Меню
Кошик

Kovi 250 START

Please enter your phone number
and we call you back soon

 
 
Продажа запчастей
Продажа мототехники

Отправить нам сообщение
Контакты

Контакты

Close
 
 
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
Kovi 250 START
 • Модель: Kovi 250 START
 • Розміри: 2,045.00мм x 820.00мм x 1,230.00мм
69120.00 грн.
Без ПДВ: 69120.00 грн.

Доступні варіанти

Інформуємо про те, що модель KOVI START 250 вже з серпня 2021 року пропонується до продажу з декількома стандартними удосконаленнями:

1. Варіант виконані START (як і для ADVANCE) оснащується новим типом ендуро шин від іншого виробника. Задня покришка стала ширшою ніж була раніше - і 16'' і 18'' відтепер буде в розмірі 120/90-16 і 120/90-18 (H876), а на передній шині зміниться малюнок протектора для кращого коефіцієнта зчеплення. Типорозмір передніх шин залишився тим самим для обох доступних варіантів 80/100-19 та 80/100-21.
3. Стандартною опцією для START став захист рук із алюмінієвим каркасом. Тепер питання необхідності купівлі за додаткові кошти для власника вже не є актуальним. Цей елемент – частина комплектації.

*На великому фото модель в оранжевому кольорі показана із зазначеними доповненнями/змінами.

Ознайомлення з новинками 2021 року моделями KOVI START та KOVI ADVANCE ми вирішили розпочати з максимальної конкретизації опціону. У таблиці, що додається, Ви зможете наочно побачити оснащеність і зрозуміти відмінності в комплектації цих двох моделей. А далі ми розкладемо по поличках основні конструктивні особливості мотоцикла. Також у тексті є невеликий фотоколаж деталей та елементів.

1. Двигун

Агрегат від Zongshen CB250-3A. Модифікація мотора така сама як на старшій версії Kovi 250 Lite. Чому цей двигун, можливо, запитаєте Ви?
Відповідаємо по суті:

Повнооб'ємний, зі справжніми 249 см3. ZS172FMM має:

 • Діаметр циліндра 72 мм
 • Хід поршня 61.4 мм

Формула розрахунку робочого обсягу: V=(3,14*r*r*h)/1000= 3,14*36*36*61,4/1000=249,86 см3
Где

 • r — радіус поршня, тобто. 72/2 = 36 мм
 • h — хід поршня, 61.4 мм

В сравнении с псевдо 250-ками с объемом 223 см3, 230 см3, 232 см3 с поршневой 65 мм, 66 мм, 67 мм и т.п. у ZS172FMM есть проверенные реальностью и временем преимущества, и в мощности, и в тяге, и в ресурсе, и в надежности  и в доступности запчастей.

 Цей двигун «низовий», з максимумом моменту, що крутить, в нижньому і середньому регістрі. Його не потрібно крутити, щоб отримати віддачу. До того ж він працює в парі з карбюратором Nibbi Racing 28. Симбіоз цієї пари вже підтвердив свою життєздатність, простоту в налаштуваннях та віддачу на прикладі моделі Kovi Lite. Тобто цей варіант справді добрий для полегшених мотоциклів.

 З урахуванням трохи менших розмірів та спорядженої маси новинок, що становить 115 кг. (Kovi Advance) та 117,5 кг. (Kovi Start) з цим двигуном енергоозброєність на одиницю ваги буде трохи кращою, ніж у Kovi Lite. А значить, цього буде більш ніж достатньо для більшості райдерів-початківців, які тільки осягають ендуро-драйв або просто хочуть час від часу колесити на природі у вільному ритмі на мотоциклі, який дасть свідомо більше можливостей, ніж звичайні цивільні версії.

На кожному з варіантів START і ADVANCE цей двигун розташований таким чином, щоб важіль кікстартера в крайньому положенні при спробі запуску не впирається в опорну підніжку. Тобто його можна використовувати за прямим призначенням у всьому діапазоні переміщення при запуску - несподівана перешкода (підніжка) не заважає. Сама платформа підніжки складається і залишається у складеному положенні до того моменту, поки Ви самі її не повернете у вихідне. Багатьом це може здатися незначною деталлю, але ті, хто з цим стикався на інших моделях,  розуміє значущість і розуміє, чому ми позначаємо це як функціональну перевагу.

2. Рама

Моделі Start та ADVANCE за розмірними та ваговими параметрами менші, ніж старші модифікації KOVI Lite та Pro. Але при цьому вони більше, ніж такі моделі як Geon Terrax 250, BSE J3D та S2, KAYO T2 250 та T1 250.

Форма, геометрія та величина рами обумовлює і збільшення довжини колісної бази новинок Kovi порівняно з тими самими конкурентами.

Висота по сідлу однакова для START та ADVANCE. Але, зрозуміло, вона різна для модифікацій на типорозмірах шин. Обидві версії будуть пропонуватися в різношинному виконанні 21''/18'' і 19''/16'', причому відмінностей у ціні НЕ БУДЕ.

Підсумкові величини: 940 мм – висота по сідлу для варіанта на шинах 21''/18''; 910 мм - для варіанта на шинах 19''/16''. Другий варіант ми передбачили для тих, у кого зріст менше 170 см. – для них він дійсно буде набагато зручнішим і комфортнішим у плані посадки, контролю мотоцикла та зрозумілішим у керованості. Менше невпевненості та побоювань – більше драйву.

Рама сталева, але це норма, а чи не виняток. Чогось наднового чи супертехнологічного у ній немає. Просто вона з нормальної сировини, з дотриманням технологій зварювання, геометрії та фінального забарвлення.

До речі, на одному з колірних рішень ми вирішили випробувати варіант застосування крокреневої емалі з високим ступенем вмісту пластифікатора. Зовнішній вигляд забарвлення у такої рами на перший погляд не дуже привабливий, проте стійкість до подряпин і скол значно вища, ніж у звичних глянцевих покриттів. Оцінимо корисність з часом.

3. Шасі та підвіска

У варіанті START підвіска виконана з конструктивними відмінностями від ADVANCE, вона простіша, але не глобальна, адже обидві версії це не мотоцикли для hard-enduro. Передня вилка має тільки регулювання швидкості відбою і має діаметр пера 41мм. Задній амортизаторна стійка має іншу, менш жорстку пружину з регулюванням переднатягу і є регулювання по жорсткості відбою.

Траверсу на START встановлено сталеву. За міцністю вона не поступається алюмінієвою, але за вагою звичайно важча. Однак є ще й цікава особливість: У такому виконанні. верхня частина траверси не має формованого припливу для встановлення замку запалення, тому він перекочував у незвичайне, але повністю захищене місце – у вільний простір рами між баком та обоймою рульового валу. А ключ у замок вставляється з правого боку (якщо цікаво – придивіться на фото моделі в описі моделі KOVI START).

Задній маятниковий важіль у версії START сталевий штампований. За міцністю він не поступається алюмінієву, але вага його звичайно більша. А ось важільний механізм і пов'язані елементи прогресії все виконані з алюмінію, як і на моделі ADVANCE. А ще в нижній частині ланцюга передбачений натяжний і завзятий ролик з ПВХ. Він додатково не допускає надмірного провисання ланцюга і зводить до мінімуму "болтанку" його.

Уловлювач ланцюга присутній   виконаний у вигляді деталі з полімерного матеріалу.

Передача тяги на заднє колесо здійснюється за допомогою стандартного кола 520H. Зірка задня кріпиться до маточини через 6-ти точкове з'єднання за допомогою внутрішніх болтів типу TORX. Розміри стандартних зірок 13 зубів передня та 43 задня. Таке поєднання зумовить вищий поріг максимальної швидкості, причому без втрати тяги при їзді вгору. Адже тягового потенціалу цього двигуна вистачає і для більш важкого мотоцикла KOVI LITE, на якому встановлена 46 задня зірка.

4. Шини та ободи

На обох версіях встановлені алюмінієві ободи зі сталевими спицями. Назва торгової марки виробника – UNISON. Ці варіанти справді якісні вироби і не викличуть нарікань на стійкість до жорстких умов. Сталеві спиці з діаметром 3,6 мм попереду і 4 мм ззаду з'єднують обід з легкосплавною маточкою ККЕ. Причому колір маточок відрізняється і залежить від кольору моделі - про це ми подбали для естетики. Просто гарне поєднання, яке прикрашає мотоцикл.

Не забули і про буксатори, які також є стандартним оснащенням.

На модифікації START  встановлені інші колісні осі із конструкційної вуглецевої сталі. Вони міцніші, ніж матеріали типових деталей із звичайного металу.

Розмірні параметри шин детально відображені у таблиці. Зупинимося тільки на тому моменті, що шина задня у варіанті 16' має розмір 120/90-16. Тобто за шириною вона навіть більша ніж 18'' дюймовий екземпляр. Причина неможливості встановлення аналогічного (120-ти мм.) по ширині на 18-ти дюймове колесо пояснюється його розміром і неминучим торканням барила глушника при максимальному ході стиснення. А ось з на 16-ти дюймах не буде проблеми і тому вдалося встановити ширший екземпляр.

5. Органы управления и светотехника

На START як і на ADVANCE встановлено кермо IGP перехідного діаметра 22/28. Мотоцикл у стандарті укомплектований буферною вставкою, що оберігає від травм, разом кріплення керма.

Для практичності і з огляду на досвід райдерів, блок перемикачів з управління світлом і поворотами розміщений тільки з лівого боку і на ньому зосереджені основні кнопки. А праворуч Ви знайдете лише окремо винесену кнопку стартера. Мінімізуємо виступаючі елементи, схильні до поломки у разі падіння.

Ручка акселератора із коротким ходом. На сьогоднішній день це оптимальний варіант для такого типу мотоциклів. А ось сам виконавчий механізм ми вибрали один із найкращих за зручністю регулювання та надійності.

Важелі управління зчепленням та гальмом на START виконані з алюмінію. Важіль переднього гальма має регулювальний шток із гайкою для збільшення/зменшення відстані від грипсу на довжину долоні. На важелі зчеплення є стандартний механізм з кульковою гайкою для компенсації або розпуску натягу троса. Обидва важелі з контрнасічкою в місці можливого зламу при падінні мотоцикла.

Панель приладів є в комплектації обох версій. Вона така сама, як і на інших моделях KOVI. Вона не зручна у швидкому зчитуванні інформації, але головне її призначення у тому, щоб можна було бачити оберти двигуна, швидкість та оцінювати заряд батареї. Для такого типу мотоциклів - це принцип необхідної достатності.

Передня фара забезпечена LED лампою, тому що в умовах постійної тряски та вібрацій лампи з нитками напруження довго не живуть. Загальну ефективність не будемо переоцінювати – у цьому нам більше допоможуть відгуки майбутніх власників моделей.

Покажчики повороту як на Lifan KPT – дуже компактні та вузькі, герметичні, з рухомими кріпленнями, 8-ма лінійними світлодіодами (кожен) з дуже гарною яскравістю. Вони зарекомендували себе як найбільш практичні з різних варіантів, тому вони і входять у стандартну комплектацію і START і ADVANCE

6. Тормоза

На обох версіях встановлені однакові гальмівні системи.
Попереду двопоршневий супорт з діаметром гальмівного диска 265 мм та товщиною диска 4мм.
Позаду однопоршневий супорт і диск діаметром 220 мм. та товщиною диска 4 мм.

Гальмівні магістралі виготовлені з поліаміду. Вони мають високу термостабільність - діапазон робочих температур від -50°C до +100°C. Майже повна відсутність внутрішнього розширення та "байдужість" до впливу зовнішніх агресивних речовин забезпечать довготривалість служби. Мають дуже хорошу стійкість до впливу до солей, лугів, масел, паливних фракцій, УФ променів, мають чудові механічні властивості до стирання, відмінною ударною в'язкістю особливо при негативних температурах. У зимовий час усередині трубок не утворюється водяний конденсат.

Гальмівні безасбестові колодки зі збільшеним вмістом латунної стружки для підвищеного тертя у фрикційній парі диск-накладка.

7. Загальні конструктивні доповнення та особливості

Загальна ємність бака обох модифікацій становить 7,5 літрів. Бак із поліефірного пластику, стійкого до агресивних середовищ. З огляду на те, що заправляти під корок не варто, 7,1 літра – це реальний корисний об'єм, який зможе прийняти на борт мотоцикл. Пробка виконана з пластику та забезпечена клапаном для видалення надмірної пари.

Підніжки пілота виготовлені з нержавіючої сталі. Також у комплектації передбачено наявність підніжок і для заднього пасажира, тобто їх не потрібно докуповувати та встановлювати.

Шифтер КПП з алюмінію з опорною частиною, що складається.

Випускна система обох моделей виготовлена ​​з нержавіючої сталі. Вона максимально скорочена за довжиною і не містить додаткових вигинів, а компенсацію протитиску вихлопних газів та часткове придушення пульсуючих звукових частот (при різкому скиданні або навпаки відкритті дроселя)  виконує додатковий зовнішній компенсаційний резервуар. Це дуже спрощена подоба резонатора Гельмгольця. Наскільки краще з ними, ніж без нього. - ми не скажемо, бо не знаємо. Також біля основи з барило глушника передбачено наявність роз'ємного з'єднання, яке дозволить розстикувати саме барило з трубою при необхідності.

Всі пластикові елементи бічних панелей, переднє крило, хвіст та кожухи (захист вилки, бічні вставки) на мотоциклі виготовлені з поліпропілену. Ніякого тендітного ABS-пластику.

Корпус повітряного фільтра виконаний із еластополімеру, матеріалу, стійкого до деформацій. Сам повітряний фільтр є картриджом циліндричної форми з круговим багаторядним укладанням фільтруючого паперу, як на багатьох авто. Його пропускна здатність звичайно менша ніж у фільтрів типу Twin Air (але там і місця немає для такого типу), а ось фільтруюча здатність і збереження мотора від попадання дрібнофракційних частинок однозначно дуже хороша.

Модель укомплектована великим 7 амперним акумулятором. Більш ємна батарея дозволить значно рідше звертатися до кікстартера. Ну а якщо є бажання полегшити мотоцикл, шахта може прийняти і аналогічний і менший за габаритами літій-іонний варіант.

І модель START і ADVANCE пропонуються до продажу з повним пакетом реєстраційних документів для отримання техпаспорту та реєстраційного номерного знака. Тобто ті, хто ще не обзавівся причепом/лафетом для перевезення, зможуть добиратися до призначення на самому мотоциклі по дорогах.

Моделі вже в наявності у Дилерів.

СТАНДАРТНЫЕ ОПЦИИ
KOVI START 250
KOVI ADVANCE 250
Двигатель Zongshen PR250 c балансировочным валом и 6-ст КПП --
Двигатель Zongshen СВ250 без балансировочного вала с 5-ст КПП  --
Карбюратор Nibbi Racing PWK 28 --
Карбюратор Nibbi Racing PE28 --
Передний колесный диск, UNISON J1.85 х 21" DOT. Обод - алюминиевый, ступица алюминиевая облегченная С установленным буксатором. ✓* ✓*
Задний колесный диск, UNISON J2.15 х18" DOT. Обод - алюминиевый, ступица алюминиевая облегченная С установленным буксатором. ✓* ✓*
Передний колесный диск, UNISON J1.85 х 19" DOT. Обод - алюминиевый, ступица алюминиевая облегченная. ✓* ✓*
Задний колесный диск, UNISON J2.15 х 16" DOT Обод - алюминиевый, ступица алюминиевая облегченная ✓* ✓*
Спицы обода диаметром 3,6 мм. на переднем ободе и 4 мм на заднем из нержавеющей стали
Колесные оси из конструкционной стали
Колесные оси термоупрочненные из конструкционной углеродистой стали марки 10KП --
Обычная цепь 520H --
Усиленная цепь AFAM A520МС2 --
Передняя вилка с регулировкой скорости отбоя. Общий ход 230 мм. Длина стойки 880 мм. Диаметр пера 41 мм --
Передняя вилка с набором регулировок сжатия и отбоя Общий ход 250 мм. Длина стойки 900 мм. Диаметр пера 41 мм. Производитель ККЕ. --
Задняя амортизаторная стойка с регулировкой жесткости отбоя. Длина 455 мм. Ход 100 мм. --
Задняя амортизаторная стойка с регулировками сжатия и отбоя и выносным компенсационным цилиндром. Длина 465 мм. Ход 110 мм. --
Облегченные, полностью алюминиевые кронштейны всех сопряженных элементов прогрессии в креплении заднего маятникового рычага
Тормозные колодки безасбестовые с увеличенным содержанием латунной стружки для повышенного трения во фрикционной паре диск-накладка.
Тормозные магистрали из полиамида: передняя и задняя
Грязезащитный пластиковый кожух переднего тормозного диска --
Руль алюминиевый переходного сечения 28 / 22мм с полистрольной буферной вставкой --
Руль алюминиевый переходного сечения 28 / 22мм с установленной поперечной распоркой и полистрольной буферной вставкой --
Отдельно вынесенная кнопка активации стартера + отдельный левый блок управления светотехникой, клаксоном и указателями поворотов
Траверса стандартная стальная --
Траверса облегченная алюминиевая (с увеличенной толщиной и высотой передней и нижней обойм), производитель ККЕ --
Алюминиевая защита двигателя --
Шифтер переключения передач облегченный алюминиевый с подвижным складывающимся элементом
Крышка топливного бака с итегрированным клапаном выпуска паров топлива
Алюминиевые рычаги сцепления и тормоза с контрнасечкой в месте возможного излома при падении мотоцикла. Рычаг переднего тормоза с регулировкой положения. --
Укороченные, алюминиевые, складывающиеся рычаги сцепления и тормоза с регулировкой положения --
Защита рук с алюминиевым каркасом
Панель приборов с индикацией скорости, оборотов двигателя, степени заряда АКБ.
Короткоходная ручка управления дроссельной заслонкой
Замок зажигания + 2 ключа
Успокоитель цепи из полимерного полимерного материала (блок-сополимера бутадиена и стирола)** --
Успокоитель цепи усиленный в алюминиевом корпусе с внутренним элементом из полимерного материала (блок-сополимера бутадиена и стирола)** -- ✓**
Задний маятниковый рычаг стальной штампованный --
Задний маятниковый рычаг облегченный, литой из алюминиевого сплава --
Корпус воздушного фильтра из эластополимера, стойкий к деформациям
Передняя фара со светодиодной лампой (LED), указатели поворота LED, задний фонарь, клаксон.
Система выхлопа из нержавеющей стали с интегрированными крепежным хомутом для возможности расстыковки приемной трубы и резонатора. В конструкции присутствует гаситель волновых колебаний (powerbomb)
Зеркала заднего вида
Усиленные подножки водителя из нержавеющей стали
Складывающиеся подножки для заднего пассажира (с возможностью демонтажа при необходимости)
Окраска рамы упрочненной пластифицированной шагреневой эмалью ✓ (только для версий с черным цветом рамы) ✓ (только для версий с черным цветом рамы)
Модель для дорог общего пользования предлагается к продаже с комплектом документов для госрегистрации

*НА ВЫБОР ПРЕДЛАГАЮТСЯ вариант комплектации: 80/100-21 и 120/90-18 (грунтовые шины с развитым протектором)
 НА ВЫБОР ПРЕДЛАГАЮТСЯ вариант комплектации:  80/100-19 и 120/90-16 (грунтовые шины с развитым протектором)

**Блок-сополимер бутадиена и стирола или СБС - это твердая резина, которая используется для изготовления таких вещей, как подошвы для обуви, протекторы автомобильных покрышек, а также и в других местах, где важна износостойкость. Полистирол является твердым и прочным пластиком, и это придает стирол-бутадиеновому каучуку свойственную ему износостойкость. Полибутадиен - это резиноподобный материал, и он придает СБС упругие свойства

Масо-габаритні характеристики
Довжина, мм 2045
Ширина, мм 820
Висота по сідлу, мм 940 мм - для варіанту на шинах 21'' та 18'' 910 мм - для варіанту на шинах 19'' та 16''
Висота, мм 1190/1230
Колісна база, мм 1450
Споряджена маса, кг Суха вага 111,5 кг. Споряджена маса (з бензином та олією) - 118,5 кг
Характеристики
Діаметр циліндра х хід поршня, мм 72 х 61,4
Двигун, тип Виробник ZONGSHEN. Модель CB250-3A. Маркування 172FMM-3A. Бензиновий, з системою повітряного охолодження, одноциліндровий, один розподільний вал у верхній частині головки блоку циліндрів (SOHC) з приводом семипластинчастим ланцюгом, двоклапанний механізм з роликовими штовхачами (рокерами). Суха вага двигуна 32 кг.
Кут поздовжнього нахилу осі повороту (кастор), градусів 31
Максимальний кут повороту керма, градусів ≥41
Паливо, що рекомендується Бензин з октановим числом не менше 95
Рама Полегшена, трубчастого перерізу, сталева з додаванням хром-марганцевого сплаву
Рекомендований клас в'язкості масла JASO MA 2; API не нижче SG, SH SAE 10W/40; SAE 15W/50 в залежності від сезонності Рекомендовані продукти: MOTOREX TOP SPEED 4T 15w50; Bardahl XTC C60 Off Road 10w-50 4T (API SM/JASO MA-MA2); Silkolene PRO 4 SX 15w50
Ступінь стиснення 9,25:1
Об'єм, куб.см 249
Система електроживлення 12N7AL- (AGM-батарея, свинцево-кислотний тип)
Система живлення двигуна Карбюратор Nibbi Racing PE28
Система запалювання Електронне СDI. У комплектації моделі передбачено наявність ключа запалення для розмикання контактного ланцюга на подачу імпульсу для санкціонованого запуску двигуна (просто - без наявності ключа в замку запалення і просто "з ніжки" двигун не запуститься)
Тип запуску двигуна Електростартер та кікстартер
Максимальна потужність, к.с./об.хв. 21 / 8500
Максимальний крутильний момент, Нм при об/хв 18 / 6500
КПП 5-ти ступінчаста з багатодисковим зчепленням у масляній ванні
Тип приводу Ланцюговий привід. Безсальниковий ланцюг 520H. Кількість зубів передньої та задньої зірок: 13 (сталь)/43 (сталь). Кількість ланок ланцюга – 116
Задні гальмівні механізми Дисковий із однопоршневим супортом, гідравлічний. Діаметр диска 220 мм. Товщина диска 4 мм. Гальмівна магістраль із поліаміду
Підвіска задня Задня стійка амортизатора з можливістю зміни переднатягу пружини, а також з регулюванням жорсткості відбою. Довжина 455 мм. Загальний перебіг 100 мм. Полегшені, повністю алюмінієві кронштейни всіх сполучених елементів прогресії у кріпленні заднього маятникового важеля.
Підвіска передня Передня вилка з регулюванням швидкості відбою. Загальний діапазон ходу стиснення/ходу відбою 230 мм. Довжина стійки 880 мм. Діаметр пера 41 мм.
Передні гальмівні механізми Дисковий із двопоршневим супортом, гідравлічний. Діаметр диска 265 мм. Товщина диска 4 мм. Гальмівна магістраль із поліаміду
Колісні диски Варіант №1: Передній колісний диск, UNISON J1.85 х 21" DOT. Обод - алюмінієвий, маточина полегшена та посилена. З встановленим буксатором. Задній колісний диск, UNISON J2.15х18" DOT. Обод - алюмінієвий, маточина алюмінієва полегшена. Зі встановленим буксатором. Варіант №2 Передній колісний диск, UNISON J1.85 х 19" DOT. Обід - алюмінієвий, маточина алюмінієва полегшена. Задній колісний диск, UNISON J2.15 х 16" DOT Обід - алюмінієвий, маточина алюмінієва полегшена. Спиці обода діаметром 35 мм. з нержавіючої сталі. Колісні осі із конструкційної сталі.
Максимальна швидкість, км/год ≥108 (реальні параметри вказані з передньою зіркою 13T та задньою зіркою 43T. При зменшенні кількості зубів задньої зірки та збільшенні кількості зубів передньої можна збільшити максимальну швидкість, але пропорційно зменшити тяговий потенціал)
Кліренс, мм 315 - для варіанту на шинах 21" і 18" 295 - для варіанту на шинах 19" і 16"
Розмір шин передні/задні НА ВИБІР ПРОПОНУЮТЬСЯ варіанти у двох комбінаціях: 21''/18'' і 19''/16''. ПЕРЕДНІ ШИНИ: 80/100-21 або 80/100-19 (ґрунтові шини з розвиненим протектором)
Об'єм паливного бака, л 7,5
Заправний обсяг масла в двигуні, л 1,2
Значення пакувальних розмірів мототехніки
Довжина, м 1,53
Ширина, м 0,46
Висота, м. 0,85
Вага, кг 140

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре
Захист від роботів

Шановні покупці, запропонована компанією MOT-O дво-, триколісна техніка (трицикли) і чотириколісна техніка (квадроцикли моделей: Hummer 200 CARGO карданний привід, SHINERAY ROVER 250, SHINERAY HARDY 200, а також моделі електроскутерів FADA) нормами та вимогами чинного законодавства та належить до категорії «транспортні засоби, призначені для експлуатації на дорогах загального користування». ВИНЯТКОМ З ЦЬОГО СПИСКУ є двотактні моделі KOVI (Kovi 250 Pro2T, Kovi 300-2T Pro) та пітбайки KOVI PiT125 і PiT150, прогулянковий квадроцикл SHARX 200, дитячі квадроцикли СhiX 110, OriX 125/150, які не призначені для доріг загального користування.

Оскільки чинним законодавством регламентується необхідність реєстрації двоколісних транспортних засобів з об'ємом двигуна понад 49 см3, ми надаємо на кожен конкретний екземпляр змінений пакет документів, необхідний для встановлення Вашого транспортного засобу на реєстраційний облік у Сервісних Центрах МВС.

Цей пакет містить такі документи:

 • Договір купівлі-продажу.
 • Акт приймання-передачі транспортного засобу.
 • Акт технічного огляду транспортного засобу (відповідно до змін від 13.07.2016).
 • Вантажна митна декларація (копія).
 • Сертифікат відповідності за індивідуальним затвердженням колісного ТЗ.
 • Транзитний (він же тимчасовий і червоний) номер.

На даний момент замість раніше відомого документа "довідка-рахунок" використовується договір купівлі-продажу. Це регламентовано Постановою №941 Кабінету Міністрів України, яка набула чинності З 19.11.2015.

Витримка з постанови №941 КабМіну від 18.11.2015:

«Документами, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів, їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, є оформлені та засвідчені в установленому порядку: договори, укладені на товарних біржах на зареєстрованих в уповноваженому органі МВС бланках; укладені та оформлені безпосередньо в сервісних центрах МВС у присутності адміністраторів таких органів договори купівлі-продажу (міні, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб; нотаріально посвідчені договори купівлі-продажу (міні, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб; договори купівлі-продажу нових транспортних засобів, що підлягають першій державній реєстрації в сервісних центрах МВС, за якими продавцями виступають суб'єкти господарювання, що здійснюють оптову та/або роздрібну торгівлю транспортними засобами, та які підписані від імені таких суб'єктів уповноваженою особою і скріплені печаткою; свідоцтва про право на спадщину, видані нотаріусом або консульською установою, чи їх дублікати.»

Витримка №2 з Постанови №436 Кабінету Міністрів від 13.07.2016 р: "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. N 1388 і від 11 листопада 2009 р. N 1200":

Суб'єкт господарювання, який здійснює оптову та роздрібну торгівлю автомобілями, автобусами, мотоциклами всіх типів, марок та моделей, причепами, напівпричепами, мотовізками, іншими транспортними засобами вітчизняного та іноземного виробництва та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери, зобов'язаний вести у письмовій формі електронному вигляді журнал обліку надходження та реалізації або передачі для реалізації зазначених транспортних засобів та їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, укладених договорів купівлі-продажу транспортних засобів, виданих актів приймання-передачі, біржових угод та відповідно номерних знаків для разових поїздок та номерних знаків " Транзит" (додаток 1), актів огляду реалізованого транспортного засобу (додаток 11), актів технічного стану транспортного засобу або його складової частини, що має ідентифікаційний номер.

(Абзац перший пункту 13 із змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 03.04.2013 р. N 243, від 18.11.2015 р. N 941, від 13.07.2016 р. N 436)

Квадроцикли деяких моделей не належать до транспортних засобів, які можна використовувати на дорогах загального користування, тому вони не підлягають реєстрації в державних сервісних центрах (тобто не можуть бути поставлені на облік як такий транспортний засіб).

На цю категорію техніки пакет документів включає такі документи:

 • Вантажна митна декларація (копія).
 • Договір купівлі-продажу.
 • Акт приймання-передачі транспортного засобу.

ЦЕЙ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ МОТОЦИКЛІВ ТА квадроциклів НЕ ПОТРЕБУЄ ДОДАТКОВИХ ОПЛАТ І Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ ДОДАТКОМ ДО КОЖНОЇ ОДИНИЦІ МОТОЦИКЛІВ ТА/АБО КВАДРОЦИКЛІВ, ЩО ПРОДАЮТЬСЯ У MOT-O. Все, що потрібно від покупця – копія паспорта та ІПН, а також номер телефону для зв'язку. За нашими даними, недобросовісні продавці користуються незнанням клієнтів та намагаються стягувати додаткову плату або взагалі не надавати документи – це пряме порушення законодавства. Рекомендуємо Вам бути уважними при виборі, ставити максимум запитань при спілкуванні і намагатися переконатися в правдивості отриманих відповідей та обіцянок до моменту проведення угоди.

Відгуки можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.
Будь ласка зареєструйтесь
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
 
Этот сайт использует файлы cookie, в том числе третьей стороны.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажатием любой из ее элементов, Вы даете согласие на использование файлов cookie.