа запчастей
Продажа мототехники

Отправить нам сообщение
Контакты

Контакты

Close
 
 
Kovi 250 LITE HS
Kovi 250 LITE HS
Попереднє замовлення
Kovi 250 LITE HS
Kovi 250 LITE HS
Kovi 250 LITE HS
  • Модель: Kovi 250 LITE
  • Розміри: 2,170.00мм x 830.00мм x 1,285.00мм
0.00 грн.
Без ПДВ: 0.00 грн.

Вже оновлені KOVI LITE 2021 року випуску
Ремарка: фотографії оновленої версії зараз у підготовці, поки що на фото ще попередній варіант. Незабаром виправимо

Нижче ми позначимо ті метаморфози, які вже сталися з моделлю Lite 2021 з нашої власної ініціативи. Однак біля витоків всіх змін знаходяться саме ті користувачі та власники, які ділилися враженнями, повідомляли про недоліки, інформували нас про варіанти удосконалень, допомагали нам більше не словом, а слушними пропозиціями. Тому ми не будемо втомлюватися Вам дякувати і не буде зупинятися на досягнутому.

Ну, а тепер трохи по суті. Отже, що змінилося в моделі Kovi Lite HS 2021:

1. Двигун.
Тепер на моделі встановлений двигун Zongshen ZS172FMM-А з шестиступінчастою коробкою передач і балансувальним валом.

Потужність залишилася незмінною. А ось конструкція значно змінилася. Шоста передача в коробці зумовить можливість пересуватися швидше без надмірної накрутки оборотів, а тим хто вирішить обзавестися і встановити задню зірку на 43 буде ще простіше і зручніше досягати більшого значення. швидкості.
У свою чергу балансувальний вал у новому агрегаті на швидкості понад 50 позбавить ноги і п'яту точку від сверблячки, яка не приносила задоволення після 30-ти хвилинної їзди на версіях з попереднім мотором.

Новий агрегат залишився, як і раніше, "низовим" з максимумом крутного моменту в нижньому та середньому регістрі. Працює він разом з карбюратором Nibbi Racing PE28. Встановлення та перевірка PWK-шної тридцятки не призвела до явних та значних покращень. А на ЗУ28 вдалося досягти оптимальних налаштувань. Проте ми продовжуватимемо експерименти та дослідження у цьому питанні. Ще залишилося кілька ідей та варіантів, які ми продовжимо перевіряти на практиці. Але карбюратор FCR MX на Lite встановлювати не будемо - в цьому просто немає сенсу ні з точки зору значного поліпшення тягово-динамічних характеристик, ні з точки зору грошей за карб на лайт-версії.
Але  ми не проти свіжих ідей. Якщо у кого з Вас є експериментальні зразки та практичний вдалий досвід з іншим органом системи харчування – ми відкриті для думок, діалогу та співпраці.

Сам двигун Ви поки не побачите на жодній з подібних моделей ні в Україні, ні в країнах сусідах. Він справді новий, хоча зроблений на базі відомого Вам і нам 172-го. Однак, перш ніж він дістався до KOVI, ми уважно послухали відгуки не тільки інженерів Zongshen, які тестували його та випробовували досить довго (не менше року), але й тих, хто вже трохи раніше почав використовувати його на мотоциклах серії ендуро. Їхні міркування та висновки говорять про те, що ті удосконалення однозначно пішли на користь. Мотор нічого не втратив, а лише придбав те, чого очікували від нього.
До речі, завдяки застосуванню при виготовленні площини картера та бічних кришок сплаву алюмінію та магнію, а також відсутності валу кікстартера та змінену конфігурацію шестерень маса нового двигуна не збільшилася. Він важить ті ж 32 кг, які і у двигуна першої генерації, який позбавлений балансу і повинен був бути легшим за вагою.

Послідовно позначимо, що в даній модифікації вал кікстартера відсутній, тому що через наявність шестерень 6 передачі. інтегрувати його в двигун неможливо. Немає місця. Проте ми вважаємо, що в цьому немає проблеми. Причина такої думки очевидна – у старому двигуні заводна лапка була розташована невдало. У складеному стані вона могла упиратися в гомілку, а у функціональному - взаємне розташування самого важеля та опорної підніжки змушувало відгинати останню, щоб відвести кік вниз для подальшого прокрутки. Якщо з першого разу не вдалося, цю маніпуляцію доводилося знову повторювати. Це явно незручно. Ми намагалися підібрати іншу геометрію важеля. Але все одно він би не зміг розміститися так, як потрібно. Тому з новим мотором або стежте за станом АКБ або не катайтеся на самоті - якщо посадите батарею, можна друга використовувати як "штовхач"))).
До речі, батарея на нинішніх моделях вже інша - краще, від колишньої ми відмовилися. Замало було 4 а/h.

2. Удосконалили конструкцію заднього гальмівного супорта. Напрямний стрижень, який проходить крізь фіксуючі отвори на фрикційних накладках, тепер не закручується шестигранником, а фіксується шплінтом. Дуже просто зняти його та витягнути колодки. Для цього не потрібно знімати супорт. Зручно буде мити вузол і витягувати накладки для очищення у разі забруднення або необхідності заміни.

3. Кермо Twin Wall тепер і у базових версіях. Ну тут і казати нічого. Хороше кермо, кажуть ті, хто катає на PROшках. Тому ми подумали, що кермо має бути добрим на всіх мотоциклах.

4.  Змінився форм-фактор повітряного фільтра. Площа поверхні нового їжака більша ніж у колишнього варіанту. Тобто пропускна здатність трохи краща. Перевіримо на ділі.

5.Змінено конфігурацію важеля зчеплення. Його збільшена довжина і лінія вигину не заважатиме повноцінному вичавленню зчеплення. Він не впирається в блок перемикачів та дозволяє відрегулювати хід важеля під довжину долоні.
А ще змінився і важіль заднього гальма. Раніше він був надто близько розташований до правої кришки двигуна. А зараз його становище зручніше для управління. Фото відразу з процесу збирання.

Про їздові враження, швидше за все, незабаром повідають майбутні власники. Ми також намагатимемося висловити свою думку в найближчому майбутньому.

 

 

ЗА ТРАДИЦІЄЮ, НИЖЧЕ ПО ТЕКСТУ МИ ЗАЛИШУЄМО ВЕСЬ МАТЕРІАЛ, ЯКИЙ ГОТУВАЛИ ЗА МОТОЦИКЛОМ ЩЕ ДАВНО, НА МОМЕНТ ЙОГО ПОЯВИ В ПРОДАЖІ. МОЖЛИВО КОМУ БУДЕ ЦІКОВО ВІДСЛІДЖУВАТИ ЕВОЛЮЦІЮ.

На старті продажів KOVI (у травні 2019 року) нам дорікали, що інформації мало - ми розмістили на сайті лише сухі технічні характеристики.

Насправді ми зробили це свідомо. Ми кожну модель KOVI знали, бо самі створювали, тобто вже були далекі від об'єктивності. А нахвалювати не хотілося. Ми взяли паузу, щоб отримати зворотний зв'язок від власників (відгукнулися БАГАТО, за це КОЖНОМУ ВЕЛИЧЕЗНА ВДЯЧНІСТЬ). Вже на її підставі оцінили правильність рішень, необхідність і корисність налаштувань, виявили недоліки, взяли до уваги необхідність доробок або внесення змін на наступних моделях.

Пауза тривала на 9 місяців. За цей час ми набридли в їзді, зрозуміли особливості керованості і як краще валитися з мотика, якщо що :D, розібрали двигуни в стійкому бажанні дізнатися «що і як усередині», поміняли карб, тому що одному скрутили все, що можна, коли шукали варіанти із серії «а чи краще?», перебирали раз 8 підвіску у пошуку кращих варіантів налаштувань, повправлялися у заміні пластикових елементів після «вдалих» падінь на покатушках.

Ще ми послухали і прийняли до уваги думки багатьох розумних, здібних драйверів; зіткнулися з дивною поведінкою зірки ютуба (мабуть заради популярності, доводиться створювати хайп із усього). Багато цінної інформації та цікавих ідей підкинули новачки, просто розповідаючи, що подобається, а що ні – цікаво та корисно для нас виявилося все, бо це єдиний шлях для вдосконалення.

А, ну не робили тільки одне – не бортували колеса (якось не довелося).

Після всіх цих інформаційних потоків ми зібрали в купу найважливіше і важливе і готові трохи відкрити завісу таємниці над KOVI LITE 2020 (у варіанті копії моделей Husqvarna). Про дорожчий і «упакований» зібраний версія - PRO інформація буде розміщена незабаром тут).

Рами у КОВИ "Лайт" і "Про" однакові, відрізняється лише конфігурація кріпильних кронштейнів двигуна та їх розташування (це пов'язано з відмінністю двигуна Zongshen повітряного охолодження на версіях Lite та NC250 на Pro). Рама сталева із збільшеною за площею поперечного перерізу та профільованою в еліпс основною силовою структурою із розведених у сторони двох частин. У нижній частині рами переріз зменшується та виконано у формі трубчастих каркасних елементів.

Всі основні кріпильні болти виконані в комбінованій формі зовнішнього восьмигранника під стандартні метричні гайкові ключі, а внутрішня частина під шліцьове з'єднання типу "TORX" - дуже зручно в експлуатації та гарантовано можна відкрутити через роки – ви можете використовувати два типи ключів одночасно у вигляді двох воріт, рознесених на різний радіус під час відкручування. В цьому випадку і зусилля вище і шанс збити внутрішні або зовнішні межі значно зменшується. Ступінь твердості металу застосовується метизів на порядок вище звичайних.

Зміна №1: З 2020 року кронштейни кріплення двигуна до рами змінилися. Тепер вони будуть із вигнутим профілем та подовженими опорними сторонами, якими і приварюються до рами. Це підвищило їхню кутову міцність у будь-якому напрямку можливого силового впливу, а також виключає навіть найменшу деформацію у разі падіння мотоцикла на будь-яку зі сторін.

Зміна №2: Спочатку ми передбачали формат максимального використання Lite у режимі cross-road. По-нашому це означає «лупити по бездоріжжю зі стрибками через пагорби та колдобини». Але абсолютна більшість власників використовує мотоцикл у досить щадному, цивільному режимі без стрибків і «жорсткача» і для нього підвіска версії Lite виявилася дуже жорсткою. Тому, перебравши 8 разів підвіску, знайшли потрібний варіант. Ми не розпрягатимемо про в'язкість масла, про правильний і послідовний набір шайб перехідного діаметра в задній стійці та амортизаторній вилці. Більшості з вас це ні про що не скаже. Ми просто підібрали варіант, який, сподіваємось, влаштує більшість власників. Робота підвіски на модифікаціях 2020 більш сприятиме формату експлуатації в режимі Light Enduro. Вона буде м'якшою, особливо передня вилка і діапазон регулювання до більш жорсткого стану буде трохи ширшим.

Зміна №3: А ще ми трохи змінили сам карбюратор. Зараз використовується карбюратор NIBBI racing PE28. Сам двигун (він, до речі, з нової серії) хороший тим, що його момент, що крутить, в нижньому регістрі оборотів більш ніж вражаючий. Його «чистий» об'єм 249 см3, і добре підібрані характеристики під тяжкість у широкому діапазоні обертів – це винятково важливий параметр. Його дійсно дуже складно перегріти навіть в жорстких умовах експлуатації. Карбюратор змінили, бо були звинувачення з боку власників на його нелінійну роботу. Новий Nibbi теж "поїв" наш мозок, але за підсумком вдалося підібрати правильну комбінацію голки та жиклерів, а також їх коректне настроювання

За двигуном – нічого не змінювали. Ми раніше писали, що ми не завод з виробництва моторів, і немає сенсу клеїти ярлики. Зонгшенівський мотор дуже славний, і він залишився таким, як є.

Зміна №4: Стандартний опціон на Лайті став багатшим:
  • додався правильний захист рук
  • важіль перемикання передач, що складається
  • міцніші гумотехнічні кожухи на всіх рухомих з'єднаннях та бензопроводах
  • наявність полімерного захисту двигуна
Конструкція прогресії така сама як на версії Pro - повністю фрезерована, максимально полегшена і при цьому дуже міцна.

Кермо залишилося тим самим. На нього ні в кого не було нарікань, бо ми спочатку вибрали правильний варіант. Товщина стінки його становить від 4,5 мм у торцевій частині до 5 мм у центральній (кріпильній). Тож тут від добра добра не шукають. Новий варіант захисту рук – на фото.

Зміна №5. Поліпшили гальмівну систему. Встановили супорти виробництва SZC (про них докладно написано у матеріалі про двотактну версію KOVI 250 2T Pro), які за конструктивом повторюють варіанти від Brembo. Змінили довжину армованих гальмівних шлангів і підправили конфігурацію вигину штуцерів, що підводять, які кріпляться до супортів.
Змінили вигин та розташування ножного гальмівного важеля. Тепер він знаходиться далі від правої кришки двигуна, зусилля зручніше дозувати і ступня на ньому краще розташовується.

А ще вибрали гальмівні накладки з підвищеним вмістом мідної крихти. Це дозволить і ресурс живучості продовжити ефективність зберегти навіть при надмірному нагріванні. Гальмівні машинки, як і на версії PRO з перепускним двоклапанним гідравлічним механізмом. Важіль зчеплення та гальма виконаний з алюмінію з контрнасічкою, що має зміщене розташування відносно центру (контрнасічка – це місце де відбудеться злам важеля на дві частини у разі удару при падінні мотоцикла). У такому випадку 65% довжини рукояті, що залишилася, дозволять продовжити здійснення вичавлювання і управління зчепленням або переднім гальмом. Важіль гальма забезпечений зручним і надійним торцевим різьбовим регулюванням штока під довжину долоні.

 

Також в 2020 році ми розширили версію LITE Ще одним мотоциклом, але в іншому форм-факторі.

Масо-габаритні характеристики
Довжина, мм 2170
Ширина, мм 830
Висота по сідлу, мм 960
Висота, мм 1285
Колісна база, мм 1465
Споряджена маса, кг 116,5
Характеристики
Діаметр циліндра х хід поршня, мм 72 х 61,4
Двигун, тип Виробник ZONGSHEN. Маркування 172FMM-A. Бензиновий, із системою повітряного охолодження, одноциліндровий, один розподільний вал у верхній частині головки блоку циліндрів (SOHC) з приводом семипластинчастим ланцюгом, двоклапанний механізм із роликовими штовхачами зовнішній балансувальний вал. Суха вага двигуна 32 кг.
Кут поздовжнього нахилу осі повороту (кастор), градусів 27
Максимальний кут повороту керма, градусів ≥43
Паливо, що рекомендується Бензин з октановим числом не менше 95
Рама Полегшена, прямокутного перерізу, високоміцна сталь з додаванням хром-марганцевого сплаву
Рекомендований клас в'язкості масла SAE 10W/40; SAE 15W/50 в залежності від сезонності JASO MA 2; API не нижче SG, SH Рекомендований продукт: MOTOREX TOP SPEED 4T
Ступінь стиснення 9,25:1
Об'єм, куб.см 249
Система електроживлення АКБ 12V 6А/h (AGM-батарея).
Система живлення двигуна Карбюратор Nibbi Racing PE28
Система запалювання Електронне СDI. У комплектації моделі передбачено наявність ключа запалення для розмикання контактного ланцюга на подачу імпульсу для санкціонованого запуску двигуна (просто - втуп без наявності ключа в замку запалення і просто "з ніжки" двигун не запуститься)
Тип запуску двигуна Електростартер
Максимальна потужність, к.с./об.хв. 21 / 8500
Максимальний крутильний момент, Нм при об/хв 18,5 / 6500
КПП 6-ти ступінчаста з багатодисковим зчепленням у масляній ванні
Тип приводу Ланцюговий привід. Безсальниковий ланцюг A520. Марка ланцюга AFAM. Кількість зубів передньої та задньої зірок: 13 (сталь)/46 (сталь). Кількість ланок ланцюга-116L.
Задні гальмівні механізми Дисковий із однопоршневим супортом, гідравлічний. Діаметр диска 220 мм. Товщина диска 3,5 мм. Армована гальмівна магістраль
Підвіска задня Задня амортизаторна стійка SZC серії Base з можливістю зміни натягу пружини, а також регульованої жорсткості відбою. Довжина вузла у зборі 480 мм. Загальний хід стиснення/відбою 254 мм. Кріплення до маятника здійснено через полегшений (легкоплавний, фрезерований) важільний механізм (прогресія).
Підвіска передня Телескопічна вилка перевернутого типу серії SZC серії Base з обмеженим діапазоном регулювань відбою та стиснення. Діаметр пера 43 мм. Загальний діапазон ходу стиснення/ходу відбою 259 мм.
Передні гальмівні механізми Дисковий із двопоршневим супортом, гідравлічний. Діаметр диска 260 мм. Товщина диска 3,5 мм. Армована гальмівна магістраль
Колісні диски Алюмінієвий обід і сталеві спиці, Шини з розвиненим малюнком протектора.
Максимальна швидкість, км/год ≥97 (реальні параметри вказані з передньою зіркою 13T та задньою зіркою 46T. При зменшенні кількості зубів задньої зірки та збільшенні кількості зубів передньої можна збільшити максимальну швидкість, але пропорційно зменшити тяговий потенціал)
Кліренс, мм 310
Розмір шин передні/задні 80/100-21 - переднє колесо та 110/100-18 заднє колесо. Посадковий розмір обода переднього колеса J1.85х21 DOT; заднього колеса 2,15х18 DOT. Шини з розвиненим малюнком протектора
Об'єм паливного бака, л 7,5
Заправний обсяг масла в двигуні, л 1,2
Значення пакувальних розмірів мототехніки
Довжина, м 1,66
Ширина, м 0,47
Висота, м. 0,87
Вага, кг 142

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре
Захист від роботів
Відгуки можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.
Будь ласка зареєструйтесь
 
 
 
Этот сайт использует файлы cookie, в том числе третьей стороны.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажатием любой из ее элементов, Вы даете согласие на использование файлов cookie.