Меню
Кошик

Kovi 250 ADVANCE

Please enter your phone number
and we call you back soon

 
 
Продажа запчастей
Продажа мототехники

Отправить нам сообщение
Контакты

Контакты

Close
 
 
Kovi 250 ADVANCE
Kovi 250 ADVANCE
Kovi 250 ADVANCE
Kovi 250 ADVANCE
Kovi 250 ADVANCE
Kovi 250 ADVANCE
Kovi 250 ADVANCE
Kovi 250 ADVANCE
Kovi 250 ADVANCE
Kovi 250 ADVANCE
Kovi 250 ADVANCE
Kovi 250 ADVANCE
Kovi 250 ADVANCE
Kovi 250 ADVANCE
Kovi 250 ADVANCE
 • Модель: Kovi 250 ADVANCE
 • Розміри: 2,045.00мм x 820.00мм x 1,230.00мм
82555.00 грн.
Без ПДВ: 82555.00 грн.

Доступні варіанти

KOVI  250 ADVANCE  пропонується зі значними вдосконаленнями:

 • . Важливим для цієї версії стало використання нового чотириклапанного двигуна повітряного охолодження 171FMM, оснащеного балансувальним валом і 6-ти ступінчастою КПП. Потужність двигуна збільшиться до 24,5 к.с. У системі живлення буде використовуватися карбюратор NIBBI серії NBR PWK32, зі збільшеним прохідним перерізом та іншими калібруваннями жиклерів. Під ці ж змінені параметри буде заточене і передавальне відношення - тепер задня зірка буде на 46 зубів. Під стать двигуну таке співвідношення забезпечить хорошу тягу в стартових (розгінних) параметрах.
 •  Конструкція рами ADVANCE змінилася. Відтепер задній підрамник буде виготовлений з алюмінієвого профілю і буде кріпитися до основної частини. Це дало змогу полегшити раму і збільшити простір для розміщення іншої конструкції повітряного фільтра. Тепер це буде поролоновий фільтрувальний елемент, легкодоступний для демонтажу, очищення та встановлення (раніше конструкція передбачала наявність зовсім іншого фільтр-боксу з паперовим фільтрувальним елементом).
 •  Змінилась і випускна система. Бочка глушника буде збільшеного пропускного перетину, щоб не зменшити спротив потіку газів на виході.

У загальну конструкцію буде внесено й інші  зміни фари головного світла, конструкції підніжок водія, пластикових елементів мотоцикла (м'якша сировина PPR для поліпшення пластичності).

 

1. Двигун

Новий чотирьохклапанний агрегат повітряного охолодження 171FMM, оснащений балансувальним валом і 6-ти ступінчастою КПП

Повнооб'ємний, зі справжніми 249 см3. має:

 • Діаметр цилиндру 71 мм
 • Хід поршню 63,1 мм

Формула розрахунку робочого об'єму: V=(3,14*r*r*h)/1000= 3,14*35,5*35,5*63,1/1000=249,69 см3,
де

 • r — радиус поршню, тобто 71/2=35,5 мм
 • h — хід поршню, 63,1 мм

Порівняно з псевдо 250-ками з об'ємом 223 см3, 230 см3, 230 см3, 232 см3 з поршневою 65 мм, 66 мм, 67 мм тощо, повнооб'ємний чотириклапанник буде добре крутитися від середніх до високих обертів, і володіти свідомо кращим тяговим потенціалом у цих регістрах.

На відміну від колишнього агрегату PR250, новий двигун не "низовий", але він потужніший. Для того, щоб реалізувати весь потенціал, його можна і потрібно буде крутити активніше. Для того, щоб сама їзда на низьких не перестала бути обтяжливою, ми застосували інший карбюратор та інше поєднання ведучої/ведомої зірок. Сподіваємося що налаштування такого нового варіанту порадують власників оновленої модифікації.

 З урахуванням фактичних розмірів і та спорядженої маси, яка становить 123 кг. (Kovi Advance) з цим двигуном енергоозброєність на одиницю ваги буде кращою, ніж у колишніх варіантів. А значить, цього буде більш ніж достатньо для більшості початківців райдерів, які тільки осягають ендуро-драйв або просто хочуть час від часу їздити на природі у вільному ритмі на мотоциклі, який дасть свідомо більше можливостей, ніж звичайні цивільні версії.

На ADVANCE з новим двигуном не буде кікстартера. Ми не відмовилися від 6-ст КПП (така була і раніше на іншому двигуні і теж без кікстартера). П'ять ступенів з кіком може комусь і подобаються, але для того щоб досягти пристойної швидкості буде необхідно займатися самостійною творчістю з підбору інших зірок (це і час, і гроші, і зусилля). Ми обрали перший варіант, тому що діапазон передавальних чисел шестиступінчастої коробки ширший і він краще узгоджується з можливостями їзди в різних швидкосних режимах, це все ж таки більш функціональний мото, а не виключно ендуро для горних змагань. А якщо є бажання саме підкорювати висоти і змагатися саме в горах - рекомендуємо звернути увагу на наступну версію ADVANCE 300. В ній багато чого заточено інакше.

Advance 250 укомплектований великим 7-ми амперним акумулятором. Більш ємна батарея забезпечить можливості запуску без особливих пролем, але звісно трохи більше уваги час від часу потрібно приділяти інспекції її стану. Ну а якщо є бажання полегшити мотоцикл, шахта може прийняти і аналогічний і менший за габаритами літій-іонний варіант.

2. Рама

Моделі Start і ADVANCE за розмірними параметрами менші, ніж старші модифікації KOVI Lite і Pro. Але при цьому вони більші, як такі моделі як Geon Terrax 250, GNS 250/300, BSE J3D і S2, KAYO T2 250 і T1 250.

Форма, геометрія і величина рами зумовлює і збільшення довжини колісної бази новинок Kovi порівняно з цими ж конкурентами.

Висота по сідлу однакова для START і для ADVANCE. Але, зрозуміло, вона різна для модифікацій на різних типорозмірах шин. Обидві версії пропонуватимуться в різношинному виконанні 21''/18'' і 19''/16'' (пізніше такий варіант буде також доступний для купівлі).

Підсумкові величини: 940 мм - висота по сідлу для варіанта на шинах 21''/18''; 910 мм - для варіанта на шинах 19''/16''. Другий варіант ми передбачили для тих, у кого зріст менше 170 см. - для них він справді буде набагато зручнішим і комфортнішим у плані посадки, контролю мотоцикла і зрозумілішим у керованості. Менше невпевненості та побоювань - більше драйву.

Конструкція рами ADVANCE змінилася. Тепер задній підрамник буде виготовлений з алюмінієвого профілю і буде кріпитися до основної частини. Це дало змогу полегшити раму та збільшити простір для розміщення іншої конструкції повітряного фільтра.

 

3. Шасі та підвіска

У варіанті ADVANCE підвіска більш "заряджена", ніж у STARTі. Передня вилка KKE має більше регулювань і відрізняється за характеристиками від базової версії в кращу сторону. Аналогічно виконаний і задній амортизатор. Інша пружина, інша жорсткість, більше регулювальних можливостей. Баланс налаштувань у парі з вилкою дасть змогу вибрати більше варіантів під їзду на кількох типах покриттів. Однак на обох новинках підвіска відрізняється від SZC, які ми використовуємо на старших KOVI. Але так і повинно бути, оскільки START і ADVANCE це KOVI, які виступають у більш доступному ціновому сегменті.

Траверсу на ADVANCE встановлено полегшену, алюмінієву (зі збільшеною товщиною і висотою передньої та нижньої обойм), виробник ККЕ. До речі, це зумовило і деякі відмінності в розташуваннях замка запалювання. На ADVANCE він у звичному місці між траверсою і панеллю приладів.

Задній маятниковий важіль у версії ADVANCE виготовлений з алюмінію. Він легший за сталевий на версії START. А ось важільний механізм і сполучені елементи прогресії всі виконані з алюмінію і на моделі ADVANCE і на виконанні START.

Конструкція уловлювача ланцюга в ADVANCE вирізняється наявністю алюмінієвої основи, усередині якої розміщена сама робоча вставка з полімерного матеріалу.

Передача тяги на ведуче колесо здійснюється за допомогою ланцюга CHOHO 520HM. Зірка задня кріпиться до маточини через 6-ти точкове з'єднання за допомогою внутрішніх болтів типу TORX. Розміри стандартних зірок 13 зубів передня і 46 задня.

4. Шини та ободи

На обох версіях встановлено алюмінієві ободи зі сталевими спицями. Назва торгової марки виробника - UNISON. Ці варіанти дійсно якісні вироби і не викличуть нарікань на стійкість до жорстких умов. Сталеві спиці з діаметром 3,6 мм попереду і 4 мм ззаду з'єднують обід з легкосплавною маточиною ККЕ.

Не забули і про буксатори, які теж є стандартним оснащенням.

На модифікації ADVANCE встановлено інші колісні осі - термозміцнені з конструкційної вуглецевої сталі марки 10KП. Якщо з плином часу такий варіант проявить себе з найкращого боку, ми використовуватимемо такі деталі і на інших моделях.

Розмірні параметри шин докладно відображені в таблиці. Зупинимося тільки на тому моменті, що покришка задня у варіанті 18'' має розмір 120/90-18. Вона збільшилася і за шириною, і за висотою профілю. Задня амортизаторна стійка збільшилася за довжиною ходу, тому що раніше такий розмір не можна було встановити без наслідків зіткнення з пластиком грязьового щита за максимального ходу стиснення. Розрахунки зробили, доопрацювання здійснили і тепер шина збільшеної ширини і профілю буде працювати максимально ефективно.

5. Органи управління та світлотехніка

І на START, і на ADVANCE встановлено кермо IGP перехідного діаметра 22/28. Кермо обох моделей також доповнено поперечною розпіркою для посилення жорсткості.
Також вони у стандарті укомплектовані буферною вставкою, що оберігає від травм у разі зіткнення із платформою кріплення керма на траверсі.

 

 Зараз вже є окрема клавіша "стоп-старт" двигуна + кнопка ативації електростартеру. Відтепер такий міні-блок розташований біля правої гріпси. Сподіваємось, що така конфігурація буде ліпшою та зручною для усіх. Дякуємо тим, хто робив на тому акцент інформування. Зворотній зв'язок допомагає змінюватися на краще.

 

Ручка газу з коротким ходом. На сьогодення це оптимальний варіант для подібного типу мотоциклів. А ось сам виконавчий механізм ми вибрали один із найкращих за зручністю регулювання і надійністю

Ще до двох поліпшених елементів на версії ADVANCE можна віднести важелі управління зчепленням і переднім гальмом. Вони укорочені за довжиною, складаються і забезпечені регулюванням відстані від гріпси на довжину долоні. На важелі зчеплення присутній зручний регулювальний баранчик для компенсування або розпуску натягу троса.

Панель приладів присутня в комплектації обох версій. Вона така сама як і на інших моделях KOVI. Вона не зручна у швидкому зчитуванні інформації, але головне її призначення в тому, щоб можна було бачити оберти двигуна, швидкість і оцінювати заряд батареї. Для подібного типу мотоциклів - це принцип необхідної достатності.

  Передня фара та обтічник змінилися на кращій варіант. Сама фара має відмінність від версії START. Вона складається з п'яти окремих світлодіодів та LED-смужки габариту. Обтічник у верхньої частині крипіться за допомогою еластичних ремінців (раніше було різьбове кріплення). Це значно спростить доступ до елементів, які приховани за корпусом фари у разі необхідності. На фото зліва  Advance, справа - Start 

  Покажчики повороту як раніше - дуже компактні і вузькі, герметичні, з рухомими кріпленнями, 8-ма лінійними світлодіодами (кожен) з дуже хорошою яскравістю. Вони зарекомендували себе як найбільш практичні з-поміж різних варіантів, тому вони і входять до стандартної комплектації і START і ADVANCE.

6. Гальма

На обох версіях встановлено однакові гальмівні системи.
Попереду двопоршневий супорт з діаметром гальмівного диска 265 мм і товщиною диска 4 мм.
Ззаду однопоршневий супорт і диск діаметром 220 мм. і товщиною диска 4 мм..

Гальмівні магістралі виконані з поліаміду. Вони мають високу термостабільність - діапазон робочих температур від -50°C до +100°C. Практично повна відсутність внутрішнього розширення і "байдужість" до впливу зовнішніх агресивних речовин забезпечать довготривалість служби. Мають дуже хорошу стійкість до впливу солей, лугів, масел, паливних фракцій, УФ променів, володіють чудовими механічними властивостями до стирання, відмінною ударною в'язкістю, особливо за негативних температур. У зимовий час усередині трубок не утворюється водяного конденсату.

Гальмівні колодки безазбестові зі збільшеним вмістом латунної стружки для підвищеного тертя у фрикційній парі диск-накладка.

ADVANCE у стандарті укомплектований брудозахисним кожухом переднього гальмівного диска

7. Загальні конструктивні доповнення та особливості

У комплектації ADVANCE присутній алюмінієвий перфорований захист двигуна

Загальна ємність бака в обох модифікацій становить 7,5 літрів. Бак з поліефірного пластику, стійкого до агресивних середовищ. З огляду на те, що заправляти під пробку не варто, 7,1 літра - це реальний корисний об'єм, який зможе прийняти на борт мотоцикл. Пробка виконана з пластику і забезпечена клапаном для видалення надлишкових парів.

Підніжки пілота виконані з нержавіючої сталі. В них передбачений новий цікавий момент - болт регулювання статичного горизонтального нахилу. Він дозволить встановити підніжку під зміненним кутом до горизонтальної лінії. В такому положенні ії можна встановити та використовувати. Але зміна заднього подрамника на алюмінієвий та інший формат геометричних параметрів обумовили відстутність підніжок і для заднього пасажира. Зараз їх не має, але згодом ми додумаємо можливість їх встановлення.

Шифтер КПП з алюмінію зі складною опорною частиною.

Випускна система обох моделей виконана з нержавіючої сталі. Бочонок глушника буде збільшеного пропускного перерізу, щоб не підтискати потік газів на виході - для чотириклапанного двигуна це має важливе значення. "Псевдоприставки powerbomb" ми позбулися, бо це був просто шматок додаткової труби (раніше ми позначили ось таку інформацію про нього: це дуже спрощена подоба резонатора Гельмгольца. Наскільки краще з ними, ніж без нього - ми не скажемо, бо не знаємо) - тепер знаємо, тому позбулися. Проте встановили компенсаційне розширення випускної труби для згладжування пульсацій потоку і більшої площі для розрядження (щоб при різкому скиданні газу не було затика на протитиску зворотного потоку). Це дійсно працює. Надбавки потужності не буде, але двигун буде "дихати трохи легше".
Передбачено наявність роз'ємного з'єднання, яке дасть змогу розстикувати сам глушник із трубою за необхідності.

Усі пластикові елементи бічних панелей, переднє крило, хвіст і кожухи (захист вилки, бічні вставки) на мотоциклі виконані з поліпропілену. Ніякого крихкого ABS-пластика.

Конструкція повітряного фільтра повністю змінилася. Тепер це об'ємний, поролоновий, дрібнопористий елемент.
1. Дістатися до нього легше і пропускає він більший об'єм повітря за одиницю часу (порівняно з колишнім паперовим)
2. Його потрібно міняти рідше, можна помити, привести до тями і повернути назад

 

І модель ADVANCE і модель START будут пропонуватися до продажу з повним пакетом реєстраційних документів для отримання техпаспорта і реєстраційного номерного знака. Тобто ті, хто ще не обзавівся причепом/лафетом для перевезення, зможуть добиратися до місця призначення на самому мотоциклі дорогами.

СТАНДАРТНІ ОПЦІЇ KOVI START 250 KOVI ADVANCE 250
Двигун ZS172FMM без балансвала та 5-ст КПП. Бензиновий, повітряного охолодження, одноциліндровий, один розподільний вал у верхній частині головки блоку циліндрів (SOHC) з приводом семипластинчастим ланцюгом, двоклапанний механізм з роликовими штовхачами (рокерами).  --
Двигун YB171FMM з балансвалом та 6-ст КПП. Бензиновий, повітряного охолодження, одноциліндровий, один розподільний вал у верхній частині головки блоку циліндрів (SOHC) з приводом шестипластинчастим ланцюгом, чотириклапанний механізм з роликовими штовхачами. --
Карбюратор Nibbi Racing PWK 32 --
Карбюратор Nibbi Racing PE28 --
Передній колісний диск, UNISON J1.85 х 21" DOT. Обід - алюмінієвий, маточина алюмінієва полегшена зі встановленим буксатором. ✓* ✓*
Задній колісний диск, UNISON J2.15 х18" DOT. Обід - алюмінієвий, маточина алюмінієва полегшена зі встановленим буксатором. ✓* ✓*
Передній колісний диск, UNISON J1.85 х 19" DOT. Обід - алюмінієвий, маточина алюмінієва полегшена.  ✓* будуть доступні пізніше
Задній колісний диск, UNISON J2.15 х 16" DOT. Обід - алюмінієвий, маточина алюмінієва полегшена ✓* будуть доступні пізніше
Спиці обода діаметром 3,6 мм. на передньому ободі та 4 мм на задньому з нержавіючої сталі
Колісні осі з конструкційної сталі
Колісні осі термозміцнені з конструкційної вуглецевої сталі марки 10KП --
Посилений ланцюг СНОНО 520HM
Передня вилка з регулюванням швидкості відбою. Загальний хід 230 мм. Довжина стійки 880 мм. Діаметр пера 41 мм --
Передня вилка з набором регулювань стиснення і відбою Загальний хід 250 мм. Довжина стійки 900 мм. Діаметр пера 41 мм. Виробник ККЕ. --
Задня амортизаторна стійка з регулюванням жорсткості відбою. Довжина 455 мм. Хід 100 мм. --
Задня амортизаторна стійка з регулюваннями стиснення і відбою та виносним компенсаційним циліндром. Довжина 465 мм. Хід 110 мм. --
Полегшені, повністю алюмінієві кронштейни всіх сполучених елементів прогресії в кріпленні заднього маятникового важеля
Гальмівні колодки безазбестові зі збільшеним вмістом латунної стружки для підвищеного тертя у фрикційній парі диск-накладка. 
Гальмівні магістралі з поліаміду: передня і задня
Брудозахисний пластиковий кожух переднього гальмівного диска, що захищає від бруду --
Кермо алюмінієве перехідного перерізу 28 / 22мм зі встановленою поперечною розпіркою і полістрольною буферною вставкою
Окремо винесена кнопка активації стартера і "двигун старт-стоп" + окремий лівий блок управління світлотехнікою, клаксоном і покажчиками поворотів
Траверса стандартна сталева --
Траверса полегшена алюмінієва (зі збільшеною товщиною і висотою передньої та нижньої обойм) --
Алюминиевая защита двигателя --
Шифтер перемикання передач полегшений алюмінієвий з рухомим елементом, що складається
Кришка паливного бака з інтегрованим клапаном випуску парів палива
Алюмінієві важелі зчеплення і гальма з контрнасічкою в місці можливого зламу при падінні мотоцикла. Важіль переднього гальма з регулюванням положення. --
Укорочені, алюмінієві, складні важелі зчеплення і гальма з регулюванням положення --
Захист рук з алюмінієвим каркасом
Панель приладів з індикацією швидкості, оборотів двигуна, ступеня заряду АКБ.
Короткохідна ручка керування дросселем
Замок запалювання + 2 ключі
Заспокоювач ланцюга з полімерного полімерного матеріалу (блок-сополімеру бутадієну та стиролу) --
Заспокоювач ланцюга посилений в алюмінієвому корпусі з внутрішнім елементом з полімерного матеріалу (блок-сополімеру бутадієну і стиролу) --
Задній маятниковий важіль сталевий штампований --
Задній маятниковий важіль полегшений, литий з алюмінієвого сплаву --
Прямоточний повітряного поролоновий повітряний фільтр + корпус повітроприймача з еластополімеру, стійкий до деформацій
Передня фара зі світлодіодною лампою (LED), покажчики повороту LED, задній ліхтар, клаксон. --
Передня фара LED (повністю діодна), покажчики повороту LED, задній ліхтар, клаксон. --
Система вихлопу з нержавіючої сталі з інтегрованими кріпильним хомутом для можливості розстикування приймальної труби і резонатора. У конструкції присутній компенсатор хвильових коливань.
Дзеркала заднього виду
Підніжки водія з нержавіючої сталі з регулюванням кута встановлення
Модель для доріг загального користування пропонується до продажу з комплектом документів для держреєстрації
*НА ВИБІР ПРОПОНУЮТЬСЯ варіант комплектації: 80/100-21 і 120/90-18 (ґрунтові шини з розвиненим протектором)
 НА ВИБІР ПРОПОнуються варіант комплектації:  70/100-19 і 100/90-16 (ґрунтові шини з розвиненим протектором)
Масо-габаритні характеристики
Довжина, мм 2045
Ширина, мм 820
Висота по сідлу, мм 940 мм - для варіанту на шинах 21'' та 18'' 910 мм - для варіанту на шинах 19'' та 16''
Висота, мм 1190/1230
Колісна база, мм 1450
Споряджена маса, кг Суха вага 113,6 кг. Споряджена маса (з бензином та олією) - 123 кг
Характеристики
Діаметр циліндра х хід поршня, мм 71 х 63,1
Двигун, тип Маркування 171FMM. Бензиновий, повітряного охолодження, одноциліндровий, один розподільчий вал у верхній частині головки блоку циліндрів (SOHC) із приводом шестипластинчастим ланцюгом, чотириклапанний механізм із роликовими штовхачами, зовнішній балансувальний вал. Суха вага двигуна 33,6 кг.
Кут поздовжнього нахилу осі повороту (кастор), градусів 31
Максимальний кут повороту керма, градусів ≥41
Паливо, що рекомендується Бензин з октановим числом не менше 95
Рама Полегшена, трубчастого перетину, сталева з інтегрованим заднім підрамником з алюмінію
Рекомендований клас в'язкості масла JASO MA 2; API не нижче SG, SH SAE 10W/40; SAE 15W/50 в залежності від сезонності Рекомендовані продукти: MOTOREX TOP SPEED 4T 15w50; Bardahl XTC C60 Off Road 10w-50 4T (API SM/JASO MA-MA2); Silkolene PRO 4 SX 15w50
Ступінь стиснення 9,7:1
Об'єм, куб.см 249
Система електроживлення 12N7AL- (AGM-батарея, свинцево-кислотний тип)
Система живлення двигуна Карбюратор Nibbi Racing NBR PWK32
Система запалювання Електронне DC-СDI. Головним джерелом живлення є аналоговий або цифровий перетворювач напруги. Цьому запалюванню не потрібна котушка, що заряджає, як у класичному варіанті CDI, напруга з бортового акумулятора перетвориться з 12В на 200-400В, що достатньо для генерації кількох кіловольт у котушці запалювання і виникнення іскри на контактах свічці.
Тип запуску двигуна Електростартер
Максимальна потужність, к.с./об.хв. 24,5 / 7600
Максимальний крутильний момент, Нм при об/хв 24 / 6600
КПП 6-ти ступінчаста з багатодисковим зчепленням у масляній ванні
Тип приводу Ланцюговий привід. Посилений ланцюг CHOHO 520HM. Кількість зубів передньої та задньої зірок: 13 (сталь)/46 (сталь). Кількість ланок ланцюга – 116
Задні гальмівні механізми Дисковий із однопоршневим супортом, гідравлічний. Діаметр диска 220 мм. Товщина диска 4 мм. Гальмівна магістраль із поліаміду
Підвіска задня Задня амортизаторна стійка з регулюванням стиснення та відбою та виносним компенсаційним циліндром. Довжина 465 мм. Хід 110 мм. Полегшені, повністю алюмінієві кронштейни всіх сполучених елементів прогресії у кріпленні заднього маятникового важеля. Задній маятниковий важіль полегшений, литий з алюмінієвого сплаву
Підвіска передня Передня вилка з набором регулювань стиснення та відбою Загальний хід 250 мм. Довжина стійки 900 мм. Діаметр пера 41 мм. Виробник ККЕ.
Передні гальмівні механізми Дисковий із двопоршневим супортом, гідравлічний. Діаметр диска 265 мм. Товщина диска 4 мм. Гальмівна магістраль із поліаміду
Колісні диски Варіант №1: Передній колісний диск, UNISON J1.85 х 21" DOT. Обод - алюмінієвий, маточина полегшена та посилена. З встановленим буксатором. Задній колісний диск, UNISON J2.15х18" DOT. Обод - алюмінієвий, маточина алюмінієва полегшена. Зі встановленим буксатором. Варіант №2 Передній колісний диск, UNISON J1.85 х 19" DOT. Обод - алюмінієвий, маточина алюмінієва полегшена. Задній колісний диск, UNISON J2.15 х 16" DOT Обід - алюмінієвий, маточина алюмінієва полегшена. Спиці обода діаметром 38 мм. з нержавіючої сталі. Колісні осі термозміцнені з конструкційної вуглецевої сталі марки 10KП
Максимальна швидкість, км/год ≥114 (реальні параметри вказані з передньою зіркою 13T та задньою зіркою 46T. При зменшенні кількості зубів задньої зірки та збільшенні кількості зубів передньої можна збільшити максимальну швидкість, але пропорційно зменшити тяговий потенціал)
Кліренс, мм 315 - для варіанту на шинах 21" і 18" 295 - для варіанту на шинах 19" і 16"
Розмір шин передні/задні НА ВИБІР ПРОПОНУЮТЬСЯ варіанти у двох комбінаціях: 21''/18'' і 19''/16''. ПЕРЕДНІ ШИНИ: 80/100-21 або 80/100-19 (грунтові шини з розвиненим протектором) ЗАДНІ ШИНИ: 120/90-18 або 120/90-16 (грунтові шини з розвиненим протектором)
Об'єм паливного бака, л 7,5
Заправний обсяг масла в двигуні, л 1,25
Значення пакувальних розмірів мототехніки
Довжина, м 1,53
Ширина, м 0,46
Висота, м. 0,85
Вага, кг 139

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре
Захист від роботів

Шановні покупці, запропонована компанією MOT-O дво-, триколісна техніка (трицикли) і чотириколісна техніка (квадроцикли моделей: Hummer 200 CARGO карданний привід, SHINERAY ROVER 250, SHINERAY HARDY 200, а також моделі електроскутерів FADA) нормами та вимогами чинного законодавства та належить до категорії «транспортні засоби, призначені для експлуатації на дорогах загального користування». ВИНЯТКОМ З ЦЬОГО СПИСКУ є двотактні моделі KOVI (Kovi 250 Pro2T, Kovi 300-2T Pro) та пітбайки KOVI PiT125 і PiT150, прогулянковий квадроцикл SHARX 200, дитячі квадроцикли СhiX 110, OriX 125/150, які не призначені для доріг загального користування.

Оскільки чинним законодавством регламентується необхідність реєстрації двоколісних транспортних засобів з об'ємом двигуна понад 49 см3, ми надаємо на кожен конкретний екземпляр змінений пакет документів, необхідний для встановлення Вашого транспортного засобу на реєстраційний облік у Сервісних Центрах МВС.

Цей пакет містить такі документи:

 • Договір купівлі-продажу.
 • Акт приймання-передачі транспортного засобу.
 • Акт технічного огляду транспортного засобу (відповідно до змін від 13.07.2016).
 • Вантажна митна декларація (копія).
 • Сертифікат відповідності за індивідуальним затвердженням колісного ТЗ.
 • Транзитний (він же тимчасовий і червоний) номер.

На даний момент замість раніше відомого документа "довідка-рахунок" використовується договір купівлі-продажу. Це регламентовано Постановою №941 Кабінету Міністрів України, яка набула чинності З 19.11.2015.

Витримка з постанови №941 КабМіну від 18.11.2015:

«Документами, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів, їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, є оформлені та засвідчені в установленому порядку: договори, укладені на товарних біржах на зареєстрованих в уповноваженому органі МВС бланках; укладені та оформлені безпосередньо в сервісних центрах МВС у присутності адміністраторів таких органів договори купівлі-продажу (міні, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб; нотаріально посвідчені договори купівлі-продажу (міні, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб; договори купівлі-продажу нових транспортних засобів, що підлягають першій державній реєстрації в сервісних центрах МВС, за якими продавцями виступають суб'єкти господарювання, що здійснюють оптову та/або роздрібну торгівлю транспортними засобами, та які підписані від імені таких суб'єктів уповноваженою особою і скріплені печаткою; свідоцтва про право на спадщину, видані нотаріусом або консульською установою, чи їх дублікати.»

Витримка №2 з Постанови №436 Кабінету Міністрів від 13.07.2016 р: "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. N 1388 і від 11 листопада 2009 р. N 1200":

Суб'єкт господарювання, який здійснює оптову та роздрібну торгівлю автомобілями, автобусами, мотоциклами всіх типів, марок та моделей, причепами, напівпричепами, мотовізками, іншими транспортними засобами вітчизняного та іноземного виробництва та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери, зобов'язаний вести у письмовій формі електронному вигляді журнал обліку надходження та реалізації або передачі для реалізації зазначених транспортних засобів та їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, укладених договорів купівлі-продажу транспортних засобів, виданих актів приймання-передачі, біржових угод та відповідно номерних знаків для разових поїздок та номерних знаків " Транзит" (додаток 1), актів огляду реалізованого транспортного засобу (додаток 11), актів технічного стану транспортного засобу або його складової частини, що має ідентифікаційний номер.

(Абзац перший пункту 13 із змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 03.04.2013 р. N 243, від 18.11.2015 р. N 941, від 13.07.2016 р. N 436)

Квадроцикли деяких моделей не належать до транспортних засобів, які можна використовувати на дорогах загального користування, тому вони не підлягають реєстрації в державних сервісних центрах (тобто не можуть бути поставлені на облік як такий транспортний засіб).

На цю категорію техніки пакет документів включає такі документи:

 • Вантажна митна декларація (копія).
 • Договір купівлі-продажу.
 • Акт приймання-передачі транспортного засобу.

ЦЕЙ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ МОТОЦИКЛІВ ТА квадроциклів НЕ ПОТРЕБУЄ ДОДАТКОВИХ ОПЛАТ І Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ ДОДАТКОМ ДО КОЖНОЇ ОДИНИЦІ МОТОЦИКЛІВ ТА/АБО КВАДРОЦИКЛІВ, ЩО ПРОДАЮТЬСЯ У MOT-O. Все, що потрібно від покупця – копія паспорта та ІПН, а також номер телефону для зв'язку. За нашими даними, недобросовісні продавці користуються незнанням клієнтів та намагаються стягувати додаткову плату або взагалі не надавати документи – це пряме порушення законодавства. Рекомендуємо Вам бути уважними при виборі, ставити максимум запитань при спілкуванні і намагатися переконатися в правдивості отриманих відповідей та обіцянок до моменту проведення угоди.

Відгуки можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.
Будь ласка зареєструйтесь
 
 
 
Этот сайт использует файлы cookie, в том числе третьей стороны.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажатием любой из ее элементов, Вы даете согласие на использование файлов cookie.