Меню
Кошик

О нас

Бренд «MOT-O» представляє в Україні мототехніку та квадроцикли таких китайських виробників як LIFAN, SHINERAY, FADA, HUMMER, MUSSTANG, KOVI, TARO. На українському ринку компанія існує з 2005 року. З моменту заснування ми спрямовуємо свої зусилля на популяризацію доступної китайської техніки. Разом з виробниками ми вдосконалюємо палітру пропонованої техніки з урахуванням запитів споживачів, що змінюються, і концентруємо зусилля на популяризації вищезгаданих брендів. Територіальне розташування компанії це місто Одеса. Однак у рамках України ми співпрацюємо з партнерами у низці областей, які також можуть запропонувати Вам наші мотоцикли, скутери та квадроцикли. В Одесі ж будь-який бажаючий може відвідати нашу мотоекспозицію за адресою м. Одеса, вул. Грушевського, 42, де він отримає вичерпну інформацію та навіть зможе провести пробну поїздку на вибраному скутері, мотоциклі чи квадроциклі. Ми також надаємо послуги з обслуговування мототехніки для наших покупців і просто бажаючих скористатися послугами хороших майстрів. Ми з готовністю та задоволенням розповімо Вам про цікаві моменти та надамо інформацію про запропоновану продукцію та в режимі online, за інформаційним посиланням www.mot-o.com. На даний момент часу у нас діє низка спеціальних цінових пропозицій на мотоцикли та акційні умови на різні категорії техніки.

Звичайно ж, крім мототехніки Ви зможете підібрати в нашому інтернет-магазині та запчастини на мопеди, мотоцикли, квадроцикли та скутери. Причому ми намагаємося не обмежувати наш асортимент лише тими позиціями, які спочатку призначені для продукції, яку ми пропонуємо.

Якщо Ви проживаєте в іншому місті – ми постаралися максимально спростити розуміння процесу та розширити для Вас можливості щодо здійснення дистанційної покупки. На нашому сайті Ви зможете отримати максимально повну інформацію про те, як придбати обраний Вами екземпляр, ознайомитися з можливостями доставки, а також умовами та вартістю останньої. Ми регулярно оновлюємо інформацію про новинки або події, які стосуються мототематики та намагаємося радувати наших передплатників цікавими тематичними статтями та відеооглядами.

Этот сайт использует файлы cookie, в том числе третьей стороны.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажатием любой из ее элементов, Вы даете согласие на использование файлов cookie.