Меню
Кошик

Kovi JNR 250

Please enter your phone number
and we call you back soon

 
 
Продажа запчастей
Продажа мототехники

Отправить нам сообщение
Контакты

Контакты

Close
 
 
Kovi JNR 250
Kovi JNR 250
Kovi JNR 250
Kovi JNR 250
Kovi JNR 250
Новинка 2024
Kovi JNR 250
Kovi JNR 250
Kovi JNR 250
Kovi JNR 250
Kovi JNR 250
Kovi JNR 250
 • Модель: Kovi JNR 250
 • Розміри: 2,120.00мм x 820.00мм x 11,180.00мм
77420.00 грн.
Без ПДВ: 77420.00 грн.

Доступні варіанти

KOVI JNR 250 2024 модельного року

Форма та виконання рами JNR, яке відрізняється від інших моделей KOVI, надали змогу зменшити висоту по сідлу до 880 мм. (аналогічна висота по сідлу у пітбайка Kovi 150 c шинами 19/16) при цьому на мотоциклі ДжейЕнЕр встановлені ободи і шини звичного розміру 21/18

У якості агрегату використовується новий чотириклапанний двигун повітряного охолодження 171FMM, потужністю 24,5 к.с., оснащений балансувальним валом і 6-ти ступінчастою КПП.  У системі живлення встановлено карбюратор NIBBI серії NBR PWK32, зі збільшеним прохідним перетином та іншими калібруваннями жиклерів. Під ці ж параметри заточено і передавальне відношення - задня зірка буде на 48 зубів.

Мотоцикл оснащено бензобаком збільшеної ємності, який вміщує 12,5 літрів палива.

Співвідношення зменшеної маси моделі, досить потужного двигуна і приводної зірки забезпечить хороше тягове зусилля на старті, особливо під час руху по горбистій місцевості.

На моделі встановлено особливу передню вилку типу Double Function Fork (DFF). Абревіатура DFF означає, що пружина міститься в одному пері вилки, а масляний, амортизаційний демпфер - в іншому, оскільки кожне перо вилки виконує свою функцію, цим обумовлено найменування. У лівому пері вилки встановлено пружину. У правому пері пружини немає, а демпфірування відбою регулюється. Загальний хід 190 мм. Довжина стійки 840 мм. Діаметр пера 41 мм. Виробник SZC. У вилку залито масло Full-Synthetic Oil з в'язкістю 7.5W.

Крім цього, у KOVI JNR присутні і цивільні атрибути - багажна платформа і комфортна підвіска, світлотехніка і можливість реєстрації для переміщення дорогою загального користування. Випускна система моделі виконана з нержавіючої сталі. Для того, щоб власник міг вільно рухатися в межах населеного пункту, не приголомшуючи округу своєю присутністю, в торцеву частину випуску вмонтовано знімний рестриктор (флейта), що зменшить навантаження на вуха оточуючих. Водночас, під час експлуатації поза межами міст і селищ, можна видалити цей елемент і забезпечити мінімальний опір на випуску за умови активного використання потенциалу двигуна.

На оновленої моделі до комплектації входять опорні підніжки для пассажира

Особливо цікавою ця модель буде для людей не надто високого зрісту та для тих, хто зацікавлений у послідовному розвитку навичок їзди на мотоциклах подібного типу. Він зручний за посадкою, на ньому можна проїхати значну дистанцію, двигун наділяє його хорошими можливостями по активній їзді і при цьому він не позбавлений стандартних атрибутів звичайної функціональності.

 

 

1. Двигун

Чотирьохклапанний агрегат повітряного охолодження 171FMM, оснащений балансувальним валом і 6-ти ступінчастою КПП

Повнооб'ємний, зі справжніми 249 см3. має:

 • Діаметр цилиндру 71 мм
 • Хід поршню 63,1 мм

Формула розрахунку робочого об'єму: V=(3,14*r*r*h)/1000= 3,14*35,5*35,5*63,1/1000=249,69 см3,
де

 • r — радиус поршню, тобто 71/2=35,5 мм
 • h — хід поршню, 63,1 мм

На JNR як і на версії ADVANCE з новим двигуном не буде кікстартера. Ми не відмовилися від 6-ст КПП (така була і раніше на іншому двигуні і теж без кікстартера). П'ять ступенів з кіком може комусь і подобаються, але для того щоб досягти пристойної швидкості буде необхідно займатися самостійною творчістю з підбору інших зірок (це і час, і гроші, і зусилля). Ми обрали перший варіант, тому що діапазон передавальних чисел шестиступінчастої коробки ширший і він краще узгоджується з можливостями їзди в різних швидкосних режимах, це все ж таки більш функціональний мото.

Легкодоступність і конструкція повітряного фільтра збереглася і на цій моделі, спеціально для того, щоб забезпечити значний об'єм повітряного потоку і простоту в обслуговуванні.

А якісне виконання захисного щитка фільтра запозичене зі старших KOVI - три штифти-фіксатори виготовлені з металу, щоб гарантувати збереження елемента протягом тривалої експлуатації.

2. Рама

Рама на моделі особлива. Вона має інакшу геометричну форму та поєднаний тип силової клітки з трапецевидного і овального перетинів.  Причому задня частина силового каркаса має інший кут нахилу, спеціально щоб зберегти розташування мотора трохи попереду від центру мас, а розташування сидіння і посадка водія зсунуті назад, трохи далі за центр (у протилежний бік від двигуна). Така конфігурація дала змогу розмістити всі стандартні елементи, оптимально розташувати бак суттєво збільшеного об'єму, та зберегти розподіл маси й оптимальне завантаження заднього колеса за наявності самого пілота. Бак з поліефірного пластику, стійкого до агресивних середовищ. З огляду на те, що заправляти під пробку не варто, 12,3 літра - це реальний корисний об'єм, який зможе прийняти на борт мотоцикл. Пробка виконана з пластику і забезпечена клапаном для видалення надлишкових парів.
Рама сталева з інтегрованим заднім сталевим підрамником.

Висота по сідлу навіть з урахуванням абсолютно стандартною розмірності шин 21/18 становить від 875 до 895 мм в залежності від регулювання преднатягу пружини заднього амортизатору. Посадка на мотоцикл дійсно зручна для людей із широким діапазоном зрісту.

Рама фарбується порошковою поліефірною фарбою з ефектом матовою шагрені, яка розроблена для фарбування металевих виробів різного призначення. Її використовують переважно для довготривалого та надійного захисту металевих виробів, які підлягають постійному впливу агресивних чинників зовнішнього середовища. Цей вид фарбування відзначається гідними захисними властивостями від механічного та УФ-впливу, завдяки поліефірним смолам, пігментам, стабілізаторам та добавкам, що входять до його складу.

    

3. Шасі та підвіска

Передня вилка типу Double Function Fork (DFF). Абревіатура DFF означає, що пружина розташована в одному пері вилки, а масляний амортизаційний демпфер - в іншому. Оскільки кожне перо вилки виконує свою функцію, це обумовлено найменуванням. У лівому пері вилки встановлена пружина. У правому пері пружин немає, а демпфування відбою регулюється. Загальний хід - 190 мм. Довжина стійки - 840 мм. Діаметр пера - 41 мм. Виробник: SZC.
У вилку залито масло Full-Synthetic Oil з в'язкістю 7,5W.

 Задній амортизатор з регулюванням переднатягу пружини і виносним компенсаційним циліндром. Довжина 425 мм. Хід 80 мм.
Полегшені, повністю алюмінієві кронштейни всіх сполучених елементів прогресії в кріпленні заднього маятникового важеля.
Задній маятниковий важіль зі сталевого профілю.

Траверса на JNR встановлено полегшену, алюмінієву з різною товщиною та діаметром передньої та нижньої обойм). Діаметр для встановлення верхнього кріплення траверси - 48 мм, а для встановлення нижнього кріплення - 52 мм. Нижня частина обумовлює збереження кутової жорсткості.

Задній маятниковий важіль мотоциклу виготовлений зі сталі. А ось важільний механізм і сполучені елементи прогресії всі виконані з алюмінію.

 

Конструкція уловлювача ланцюга в виконана у вигляді елемента корпусного виконання з полімерного матеріалу.
Передача тяги на ведуче колесо здійснюється за допомогою ланцюга KMC 520M. Зірка задня кріпиться до маточини через 6-ти точкове з'єднання за допомогою внутрішніх болтів типу TORX. Розміри стандартних зірок 13 зубів передня та 48 задня.

4. Шини та ободи

На обох версіях встановлено алюмінієві ободи зі сталевими спицями. Передній колісний диск, J1.6 х 21" DOT. Обод - алюмінієвий, маточина лита. Зі встановленим буксатором. Задній колісний диск J2.05 х 18" DOT. Обод - алюмінієвий, маточина лита. Зі встановленим буксатором.  Сталеві спиці з діаметром 3,4 мм попереду і 3,8 мм ззаду.

5. Органи управління та світлотехніка

На KOVI JNR встановлено кермо перехідного діаметру 22/28.

 

Блоки керування на кермі теж особливі. Це новий формат подібних модульних пристроїв. Усередині кожного блоку кількість з'єднувальних дротів зменшено до мінімуму, а контактні пластини виконані з додаванням антиокислювача, щоб зберігати працездатність навіть у разі проникнення вологи. Сам корпус пристроїв також виконано з більш якісного пластику.  Кнопка "старт-стоп" біля правої гріпси працює в наступному режимі: тиснему на кнопку на одне положення донизу - живлення подається, а наступне переміщення ще вниз активує стартер (кнопка підпружинена та після запуску перміщується в первинне положення).  Переміщення кнопки вгору в режимі працюючого двигуна відключає подачу живлення на комутатор та двигун зупиняється. Кнопки на лівому блоці працюють як і на інших моделях інтуїтивно зрозуміло.

   

Важелі управління зчепленням і переднім гальмом. Вони укорочені за довжиною та забезпечені регулюванням відстані від гріпси на довжину долоні. На важелі зчеплення присутній зручний регулювальний вентиль для компенсування або розпуску натягу троса.

Панель приладів присутня. Вона така сама як і на інших моделях KOVI. Вона не зручна у швидкому зчитуванні інформації, але головне її призначення в тому, щоб можна було бачити оберти двигуна, швидкість і оцінювати заряд батареї. Для подібного типу мотоциклів - це принцип необхідної достатності.

 

  Передня фара на основі LED-елементів. Вона складається з п'яти окремих світлодіодів та LED-смужки габариту. Обтічник у верхньої частині крипіться за допомогою еластичних ремінців. Це значно спростить доступ до елементів, які приховани за корпусом фари у разі необхідності. 
Покажчики поворотів теж сучасні такі самі як на старших KOVI.

 

6. Гальма
Попереду двопоршневий супорт з діаметром гальмівного диска 260 мм і товщиною диска 3,5 мм.
Ззаду однопоршневий супорт і диск діаметром 220 мм. і товщиною диска 3,5 мм.
На гальмах JNR не було мети зекономити, тому конструкція передніх та задніх майже така саме як на версії KOVI LITE з оновленою конструкцію заднього гальмівного супорта. Напрямний стрижень, який проходить крізь фіксуючі отвори на фрикційних накладках, тепер не закручується шестигранником, а фіксується шплінтом. Дуже просто зняти його та витягнути колодки. Для цього не потрібно знімати супорт. Зручно буде мити вузол і витягувати накладки для очищення у разі забруднення або необхідності заміни.  Армовані гальмівні магістралі застосовани також на цьому мотоциклі як спереду так і для активації задього гальмового механізму.

 

7. Загальні конструктивні доповнення та особливості

Підніжки пілота виконані з нержавіючої сталі. Підніжки для заднього пасажира вже входять до стандартного оснащення моделі.

 

Шифтер КПП сталевий. У разі падіння він може просто зігнутися, а потім йому можна надати початкової форми. Він зі складною опорною частиною.

Випускна система моделі виконана з нержавіючої сталі. Для того, щоб власник міг рухатися в межах населеного пункту, не приголомшуючи округу своєю присутністю, в торцеву частину випуску вмонтовано знімний рестриктор (флейта), що зменшить навантаження на вуха оточуючих. Водночас під час експлуатації поза межами міст і селищ можна видалити цей елемент і забезпечити мінімальний опір на випуску за умови активного використання потенциалу двигуна.

 

Усі пластикові елементи бічних панелей, переднє крило, хвіст і кожухи (захист вилки, бічні вставки) на мотоциклі виконані з поліпропілену. Ніякого крихкого ABS-пластика.

Масо-габаритні характеристики
Довжина, мм 2120
Ширина, мм 820
Висота по сідлу, мм 880 мм - для варіанту на шинах 21'' та 18''
Висота, мм 1180
Колісна база, мм 1410
Споряджена маса, кг Суха вага 109 кг. Споряджена маса (з бензином та олією) - 119 кг
Характеристики
Діаметр циліндра х хід поршня, мм 71 х 63,1
Двигун, тип Маркування 171FMM. Бензиновий, повітряного охолодження, одноциліндровий, один розподільчий вал у верхній частині головки блоку циліндрів (SOHC) із приводом шестипластинчастим ланцюгом, чотириклапанний механізм із роликовими штовхачами, зовнішній балансувальний вал. Суха вага двигуна 33,6 кг.
Кут поздовжнього нахилу осі повороту (кастор), градусів 34
Максимальний кут повороту керма, градусів ≥38
Паливо, що рекомендується Бензин з октановим числом не менше 95
Рама Поєднаний тип силової клітки з трапецевидного і овального перетинів, рама сталева з інтегрованим заднім підрамником з алюмінію
Рекомендований клас в'язкості масла JASO MA 2; API не нижче SG, SH SAE 10W/40; SAE 15W/50 в залежності від сезонності Рекомендовані продукти: MOTOREX TOP SPEED 4T 15w50; Bardahl XTC C60 Off Road 10w-50 4T (API SM/JASO MA-MA2); Silkolene PRO 4 SX 15w50
Ступінь стиснення 9,7:1
Об'єм, куб.см 249
Система електроживлення 12N5AL- (AGM-батарея, свинцево-кислотний тип)
Система живлення двигуна Карбюратор Nibbi Racing NBR PWK32
Система запалювання Електронне DC-СDI. Головним джерелом живлення є аналоговий або цифровий перетворювач напруги. Цьому запалюванню не потрібна котушка, що заряджає, як у класичному варіанті CDI, напруга з бортового акумулятора перетвориться з 12В на 200-400В, що достатньо для генерації кількох кіловольт у котушці запалювання і виникнення іскри на контактах свічці.
Тип запуску двигуна Електростартер
Максимальна потужність, к.с./об.хв. 24,5 / 7600
Максимальний крутильний момент, Нм при об/хв 24 / 6600
КПП 6-ти ступінчаста з багатодисковим зчепленням у масляній ванні (1-N-2-3-4-5-6)
Тип приводу Ланцюговий привід. Посилений ланцюг KMC TEC 520H. Кількість зубів передньої та задньої зірок: 13 (сталь)/48 (сталь). Кількість ланок ланцюга – 116
Задні гальмівні механізми Дисковий із однопоршневим супортом, гідравлічний. Діаметр диска 220 мм. Товщина диска 4 мм. Армована гальмівна магістраль.
Підвіска задня Задній амортизатор з регулюванням переднатягу пружини і виносним компенсаційним циліндром. Довжина 425 мм. Хід 80 мм. Полегшені, повністю алюмінієві кронштейни всіх сполучених елементів прогресії в кріпленні заднього маятникового важеля. Задній маятниковий важіль зі сталевого профілю.
Підвіска передня Передня вилка типу Double Function Fork (DFF). Абревіатура DFF означає, що пружина міститься в одному пері вилки, а масляний, амортизаційний демпфер - в іншому, оскільки кожна перо вилки виконує свою функцію, цим обсуловлено найменування. У лівому пері вилки встановлено пружину. У правому пері пружини немає, а демпфірування відбою регулюється. Загальний хід 190 мм. Довжина стійки 840 мм. Діаметр пера 41 мм. Виробник SZC. У вилку залито масло Full-Synthetic Oil з в'язкістю 7.5W.
Передні гальмівні механізми Дисковий із двопоршневим супортом, гідравлічний. Діаметр диска 260 мм. Товщина диска 3,5 мм. Армована гальмівна магістраль.
Колісні диски Передній колісний диск, J1.6 х 21" DOT. Обод - алюмінієвий, маточина лита. Зі встановленим буксатором. Задній колісний диск, J2.05х18" DOT. Обод - алюмінієвий, маточина лита. Зі встановленим буксатором.
Максимальна швидкість, км/год ≥110 (реальні параметри вказані з передньою зіркою 13T та задньою зіркою 48T. При зменшенні кількості зубів задньої зірки та збільшенні кількості зубів передньої можна збільшити максимальну швидкість, але пропорційно зменшити тяговий потенціал)
Кліренс, мм 300 - на шинах 21" і 18"
Розмір шин передні/задні ПЕРЕДНІ ШИНИ: 80/100-21 (грунтові шини з розвиненим протектором) ЗАДНІ ШИНИ: 110/90-18 (грунтові шини з розвиненим протектором)
Об'єм паливного бака, л 12,5
Заправний обсяг масла в двигуні, л 1,25
Значення пакувальних розмірів мототехніки
Довжина, м 1,66
Ширина, м 0,46
Висота, м. 0,83
Вага, кг 135

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре
Захист від роботів

Шановні покупці, запропонована компанією MOT-O дво-, триколісна техніка (трицикли) і чотириколісна техніка (квадроцикли моделей: Hummer 200 CARGO карданний привід, SHINERAY ROVER 250, SHINERAY HARDY 200, а також моделі електроскутерів FADA) нормами та вимогами чинного законодавства та належить до категорії «транспортні засоби, призначені для експлуатації на дорогах загального користування». ВИНЯТКОМ З ЦЬОГО СПИСКУ є двотактні моделі KOVI (Kovi 250 Pro2T, Kovi 300-2T Pro) та пітбайки KOVI PiT125 і PiT150, прогулянковий квадроцикл SHARX 200, дитячі квадроцикли СhiX 110, OriX 125/150, які не призначені для доріг загального користування.

Оскільки чинним законодавством регламентується необхідність реєстрації двоколісних транспортних засобів з об'ємом двигуна понад 49 см3, ми надаємо на кожен конкретний екземпляр змінений пакет документів, необхідний для встановлення Вашого транспортного засобу на реєстраційний облік у Сервісних Центрах МВС.

Цей пакет містить такі документи:

 • Договір купівлі-продажу.
 • Акт приймання-передачі транспортного засобу.
 • Акт технічного огляду транспортного засобу (відповідно до змін від 13.07.2016).
 • Вантажна митна декларація (копія).
 • Сертифікат відповідності за індивідуальним затвердженням колісного ТЗ.
 • Транзитний (він же тимчасовий і червоний) номер.

На даний момент замість раніше відомого документа "довідка-рахунок" використовується договір купівлі-продажу. Це регламентовано Постановою №941 Кабінету Міністрів України, яка набула чинності З 19.11.2015.

Витримка з постанови №941 КабМіну від 18.11.2015:

«Документами, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів, їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, є оформлені та засвідчені в установленому порядку: договори, укладені на товарних біржах на зареєстрованих в уповноваженому органі МВС бланках; укладені та оформлені безпосередньо в сервісних центрах МВС у присутності адміністраторів таких органів договори купівлі-продажу (міні, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб; нотаріально посвідчені договори купівлі-продажу (міні, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб; договори купівлі-продажу нових транспортних засобів, що підлягають першій державній реєстрації в сервісних центрах МВС, за якими продавцями виступають суб'єкти господарювання, що здійснюють оптову та/або роздрібну торгівлю транспортними засобами, та які підписані від імені таких суб'єктів уповноваженою особою і скріплені печаткою; свідоцтва про право на спадщину, видані нотаріусом або консульською установою, чи їх дублікати.»

Витримка №2 з Постанови №436 Кабінету Міністрів від 13.07.2016 р: "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. N 1388 і від 11 листопада 2009 р. N 1200":

Суб'єкт господарювання, який здійснює оптову та роздрібну торгівлю автомобілями, автобусами, мотоциклами всіх типів, марок та моделей, причепами, напівпричепами, мотовізками, іншими транспортними засобами вітчизняного та іноземного виробництва та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери, зобов'язаний вести у письмовій формі електронному вигляді журнал обліку надходження та реалізації або передачі для реалізації зазначених транспортних засобів та їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, укладених договорів купівлі-продажу транспортних засобів, виданих актів приймання-передачі, біржових угод та відповідно номерних знаків для разових поїздок та номерних знаків " Транзит" (додаток 1), актів огляду реалізованого транспортного засобу (додаток 11), актів технічного стану транспортного засобу або його складової частини, що має ідентифікаційний номер.

(Абзац перший пункту 13 із змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 03.04.2013 р. N 243, від 18.11.2015 р. N 941, від 13.07.2016 р. N 436)

Квадроцикли деяких моделей не належать до транспортних засобів, які можна використовувати на дорогах загального користування, тому вони не підлягають реєстрації в державних сервісних центрах (тобто не можуть бути поставлені на облік як такий транспортний засіб).

На цю категорію техніки пакет документів включає такі документи:

 • Вантажна митна декларація (копія).
 • Договір купівлі-продажу.
 • Акт приймання-передачі транспортного засобу.

ЦЕЙ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ МОТОЦИКЛІВ ТА квадроциклів НЕ ПОТРЕБУЄ ДОДАТКОВИХ ОПЛАТ І Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ ДОДАТКОМ ДО КОЖНОЇ ОДИНИЦІ МОТОЦИКЛІВ ТА/АБО КВАДРОЦИКЛІВ, ЩО ПРОДАЮТЬСЯ У MOT-O. Все, що потрібно від покупця – копія паспорта та ІПН, а також номер телефону для зв'язку. За нашими даними, недобросовісні продавці користуються незнанням клієнтів та намагаються стягувати додаткову плату або взагалі не надавати документи – це пряме порушення законодавства. Рекомендуємо Вам бути уважними при виборі, ставити максимум запитань при спілкуванні і намагатися переконатися в правдивості отриманих відповідей та обіцянок до моменту проведення угоди.

Відгуки можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.
Будь ласка зареєструйтесь
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
 
Этот сайт использует файлы cookie, в том числе третьей стороны.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажатием любой из ее элементов, Вы даете согласие на использование файлов cookie.