Меню
Кошик

KOVI 300-2T Pro

Please enter your phone number
and we call you back soon

 
 
Продажа запчастей
Продажа мототехники

Отправить нам сообщение
Контакты

Контакты

Close
 
 
KOVI 300-2T Pro
KOVI 300-2T Pro
KOVI 300-2T Pro
KOVI 300-2T Pro
KOVI 300-2T Pro
Новинка 2024
KOVI 300-2T Pro
KOVI 300-2T Pro
KOVI 300-2T Pro
KOVI 300-2T Pro
KOVI 300-2T Pro
KOVI 300-2T Pro
 • Модель: KOVI 300-2T Pro
 • Розміри: 2,170.00мм x 830.00мм x 1,285.00мм
188940.00 грн.
Без ПДВ: 188940.00 грн.

                 KOVI 300-2T Pro зразка 2024 MY

Для тих хто вже знає і продовжує вивчати мотоцикл KOVI з двотактним двигуном об'ємом 293 куба і потужністю 57 к.с.

3 + 1 зміни в моделі:

Будуть два доступні варіанти*.
1. Задня підвіска позбавлена важелів прогресії, амортизаторна стійка кріпиться безпосередньо на маятниковий важіль. Це зменшило вагу, збільшило геометричні параметри прохідності, особливо при подоланні габаритних перешкод (фото зліва)
1.1 Задня підвіска з проміжним кронштейном - амортизаторна стійка кріпиться на важільний механізм прогресії. Це збільшило вагу, зменшило геометричні параметри прохідності, але збільшило хід самого важеля і кут нахилу амортизаторної стійки. Ефект демпфірування проявлятиметься інакше і реагування на налаштування буде іншими (фото праворуч)

*Вартість будь-якого з варіантів для кінцевого споживача буде однаковою.

2. Переглянуто налаштування карбюратора PWN 38. Інше калібрування отворів, інший підбір жиклерів, змінені налаштування. Раніше був PWN 40, але збільшений пропускний об'єм зменшував швидкість потоку і під час частих різких скидань спричиняв пульсацію на впуску і перезбагачував суміш - іноді траплялися затики. З новою версією карба мінусовий ефект нівельовано.

Карбюратор PWN має прогресивну конструкцію напівеліпсної заслінки, яка дає змогу збільшити ефект розрядження й оптимального збільшення об'єму суміші, що надходить, для кращої відповідності потрібній інтенсивності набору обертів двигуном.  Оснащені двома блоками, вони працюють на високих або низьких обертах відповідно, щоб забезпечити мотоциклу значний приріст потужності, реакцію дросельної заслінки та реалізувати загальну продуктивність двигуна в різному діапазоні робочих обертів.

Особливістю карбюраторів PWN є їхня зменшена загальна довжина для підвищення потужності у верхньому регістрі та змінена конструкція заслінки для покращення реакції на ручку акселератора. Цей карбюратор, безумовно, один із найкращих варіантів для тюнінгу та перегонових проєктів.
Матеріал: Алюмінієвий сплав
Вхідний адаптер: 46 мм зовнішній діаметр і 38 мм внутрішній діаметр
Впуск: 63,5 мм зовнішній діаметр
Висота: 185 мм
Ширина: 75 мм

3. Повністю змінили на кращі варіанти кнопкові кермові блоки управління. Розписувати особливо не будемо - тим хто знає - зрозуміло і без словосполучень. Тим хто не знає - рекомендуємо ознайомитися з інформацією в мережі.

4 (+1) Той, хто побачить, зрозуміє ще одну зміну, досить важливу для експлуатації мотоцикла, але не дуже помітну, проявить знання, розуміння технічне та творчі сили, а потім ще напише нам про це на адреси [email protected] або [email protected] - отримає ПРИЗ-СЮРПРИЗ. Болтики, кембрики, наліпки, контактні вузли та деякі інші частини, що були покращені, не відносяться до такої зміни (ці моменти ми намагаємось покращувати перманентно, і вони не є генерально значними, щоб це рекламувати).

Стисло окреслимо головні пункти для тих, хто "в темі":

Двигун нашої версії не має нічого спільного з агрегатом від виробника Koshine, який зробив копію двигуна KTM швидше за всіх, але і "кривіше" всіх. Про це багато хто вже знав/дізнається, якщо подивляться відео в Youtube. Різні не тільки виробники, а й комплектуючі, деталі та деякі технології виготовлення.
Наш екземпляр в точності повторює вихідного прабатька: діаметр циліндра 72 мм, хід поршня 72 мм, шестиступінчаста трансмісія з гідравлічним приводом зчеплення, водяне охолодження.

Потужність на моделі зі зміненими налаштуваннями карбюратора не стала більшою, але двигун тепер краще і точніше реагує на обертання ручки газу.

Комплектаційні особливості позначимо коротко - не економили. Ланцюг тепер DID, карбюратор PWN 38, гідравлічний привід зчеплення, задня амортизаторна стійка легша за вагою, але цікавіша за конструктивним виконанням. Налаштування передньої вилки також інші з поправкою на змінену развесовку.

Трохи фото залишаємо.

 

             

Масо-габаритні характеристики
Довжина, мм 2170
Ширина, мм 830
Висота по сідлу, мм 939,8
Висота, мм 1285
Колісна база, мм 1475
Споряджена маса, кг 112 кг. з комплектом зовнішнього освітлення (110 кг. без ліхтаря, фари покажчиків поворотів) 120 кг вага спорядженого мотоцикла із заправленим баком (з урахуванням палива)
Характеристики
Діаметр циліндра х хід поршня, мм 72 х 72
Двигун, тип Бензиновий, одноциліндровий, двотактний двигун FX300 з водяним охолодженням та рознесеними половинками радіатора + кулер (антифриз із заводу не заливається в радіатори, оскільки можуть бути використані типи G11 або G12 залежно від кліматичних умов).
Крутний момент, Нм/об.хв. 52 / 7000
Кут поздовжнього нахилу осі повороту (кастор), градусів 27,1
Максимальний кут повороту керма, градусів ≥42
Паливо, що рекомендується Бензин з октановим числом не менше 95 + 2-тактне масло. Не можна заливати в бак лише бензин без додавання олії у відповідній пропорції.
Рама Полегшена, прямокутного перерізу, високоміцна сталь з додаванням хром-марганцевого сплаву
Рекомендований клас в'язкості масла 1.Масло для двигуна 2-тактне напівсинтетичне/синтетичне масло для мотоциклетних двигунів. Параметри допуску не нижче: JASO FC/FD; ISO-L-EGD Рекомендація: обране масло має відповідати зазначеним специфікаціям 2.Трансмісійне масло SAE 10W30 не нижче SE Рекомендований продукт: - Motorex Moto Gear Oil 10W30
Ступінь стиснення 13.2:1
Об'єм, куб.см 293
Система електроживлення АКБ 12V 4А/h (Літій-іонна батарея)
Система живлення двигуна Плоскодроссельный карбюратор NIBBI PWN38
Система запалювання Електронне СDI. У комплектації моделі передбачено наявність ключа запалювання для розмикання контактного ланцюга на подачу імпульсу для санкціонованого запуску двигуна
Тип запуску двигуна Електростартер та кікстартер
Максимальна потужність, к.с./об.хв. 57 / 8600
Максимальний крутильний момент, Нм при об/хв 52 / 6500
КПП 6-ти ступінчаста з гідравлічним приводом, багатодисковим зчепленням у масляній ванні та окремим картером. Об'єм масляної системи 0,85 л. Передавальні числа ступинів: 1-а 2.29, 2-а 1.63, 3-тя 1.25, 4-а 1.05, 5-а 0.88, 6-а 0.77,
Тип приводу Ланцюговий привід. Сальниковий ланцюг 520, O-ring. Марка ланцюга DID. Кількість зубів передньої та задньої зірок: 13T (сталева) / 50T (алюмінієва). Кількість ланок ланцюга – 116
Задні гальмівні механізми Дисковий із однопоршневим супортом, гідравлічний. Діаметр диска 240 мм. Товщина диска 3,8 мм. Армована гальмівна магістраль
Підвіска задня 1. Задній важіль маятниковий: цільноформована деталь з алюмінієвого сплаву. Задня амортизаторна стійка SZC серії Pro з можливістю зміни переднатягу пружини, а також повністю регульованим ходом стиснення та відбою. Довжина вузла у зборі 490 мм. Загальний хід стиснення/відбою 300 мм. Кріплення до маятника здійснено без застосування проміжних важільних елементів (без прогресії) 2. Задній важіль маятниковий: цільноформована деталь з алюмінієвого сплаву. Задня амортизаторна стійка SZC серії Pro з можливістю зміни переднатягу пружини, а також повністю регульованим ходом стиснення та відбою. Довжина вузла у зборі 498 мм. Загальний хід стиснення/відбою 324 мм. Амортизаторна стійка кріпиться на важільний механізм прогресії.
Підвіска передня Телескопічна вилка перевернутого типу серії SZC Pro з набором регулювань відбою та стиснення. Діаметр пера 48 мм. Загальний діапазон ходу стиснення/ходу відбою 310 мм.
Передні гальмівні механізми Дисковий із двопоршневим супортом, гідравлічний. Діаметр диска 260 мм. Товщина диска 3,8 мм. Армована гальмівна магістраль
Колісні диски Алюмінієвий обід UNISON, маточина KKE (алюмінієвий сплав), сталеві спиці 4 дюйми (нержавіюча сталь)
Максимальна швидкість, км/год ≥108 (параметри вказані з передньою зіркою 13T та задньою зіркою 50T. При зменшенні кількості зубів задньої зірки та збільшенні кількості зубів передньої можна збільшити максимальну швидкість, але пропорційно зменшити тяговий потенціал)
Кліренс, мм 330 / 299
Розмір шин передні/задні 90/100-21 - переднє колесо та 140/80-18 заднє колесо. Посадковий розмір обода переднього колеса J1.85х21 DOT; заднього колеса 2,15х18 DOT. Шини із розвиненим малюнком протектора.
Об'єм паливного бака, л 9
Заправний обсяг масла в двигуні, л Масло для змащування двигуна змішувати у пропорції з паливом. У трансмісію заливається трансмісійна олія для двотактних двигунів. Загальна ємність 0,9
Значення пакувальних розмірів мототехніки
Довжина, м 1,66
Ширина, м 0,47
Висота, м. 0,87
Вага, кг 136

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре
Захист від роботів

Шановні покупці, запропонована компанією MOT-O дво-, триколісна техніка (трицикли) і чотириколісна техніка (квадроцикли моделей: Hummer 200 CARGO карданний привід, SHINERAY ROVER 250, SHINERAY HARDY 200, а також моделі електроскутерів FADA) нормами та вимогами чинного законодавства та належить до категорії «транспортні засоби, призначені для експлуатації на дорогах загального користування». ВИНЯТКОМ З ЦЬОГО СПИСКУ є двотактні моделі KOVI (Kovi 250 Pro2T, Kovi 300-2T Pro) та пітбайки KOVI PiT125 і PiT150, прогулянковий квадроцикл SHARX 200, дитячі квадроцикли СhiX 110, OriX 125/150, які не призначені для доріг загального користування.

Оскільки чинним законодавством регламентується необхідність реєстрації двоколісних транспортних засобів з об'ємом двигуна понад 49 см3, ми надаємо на кожен конкретний екземпляр змінений пакет документів, необхідний для встановлення Вашого транспортного засобу на реєстраційний облік у Сервісних Центрах МВС.

Цей пакет містить такі документи:

 • Договір купівлі-продажу.
 • Акт приймання-передачі транспортного засобу.
 • Акт технічного огляду транспортного засобу (відповідно до змін від 13.07.2016).
 • Вантажна митна декларація (копія).
 • Сертифікат відповідності за індивідуальним затвердженням колісного ТЗ.
 • Транзитний (він же тимчасовий і червоний) номер.

На даний момент замість раніше відомого документа "довідка-рахунок" використовується договір купівлі-продажу. Це регламентовано Постановою №941 Кабінету Міністрів України, яка набула чинності З 19.11.2015.

Витримка з постанови №941 КабМіну від 18.11.2015:

«Документами, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів, їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, є оформлені та засвідчені в установленому порядку: договори, укладені на товарних біржах на зареєстрованих в уповноваженому органі МВС бланках; укладені та оформлені безпосередньо в сервісних центрах МВС у присутності адміністраторів таких органів договори купівлі-продажу (міні, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб; нотаріально посвідчені договори купівлі-продажу (міні, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб; договори купівлі-продажу нових транспортних засобів, що підлягають першій державній реєстрації в сервісних центрах МВС, за якими продавцями виступають суб'єкти господарювання, що здійснюють оптову та/або роздрібну торгівлю транспортними засобами, та які підписані від імені таких суб'єктів уповноваженою особою і скріплені печаткою; свідоцтва про право на спадщину, видані нотаріусом або консульською установою, чи їх дублікати.»

Витримка №2 з Постанови №436 Кабінету Міністрів від 13.07.2016 р: "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. N 1388 і від 11 листопада 2009 р. N 1200":

Суб'єкт господарювання, який здійснює оптову та роздрібну торгівлю автомобілями, автобусами, мотоциклами всіх типів, марок та моделей, причепами, напівпричепами, мотовізками, іншими транспортними засобами вітчизняного та іноземного виробництва та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери, зобов'язаний вести у письмовій формі електронному вигляді журнал обліку надходження та реалізації або передачі для реалізації зазначених транспортних засобів та їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, укладених договорів купівлі-продажу транспортних засобів, виданих актів приймання-передачі, біржових угод та відповідно номерних знаків для разових поїздок та номерних знаків " Транзит" (додаток 1), актів огляду реалізованого транспортного засобу (додаток 11), актів технічного стану транспортного засобу або його складової частини, що має ідентифікаційний номер.

(Абзац перший пункту 13 із змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 03.04.2013 р. N 243, від 18.11.2015 р. N 941, від 13.07.2016 р. N 436)

Квадроцикли деяких моделей не належать до транспортних засобів, які можна використовувати на дорогах загального користування, тому вони не підлягають реєстрації в державних сервісних центрах (тобто не можуть бути поставлені на облік як такий транспортний засіб).

На цю категорію техніки пакет документів включає такі документи:

 • Вантажна митна декларація (копія).
 • Договір купівлі-продажу.
 • Акт приймання-передачі транспортного засобу.

ЦЕЙ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ МОТОЦИКЛІВ ТА квадроциклів НЕ ПОТРЕБУЄ ДОДАТКОВИХ ОПЛАТ І Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ ДОДАТКОМ ДО КОЖНОЇ ОДИНИЦІ МОТОЦИКЛІВ ТА/АБО КВАДРОЦИКЛІВ, ЩО ПРОДАЮТЬСЯ У MOT-O. Все, що потрібно від покупця – копія паспорта та ІПН, а також номер телефону для зв'язку. За нашими даними, недобросовісні продавці користуються незнанням клієнтів та намагаються стягувати додаткову плату або взагалі не надавати документи – це пряме порушення законодавства. Рекомендуємо Вам бути уважними при виборі, ставити максимум запитань при спілкуванні і намагатися переконатися в правдивості отриманих відповідей та обіцянок до моменту проведення угоди.

Відгуки можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.
Будь ласка зареєструйтесь
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
 
Этот сайт использует файлы cookie, в том числе третьей стороны.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажатием любой из ее элементов, Вы даете согласие на использование файлов cookie.