Меню
Кошик

Kovi 250 START

Please enter your phone number
and we call you back soon

 
 
Продажа запчастей
Продажа мототехники

Отправить нам сообщение
Контакты

Контакты

Close
 
 
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Новинка 2024
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
 • Модель: Kovi 250 START
 • Розміри: 2,045.00мм x 820.00мм x 1,230.00мм
73075.00 грн.
Без ПДВ: 73075.00 грн.

Доступні варіанти

Модель KOVI START 250  модельного року 2024 пропонується до продажу з декількома стандартними вдосконаленнями:

 • Конструкція рами START змінилася (як і на моделі ADVANCE). Відтепер задній підрамник буде виготовлений з алюмінієвого профілю і буде кріпитися до основної частини. Це дало змогу полегшити раму і збільшити простір для розміщення іншої конструкції повітряного фільтра. Тепер це буде поролоновий фільтрувальний елемент, легкодоступний для демонтажу, очищення та встановлення (раніше конструкція передбачала наявність зовсім іншого фільтр-боксу з паперовим фільтрувальним елементом).
 • Змінилась і випускна система. Бочка глушника буде збільшеного пропускного перетину, щоб не зменшити спротив потіку газів на виході.
 • У загальній конструкції були змінені: обтічник та форма рефлектору фари головного світла, конструкції підніжок водія, пластикових елементів мотоцикла (м'якша сировина PPR для поліпшення пластичності), перенесено розташування замку запалювання, змінено конфігурацію розташування кнопок керування на кермі, полегшений важель заднього гальма.

 Нижче за текстом ми окреслимо інформацію докладніше і доповнимо деякими фото. Більше фото буде трохи пізніше.

1. Двигун

Агрегат від Zongshen CB250-3A. Модифікація мотора така сама, як була раніше на старшій версії Kovi 250 Lite.

Повнооб'ємний, зі справжніми 249 см3. ZS172FMM має:

 • Діаметр циліндра 72 мм
 • Хід поршня 61.4 мм

Формула розрахунку робочого обсягу: V=(3,14*r*r*h)/1000= 3,14*36*36*61,4/1000=249,86 см3,
де:

 • r — радіус поршня, тобто. 72/2 = 36 мм
 • h — хід поршня, 61.4 мм

Порівняно з псевдо 250-ками з об'ємом 223 см3, 230 см3, 230 см3, 232 см3 з поршневою 65 мм, 66 мм, 67 мм і т. п., ZS172FMM має перевірені реальністю і часом переваги, і в потужності, і в тязі, і в ресурсі, і в надійності, і в доступності запчастин.

 Цей двигун «низовий», з максимумом моменту в нижньому та середньому регістрі. Його не потрібно крутити доверху, щоб отримати більше моменту на колесі. До того ж він працює в парі з карбюратором Nibbi Racing 28. Симбіоз цієї пари вже підтвердив свою життєздатність, простоту в налаштуваннях та віддачу.

    

    Маса моделі становить 118,8 кг. (Kovi Start). З цим двигуном енергоозброєність буде достатньою для більшості райдерів-початківців, які тільки осягають ендуро-драйв або бажають час від часу колесити на природі у вільному ритмі на мотоциклі, який дасть свідомо більше можливостей, ніж звичайні цивільні версії.

На мотоциклі цей двигун розташований таким чином, щоб важіль кікстартера в крайньому положенні при спробі запуску не впирається в опорну підніжку. Тобто його можна використовувати за прямим призначенням у всьому діапазоні переміщення при запуску - несподівана перешкода (підніжка) не заважає. Сама платформа підніжки змінилася. Зараз вона має механізм регулювання куту нахилу у горизонтальній площині. Таким чином це дозволяє зафіксувати положення в тому варіанті, який більш зручний для райдера.

   

2. Рама

Моделі Start та ADVANCE за розмірними параметрами менші, ніж старші модифікації KOVI Lite та Pro. Але при цьому вони трохи більше, ніж такі моделі як Geon Terrax 250, BSE J3D та S2, KAYO T2 250 та T1 250.

Висота по сидінню однакова для START та ADVANCE. Але, зрозуміло, вона різна для модифікацій на типорозмірах шин. Версія KOVI START пропонується  в різношинному виконанні 21''/18'' і 19''/16'', причому відмінностей у ціні НЕ БУДЕ, а варіанти на шинах 21''/18'' і 19''/16'' будуть доступні до придбання одразу (на модифікації ADVANCE 19''/16'' зэявляться у продажу пізніше).

Підсумкові величини: 940 мм – висота по сідлу для варіанта на шинах 21''/18''; 909 мм - для варіанта на шинах 19''/16''. Другий варіант ми передбачили для тих, у кого зріст менше 170 см. – для них він дійсно буде набагато зручнішим і комфортнішим у плані посадки, контролю мотоцикла та зрозумілішим у керованості.

  Конструкція рами START змінилася. Тепер задній підрамник буде виготовлений з алюмінієвого профілю і буде кріпитися до основної частини. Це дало змогу трохи полегшити раму та збільшити простір для розміщення іншої конструкції повітряного фільтра.

  

Доступ до фільтр-боксу зараз максимально полегшений. Демонтаж бічної кришки і все на виду. Штифти кріплення кришки виконані з металу. Це традиція перейшла зі старших KOVI. З лівого боку корпус фільтр-боксу дає змогу отримати доступ до клапана підкачки на амортизаторі. Це теж зручно, тому що нічого не потрібно глобально розбирати.

3. Шасі та підвіска

 У варіанті START підвіска виконана з конструктивними відмінностями від ADVANCE, вона простіша, але не глобальна, адже обидві версії це не мотоцикли для hard-enduro. Передня вилка має тільки регулювання швидкості відбою і має діаметр пера 41 мм. Задній амортизаторна стійка має іншу, менш жорстку пружину з регулюванням переднатягу і є регулювання по жорсткості відбою. Єдина зміна - більш м'які пружини

  

 Траверсу на START встановлено сталеву. За міцністю вона не поступається алюмінієвою, але за вагою звичайно важча. На моделі 2023 року ми змінили розташування замку запалювання. Раніше він знаходився у незвичайному місці – між баком та обоймою рульового валу. А ключ у замок вставляється з правого боку. Але власники підказали нам, що за відсутностю кнопки стоп двигуна таке розташування не було зручним. Замок справді був захищений від подшкоджень, але глушити двигун було незручно, а іноді (коли мото впав на правий бік) - складно.Тому на оновленій версії замок розташований там  - де краще.

Задній маятниковий важіль у версії START сталевий штампований. Вага його звичайно більша ніж у алюмінієвого (такий на версії ADVANCE). А ось важільний механізм і пов'язані елементи прогресії все виконані з алюмінію, як і на моделі ADVANCE. А ще в нижній частині ланцюга передбачений натяжний і завзятий ролик з ПВХ. Він додатково не допускає надмірного провисання ланцюга і зводить до мінімуму "болтанку" його.

Змінилася бічна підніжка. Раніше вона була сталевою та мала не зовсім оптимальний кут нахилу. Зараз вона алюмінієва та не тільки краще виглядає, а й ліпше утримує мотоцикл в статичному положенні. Уловлювач ланцюга присутній, виконаний у вигляді деталі з полімерного матеріалу.

Передача тяги на заднє колесо здійснюється за допомогою ланцюга СHOHO 520HM. Зірка задня кріпиться до маточини через 6-ти точкове з'єднання за допомогою внутрішніх болтів типу TORX. Розміри стандартних зірок 13 зубів передня та 43 задня. Таке поєднання зумовить більш високе значення досяжної максимальної швидкості.

 

4. Шини та ободи

На обох версіях встановлені алюмінієві ободи зі сталевими спицями. Назва торгової марки виробника – UNISON. Ці варіанти справді якісні вироби і не викличуть нарікань на стійкість до жорстких умов. Сталеві спиці з діаметром 3,6 мм попереду і 4 мм ззаду з'єднують обід з легкосплавною маточиною ККЕ.

Не забули і про буксатори, які також є стандартним оснащенням.

На модифікації START, як і раніше, встановлені колісні осі із конструкційної вуглецевої сталі. Вони міцніші, ніж матеріали типових деталей із звичайного металу.

  Розмірні параметри шин відображені в характеристиках. Зупинимося тільки на тому моменті, що покришка задня у варіанті 18'' має розмір 120/90-18 (у варіанті 16'' - 100/90). Вона збільшилася і за шириною, і за висотою профілю. Задня амортизаторна стійка збільшилася за довжиною ходу, тому що раніше такий розмір не можна було встановити без наслідків зіткнення з пластиком грязьового щита за максимального ходу стиснення. Розрахунки зробили, доопрацювання здійснили і тепер шина збільшеної ширини і профілю буде працювати максимально ефективно.

5. Органы керування та світлотехніка

На START як і на ADVANCE встановлено кермо IGP перехідного діаметра 22/28. Мотоцикл у стандарті укомплектований буферною вставкою, що оберігає від травм, разом кріплення керма.

 Зараз вже є окрема клавіша "стоп-старт" двигуна + кнопка ативації електростартеру. Відтепер такий міні-блок розташований біля правої гріпси. Сподіваємось, що така конфігурація буде ліпшою та зручною для усіх. Дякуємо тим, хто робив на тому акцент інформування. Зворотній зв'язок допомагає змінюватися на краще.

 

Ручка акселератора із коротким ходом. На сьогодення це оптимальний варіант для такого типу мотоциклів. А ось сам виконавчий механізм ми вибрали один із найкращих за зручністю регулювання та надійності.

 Важелі управління зчепленням та гальмом на START виконані з алюмінію. Важіль переднього гальма має регулювальний шток із гайкою для збільшення/зменшення відстані від грипсу на довжину долоні. На важелі зчеплення є стандартний механізм з кульковою гайкою для компенсації або розпуску натягу троса. Обидва важелі з контрнасічкою в місці можливого зламу при падінні мотоцикла.

 Захист рук з алюмінієвим каркасом зберігся і, як і раніше, є стандартною комплектацією модифікації START.

Панель приладів є в комплектації обох версій. Вона така сама, як і на інших моделях KOVI. Вона не зручна у швидкому зчитуванні інформації, але головне її призначення у тому, щоб можна було бачити оберти двигуна, швидкість та оцінювати заряд батареї. Для такого типу мотоциклів - це принцип необхідної достатності.

  Передня фара та обтічник змінилися на кращій варіант. Сама фара має більшу площину рефлектору та забезпечена LED лампою, має світити краще. Як завжди, загальну ефективність ми не будемо переоцінювати – у цьому нам більше допоможуть відгуки майбутніх власників моделей. Обтічник у верхньої частині крипіться за допомогою еластичних ремінців (раніше було різьбове кріплення). Це значно спростить доступ до елементів, які приховани за корпусом фари у разі необхідності.

Покажчики повороту – дуже компактні та вузькі, герметичні, з рухомими кріпленнями, 8-ма лінійними світлодіодами (кожен) з дуже гарною яскравістю. Вони зарекомендували себе як найбільш практичні з різних варіантів, тому вони і входять у стандартну комплектацію і START і ADVANCE

 

6. Гальма

На обох версіях встановлені однакові гальмівні системи.
Попереду двопоршневий супорт з діаметром гальмівного диска 265 мм та товщиною диска 4мм.
Позаду однопоршневий супорт і диск діаметром 220 мм. та товщиною диска 4 мм.

  Гальмівний важіль приводу механізму заднього колеса змінився на алюмінієвий іншої форми. Це обумовлено зміною конфігурації рами та, взагалі, він має бути більш зручним для розташування ступні ноги, ніж колишній.

 

Гальмівні магістралі виконані з поліаміду. Вони мають високу термостабільність - діапазон робочих температур від -50°C до +100°C. Практично повна відсутність внутрішнього розширення і "байдужість" до впливу зовнішніх агресивних речовин забезпечать довготривалість служби. Мають дуже хорошу стійкість до впливу солей, лугів, масел, паливних фракцій, УФ променів, володіють чудовими механічними властивостями до стирання, відмінною ударною в'язкістю, особливо за негативних температур. У зимовий час усередині трубок не утворюється водяного конденсату.

Гальмівні безасбестові колодки зі збільшеним вмістом латунної стружки для підвищеного тертя у фрикційній парі диск-накладка.

7. Загальні конструктивні доповнення та особливості

Загальна ємність бака обох модифікацій становить 7,5 літрів. Бак із поліефірного пластику, стійкого до агресивних середовищ. З огляду на те, що заправляти під корок не варто, 7,1 літра – це реальний корисний об'єм, який зможе прийняти на борт мотоцикл. Пробка виконана з пластику та забезпечена клапаном для видалення надмірної пари.

  Підніжки пілота виготовлені тепер особливі. Вони мають регулювання кута встановлення та розвинені виступаючі елементи "ялинка", щоб перешкоджати ковзанню.  Але зміна заднього підрамника на алюмінієвий та інший формат геометричних параметрів зумовили відсутність підніжок і для заднього пасажира. Наразі їх немає, але згодом ми додумаємо можливість їх встановлення. А ще права підніжка водія фіксується в піднятому положенні, спеціально для тих ситуацій коли для запуску двигуна потрібно звертатися до кікстартеру.

  Шифтер КПП з алюмінію, але новий - змінилися його форма та виліт. Зараз він розташований так, щоб нога краще відчувала опорну частину. Сподіваємося, що це покращить та полегшить зручність перемикання.

    В оновленій моделі 2024 року у стандартній комплектації вже передбачено наявність підніжок і для заднього пасажира, тобто їх не потрібно докуповувати та окремо встановлювати.

  

  Випускна система обох модифікацій виконана з нержавіючої сталі. Бочонок глушника буде збільшеного пропускного перерізу, щоб не підтискати потік газів на виході - для чотириклапанного двигуна це має важливе значення. "Псевдоприставки powerbomb" ми позбулися, бо це був просто шматок додаткової труби (раніше ми позначили ось таку інформацію про нього: це дуже спрощена подоба резонатора Гельмгольца. Наскільки краще з ними, ніж без нього - ми не скажемо, бо не знаємо) - тепер знаємо, тому позбулися)))). Проте встановили компенсаційне розширення випускної труби для згладжування пульсацій потоку і більшої площі для розрядження (щоб при різкому скиданні газу не було затика на протитиску зворотного потоку). Це дійсно працює. Надбавки потужності не буде, але двигун буде "дихати трохи легше".
Передбачено наявність роз'ємного з'єднання, яке дасть змогу розстикувати сам глушник із трубою за необхідності. 

 

  Усі пластикові елементи бічних панелей, переднє крило, хвіст та кожухи (захист вилки, бічні вставки) на мотоциклі виготовлені з поліпропілену.

  Конструкція повітряного фільтра повністю змінилася. Тепер це об'ємний, поролоновий, дрібнопористий елемент. У нього є два очевидних плюси і один мінус:
1. Дістатися до нього легше і пропускає він більший об'єм повітря за одиницю часу (порівняно з колишнім паперовим)
2. Його потрібно міняти рідше, можна помити, привести до тями і повернути назад
Мінус полягає в тому, що фільтрує він гірше (це аксіома), ніж паперовий (про це можна дізнатися чимало з мережі). Ми вислухали багато різних коментів: "навіщо таке", "це хер.....я", "міняти потрібно після покатушки одразу" тощо. Більша кількість була негативними, менша - розумними за змістом з розумінням суті. Проте, раз так хочуть покупці - ми взяли до уваги і змінили конструкцію

Модель укомплектована середнім за розміром 5-ти амперним акумулятором. Батарея дозволить значно рідше звертатися до кікстартера. Ну, а якщо є бажання полегшити мотоцикл, шахта може прийняти і аналогічний і менший за габаритами літій-іонний варіант.

І модель START і ADVANCE пропонуються до продажу з повним пакетом реєстраційних документів для отримання техпаспорту та реєстраційного номерного знака. Тобто ті, хто ще не обзавівся причепом/лафетом для перевезення, зможуть добиратися до призначення на самому мотоциклі по дорогах.

СТАНДАРТНІ ОПЦІЇ KOVI START 250 KOVI ADVANCE 250
Двигун ZS172FMM без балансвала та 5-ст КПП. Бензиновий, повітряного охолодження, одноциліндровий, один розподільний вал у верхній частині головки блоку циліндрів (SOHC) з приводом семипластинчастим ланцюгом, двоклапанний механізм з роликовими штовхачами (рокерами).  --
Двигун YB171FMM з балансвалом та 6-ст КПП. Бензиновий, повітряного охолодження, одноциліндровий, один розподільний вал у верхній частині головки блоку циліндрів (SOHC) з приводом шестипластинчастим ланцюгом, чотириклапанний механізм з роликовими штовхачами. --
Карбюратор Nibbi Racing PWK 32 --
Карбюратор Nibbi Racing PE28 --
Передній колісний диск, UNISON J1.85 х 21" DOT. Обід - алюмінієвий, маточина алюмінієва полегшена зі встановленим буксатором. ✓* ✓*
Задній колісний диск, UNISON J2.15 х18" DOT. Обід - алюмінієвий, маточина алюмінієва полегшена зі встановленим буксатором. ✓* ✓*
Передній колісний диск, UNISON J1.85 х 19" DOT. Обід - алюмінієвий, маточина алюмінієва полегшена.  ✓* будуть доступні пізніше
Задній колісний диск, UNISON J2.15 х 16" DOT. Обід - алюмінієвий, маточина алюмінієва полегшена ✓* будуть доступні пізніше
Спиці обода діаметром 3,6 мм. на передньому ободі та 4 мм на задньому з нержавіючої сталі
Колісні осі з конструкційної сталі
Колісні осі термозміцнені з конструкційної вуглецевої сталі марки 10KП --
Посилений ланцюг СНОНО 520HM
Передня вилка з регулюванням швидкості відбою. Загальний хід 230 мм. Довжина стійки 880 мм. Діаметр пера 41 мм --
Передня вилка з набором регулювань стиснення і відбою Загальний хід 250 мм. Довжина стійки 900 мм. Діаметр пера 41 мм. Виробник ККЕ. --
Задня амортизаторна стійка з регулюванням жорсткості відбою. Довжина 455 мм. Хід 100 мм. --
Задня амортизаторна стійка з регулюваннями стиснення і відбою та виносним компенсаційним циліндром. Довжина 465 мм. Хід 110 мм. --
Полегшені, повністю алюмінієві кронштейни всіх сполучених елементів прогресії в кріпленні заднього маятникового важеля
Гальмівні колодки безазбестові зі збільшеним вмістом латунної стружки для підвищеного тертя у фрикційній парі диск-накладка. 
Гальмівні магістралі з поліаміду: передня і задня
Брудозахисний пластиковий кожух переднього гальмівного диска, що захищає від бруду --
Кермо алюмінієве перехідного перерізу 28 / 22мм зі встановленою поперечною розпіркою і полістрольною буферною вставкою
Окремо винесена кнопка активації стартера і "двигун старт-стоп" + окремий лівий блок управління світлотехнікою, клаксоном і покажчиками поворотів
Траверса стандартна сталева --
Траверса полегшена алюмінієва (зі збільшеною товщиною і висотою передньої та нижньої обойм) --
Алюминиевая защита двигателя --
Шифтер перемикання передач полегшений алюмінієвий з рухомим елементом, що складається
Кришка паливного бака з інтегрованим клапаном випуску парів палива
Алюмінієві важелі зчеплення і гальма з контрнасічкою в місці можливого зламу при падінні мотоцикла. Важіль переднього гальма з регулюванням положення. --
Укорочені, алюмінієві, складні важелі зчеплення і гальма з регулюванням положення --
Захист рук з алюмінієвим каркасом
Панель приладів з індикацією швидкості, оборотів двигуна, ступеня заряду АКБ.
Короткохідна ручка керування дросселем
Замок запалювання + 2 ключі
Заспокоювач ланцюга з полімерного полімерного матеріалу (блок-сополімеру бутадієну та стиролу) --
Заспокоювач ланцюга посилений в алюмінієвому корпусі з внутрішнім елементом з полімерного матеріалу (блок-сополімеру бутадієну і стиролу) --
Задній маятниковий важіль сталевий штампований --
Задній маятниковий важіль полегшений, литий з алюмінієвого сплаву --
Прямоточний повітряного поролоновий повітряний фільтр + корпус повітроприймача з еластополімеру, стійкий до деформацій
Передня фара зі світлодіодною лампою (LED), покажчики повороту LED, задній ліхтар, клаксон. --
Передня фара LED (повністю діодна), покажчики повороту LED, задній ліхтар, клаксон. --
Система вихлопу з нержавіючої сталі з інтегрованими кріпильним хомутом для можливості розстикування приймальної труби і резонатора. У конструкції присутній компенсатор хвильових коливань.
Дзеркала заднього виду
Підніжки водія з нержавіючої сталі з регулюванням кута встановлення
Модель для доріг загального користування пропонується до продажу з комплектом документів для держреєстрації
*НА ВИБІР ПРОПОНУЮТЬСЯ варіант комплектації: 80/100-21 і 120/90-18 (ґрунтові шини з розвиненим протектором)
 НА ВИБІР ПРОПОнуються варіант комплектації:  70/100-19 і 100/90-16 (ґрунтові шини з розвиненим протектором)
Масо-габаритні характеристики
Довжина, мм 2045
Ширина, мм 820
Висота по сідлу, мм 940 мм - для варіанту на шинах 21'' та 18'' 909 мм - для варіанту на шинах 19'' та 16''
Висота, мм 1190/1230
Колісна база, мм 1450
Споряджена маса, кг Споряджена маса (з бензином та олією) - 118,8 кг
Характеристики
Діаметр циліндра х хід поршня, мм 72 х 61,4
Двигун, тип Виробник ZONGSHEN. Модель CB250-3A. Маркування 172FMM-3A. Бензиновий, з системою повітряного охолодження, одноциліндровий, один розподільний вал у верхній частині головки блоку циліндрів (SOHC) з приводом семипластинчастим ланцюгом, двоклапанний механізм з роликовими штовхачами (рокерами). Суха вага двигуна 32 кг.
Кут поздовжнього нахилу осі повороту (кастор), градусів 31
Максимальний кут повороту керма, градусів ≥41
Паливо, що рекомендується Бензин з октановим числом не менше 95
Рама Полегшена, трубчастого перетину, сталева з інтегрованим заднім підрамником з алюмінію
Рекомендований клас в'язкості масла JASO MA 2; API не нижче SG, SH SAE 10W/40; SAE 15W/50 в залежності від сезонності Рекомендовані продукти: MOTOREX TOP SPEED 4T 15w50; Bardahl XTC C60 Off Road 10w-50 4T (API SM/JASO MA-MA2); Silkolene PRO 4 SX 15w50
Ступінь стиснення 9,25:1
Об'єм, куб.см 249
Система електроживлення 12N5AL- (AGM-батарея, свинцево-кислотний тип)
Система живлення двигуна Карбюратор Nibbi Racing PE28
Система запалювання Електронне СDI. У комплектації моделі передбачено наявність ключа запалення для розмикання контактного ланцюга на подачу імпульсу для санкціонованого запуску двигуна (просто - без наявності ключа в замку запалення і просто "з ніжки" двигун не запуститься)
Тип запуску двигуна Електростартер та кікстартер
Максимальна потужність, к.с./об.хв. 21 / 8500
Максимальний крутильний момент, Нм при об/хв 18 / 6500
КПП 5-ти ступінчаста з багатодисковим зчепленням у масляній ванні
Тип приводу Ланцюговий привід. Безсальниковий ланцюг CHOHO 520HM. Кількість зубів передньої та задньої зірок: 13 (сталь)/43 (сталь). Кількість ланок ланцюга – 116
Задні гальмівні механізми Дисковий із однопоршневим супортом, гідравлічний. Діаметр диска 220 мм. Товщина диска 4 мм. Гальмівна магістраль із поліаміду
Підвіска задня Задня стійка амортизатора з можливістю зміни переднатягу пружини, а також з регулюванням жорсткості відбою. Довжина 455 мм. Загальний перебіг 100 мм. Полегшені, повністю алюмінієві кронштейни всіх сполучених елементів прогресії у кріпленні заднього маятникового важеля.
Підвіска передня Передня вилка з регулюванням швидкості відбою. Загальний діапазон ходу стиснення/ходу відбою 230 мм. Довжина стійки 880 мм. Діаметр пера 41 мм.
Передні гальмівні механізми Дисковий із двопоршневим супортом, гідравлічний. Діаметр диска 265 мм. Товщина диска 4 мм. Гальмівна магістраль із поліаміду
Колісні диски Варіант №1: Передній колісний диск, UNISON J1.85 х 21" DOT. Обод - алюмінієвий, маточина полегшена та посилена. З встановленим буксатором. Задній колісний диск, UNISON J2.15х18" DOT. Обод - алюмінієвий, маточина алюмінієва полегшена. Зі встановленим буксатором. Варіант №2 Передній колісний диск, UNISON J1.85 х 19" DOT. Обід - алюмінієвий, маточина алюмінієва полегшена. Задній колісний диск, UNISON J2.15 х 16" DOT Обід - алюмінієвий, маточина алюмінієва полегшена. Спиці обода діаметром 35 мм. з нержавіючої сталі. Колісні осі із конструкційної сталі.
Максимальна швидкість, км/год ≥108 (реальні параметри вказані з передньою зіркою 13T та задньою зіркою 43T. При зменшенні кількості зубів задньої зірки та збільшенні кількості зубів передньої можна збільшити максимальну швидкість, але пропорційно зменшити тяговий потенціал)
Кліренс, мм 315 - для варіанту на шинах 21" і 18" 295 - для варіанту на шинах 19" і 16"
Розмір шин передні/задні НА ВИБІР ПРОПОНУЮТЬСЯ варіанти у двох комбінаціях: 21''/18'' і 19''/16''. ПЕРЕДНІ ШИНИ: 80/100-21 або 70/100-19 (ґрунтові шини з розвиненим протектором) ЗАДНІ ШИНИ: 120/90-18 або 100/90-16 (ґрунтові шини з розвиненим протектором)
Об'єм паливного бака, л 7,5
Заправний обсяг масла в двигуні, л 1,2
Значення пакувальних розмірів мототехніки
Довжина, м 1,53
Ширина, м 0,46
Висота, м. 0,85
Вага, кг 140

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре
Захист від роботів

Шановні покупці, запропонована компанією MOT-O дво-, триколісна техніка (трицикли) і чотириколісна техніка (квадроцикли моделей: Hummer 200 CARGO карданний привід, SHINERAY ROVER 250, SHINERAY HARDY 200, а також моделі електроскутерів FADA) нормами та вимогами чинного законодавства та належить до категорії «транспортні засоби, призначені для експлуатації на дорогах загального користування». ВИНЯТКОМ З ЦЬОГО СПИСКУ є двотактні моделі KOVI (Kovi 250 Pro2T, Kovi 300-2T Pro) та пітбайки KOVI PiT125 і PiT150, прогулянковий квадроцикл SHARX 200, дитячі квадроцикли СhiX 110, OriX 125/150, які не призначені для доріг загального користування.

Оскільки чинним законодавством регламентується необхідність реєстрації двоколісних транспортних засобів з об'ємом двигуна понад 49 см3, ми надаємо на кожен конкретний екземпляр змінений пакет документів, необхідний для встановлення Вашого транспортного засобу на реєстраційний облік у Сервісних Центрах МВС.

Цей пакет містить такі документи:

 • Договір купівлі-продажу.
 • Акт приймання-передачі транспортного засобу.
 • Акт технічного огляду транспортного засобу (відповідно до змін від 13.07.2016).
 • Вантажна митна декларація (копія).
 • Сертифікат відповідності за індивідуальним затвердженням колісного ТЗ.
 • Транзитний (він же тимчасовий і червоний) номер.

На даний момент замість раніше відомого документа "довідка-рахунок" використовується договір купівлі-продажу. Це регламентовано Постановою №941 Кабінету Міністрів України, яка набула чинності З 19.11.2015.

Витримка з постанови №941 КабМіну від 18.11.2015:

«Документами, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів, їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, є оформлені та засвідчені в установленому порядку: договори, укладені на товарних біржах на зареєстрованих в уповноваженому органі МВС бланках; укладені та оформлені безпосередньо в сервісних центрах МВС у присутності адміністраторів таких органів договори купівлі-продажу (міні, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб; нотаріально посвідчені договори купівлі-продажу (міні, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб; договори купівлі-продажу нових транспортних засобів, що підлягають першій державній реєстрації в сервісних центрах МВС, за якими продавцями виступають суб'єкти господарювання, що здійснюють оптову та/або роздрібну торгівлю транспортними засобами, та які підписані від імені таких суб'єктів уповноваженою особою і скріплені печаткою; свідоцтва про право на спадщину, видані нотаріусом або консульською установою, чи їх дублікати.»

Витримка №2 з Постанови №436 Кабінету Міністрів від 13.07.2016 р: "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. N 1388 і від 11 листопада 2009 р. N 1200":

Суб'єкт господарювання, який здійснює оптову та роздрібну торгівлю автомобілями, автобусами, мотоциклами всіх типів, марок та моделей, причепами, напівпричепами, мотовізками, іншими транспортними засобами вітчизняного та іноземного виробництва та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери, зобов'язаний вести у письмовій формі електронному вигляді журнал обліку надходження та реалізації або передачі для реалізації зазначених транспортних засобів та їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, укладених договорів купівлі-продажу транспортних засобів, виданих актів приймання-передачі, біржових угод та відповідно номерних знаків для разових поїздок та номерних знаків " Транзит" (додаток 1), актів огляду реалізованого транспортного засобу (додаток 11), актів технічного стану транспортного засобу або його складової частини, що має ідентифікаційний номер.

(Абзац перший пункту 13 із змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 03.04.2013 р. N 243, від 18.11.2015 р. N 941, від 13.07.2016 р. N 436)

Квадроцикли деяких моделей не належать до транспортних засобів, які можна використовувати на дорогах загального користування, тому вони не підлягають реєстрації в державних сервісних центрах (тобто не можуть бути поставлені на облік як такий транспортний засіб).

На цю категорію техніки пакет документів включає такі документи:

 • Вантажна митна декларація (копія).
 • Договір купівлі-продажу.
 • Акт приймання-передачі транспортного засобу.

ЦЕЙ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ МОТОЦИКЛІВ ТА квадроциклів НЕ ПОТРЕБУЄ ДОДАТКОВИХ ОПЛАТ І Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ ДОДАТКОМ ДО КОЖНОЇ ОДИНИЦІ МОТОЦИКЛІВ ТА/АБО КВАДРОЦИКЛІВ, ЩО ПРОДАЮТЬСЯ У MOT-O. Все, що потрібно від покупця – копія паспорта та ІПН, а також номер телефону для зв'язку. За нашими даними, недобросовісні продавці користуються незнанням клієнтів та намагаються стягувати додаткову плату або взагалі не надавати документи – це пряме порушення законодавства. Рекомендуємо Вам бути уважними при виборі, ставити максимум запитань при спілкуванні і намагатися переконатися в правдивості отриманих відповідей та обіцянок до моменту проведення угоди.

Відгуки можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.
Будь ласка зареєструйтесь
 
 
 
Этот сайт использует файлы cookie, в том числе третьей стороны.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажатием любой из ее элементов, Вы даете согласие на использование файлов cookie.