Меню
Кошик

Безпечна експлуатація генератора

Для того, щоб генератор служив Вам бездоганно і тривалий термін слід дотримуватися низки умов, залежно від особливостей експлуатації. Насамперед працююча установка має бути заземлена. Для цього на корпусі передбачений окремий вихід, виконаний він у вигляді шпильки з гайкою з відповідним позначенням. Комплект для заземлення до установки не додається, але зробити його нескладно: за відсутності штатної системи заземлення на її роль згодиться Г-подібний металевий штир (краще мідний), забитий в землю і з'єднаний зі шпилькою мідним проводом.

Перед початком роботи генератору обов'язково дати прогрітися - попрацювати кілька хвилин на холостому ходу. Це продовжить ресурс двигуна. Не менш важливо: перш ніж глушити двигун, дати попрацювати мотору на холостих 1-2 хвилини після вимикання навантаження від споживачів.

У зимовий час при роботі на вулиці або в приміщенні, що не опалюється, не можна довго експлуатувати станцію без навантаження, тому що в цьому випадку двигун не зможе вийти на штатний тепловий режим і буде працювати в «непрогрітому» стані. Допускається використання баластного навантаження, наприклад, 20-30% від номінальної потужності. При негативних температурах потрібно періодичний контроль та очищення корпусу повітряного фільтра від льоду, а також від'єднання трубки вентиляції картера від корпусу повітряного фільтра.

При установці генератора у приміщенні необхідно забезпечити вентиляцію чи виведення відпрацьованих газів на вулицю.

Этот сайт использует файлы cookie, в том числе третьей стороны.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажатием любой из ее элементов, Вы даете согласие на использование файлов cookie.