Меню
Кошик

Мопед Musstang MT125-3 Active +

Please enter your phone number
and we call you back soon

 
 
Продажа запчастей
Продажа мототехники

Отправить нам сообщение
Контакты

Контакты

Close
 
 
Мопед Musstang MT125-3 Active +
Мопед Musstang MT125-3 Active +
Мопед Musstang MT125-3 Active +
Мопед Musstang MT125-3 Active +
Мопед Musstang MT125-3 Active +
Мопед Musstang MT125-3 Active +
Мопед Musstang MT125-3 Active +
Мопед Musstang MT125-3 Active +
Мопед Musstang MT125-3 Active +
Мопед Musstang MT125-3 Active +
Мопед Musstang MT125-3 Active +
Мопед Musstang MT125-3 Active +
Мопед Musstang MT125-3 Active +
Мопед Musstang MT125-3 Active +
Мопед Musstang MT125-3 Active +
Мопед Musstang MT125-3 Active +
Мопед Musstang MT125-3 Active +
Мопед Musstang MT125-3 Active +
Мопед Musstang MT125-3 Active +
Мопед Musstang MT125-3 Active +
Мопед Musstang MT125-3 Active +
 • Модель: MT125-3 Active +
 • Розміри: 1,940.00мм x 710.00мм x 1,110.00мм
33000.00 грн.
Без ПДВ: 33000.00 грн.

Доступні варіанти

     Модель Musstang  MT125-3 Active +  можна зарахувати до категорії умовних новинок на українському ринку. Подібним аналогом є  і модель SPARK SP125C.  Однак у моделях Musstang є деякі комплектаційні доповнення та технічні покращення, які з'явилися наслідком аналізу тих недоліків та деяких технічних помилок, які є у моделей-конкурентів, а  новинка від Musstang  позбавлена цих недоліків. А тепер насправді моделі:

 

    Musstang MT125-3  ACTIVE PLUS  агрегатована 4-х тактним з повітряним  двигуном обсягом  124 кубічних сантиметрів, при обсязі паливного бака 4 літра.  Економна модель мопеда з витратою   палива в середньому всього від 2 до 2,5 літра на 100 км. Компактні габаритні розміри. дозволяють  проїжджати крізь вузькі ділянки доріг  або  дорожній затор практично будь-якої складності. На даному транспорті Ви зможете розвивати швидкість до 100 км/год.

  Широкі шини 110/80-13, виражений  універсальний «асфальт/грунт»  протектор у парі з алюмінієвими   13-дюймовими дисками  забезпечують хороші характеристики  прохідності, динаміки Так само такого роду  колеса  і їх розмір дуже стійкі до бічних навантажень при русі, що є не маловажним  при експлуатації транспортного засобу  на наших не завжди якісних дорогах.

 Дизайн Musstang MT 125-3 ACTIVE PLUS вийшов досить сучасним.  Його стрімкий  формфактор,  у якому чітко простежуються  елементи спортивності  ліній обтічників та сукупність  поєднань  червоного та чорного кольору  пластикових елементів, як нам здається, і є те додаткове перевага  перед подібними мало кубатурними побратимами.

Практична і симпатична панель приладів з комбінації класики та сучасного дизайну та і так; до того ж з досить с  широким функціоналом:  спідометр, одометр, індикацією дальнього світла, поворотів, номер включеної передачі та  вказівником рівня палива.

   В основі моделі використана  конструкція  із заниженою рамою та паливним баком під сидінням, відома як «скутеретта».   Тому стійкість і  легкість  в управлінні - це безперечна перевага даної моделі.  

    Не можна не згадати  і про автоматичну муфту зчеплення  у парі з   круговий  коробкою  передач, управління  і перемиканням  которої дуже зручно навіть.

На догоду вже навіть не сучасності, а більш простої необхідності, в стандартній комплектації входить пристрій для підзарядки  мобільних пристроїв з USB виходом.

   Підбиваючи підсумки можна з упевненістю сказати, що цей   мопед   – це чудовий вибір для тих, кому важлива універсальність, зручність експлуатації та простота.  Для людей, які  переважно переміщується в  транспортних заторах і можуть з'їхати з асфальту для того, що б прокатитися з вітерцем по гравійних путівцях або по ґрунтових польових дорогах; сільській місцевості, де гарний асфальт не так часто й зустрічається.

   


Масо-габаритні характеристики
Довжина, мм 1940
Ширина, мм 710
Висота, мм 1110
Колісна база, мм 1270
Характеристики
Двигун, тип 1P54FMI, 4-х тактний, одноциліндровий, двоклапанний, повітряного охолодження
Об'єм, куб.см 119,7
Система електроживлення АКБ 12V 4A
Система охолодження Повітряна
Система запалювання Електронне (CDI) та Кікстартер
Максимальна потужність, к.с./об.хв. 8, 4 / 7500
КПП 4-х ступінчаста механічна трансмісія з напівавтоматичним зчепленням у масляній ванні
Задні гальмівні механізми Барабанний, механічний з тросовим приводом
Підвіска задня Маятникова із пружинно-гідравлічними амортизаторами
Підвіска передня Телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами
Передні гальмівні механізми Дисковий, гідравлічний
Колісні диски Алюмінієві легкосплавні
Максимальна швидкість, км/год 95
Витрата палива, л/100 км 2,5
Вантажопідйомність, кг 150
Розмір шин передні/задні 110/80-13 / 110/80-13
Об'єм паливного бака, л 4
Заправний обсяг масла в двигуні, л 0,7
Доступні кольори Червоний із чорним
Значення пакувальних розмірів мототехніки
Довжина, м 1,5
Ширина, м 0,36
Висота, м. 0,85
Вага, кг 89

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре
Захист від роботів

Шановні покупці, запропонована компанією MOT-O дво-, триколісна техніка (трицикли) і чотириколісна техніка (квадроцикли моделей: Hummer 200 CARGO карданний привід, SHINERAY ROVER 250, SHINERAY HARDY 200, а також моделі електроскутерів FADA) нормами та вимогами чинного законодавства та належить до категорії «транспортні засоби, призначені для експлуатації на дорогах загального користування». ВИНЯТКОМ З ЦЬОГО СПИСКУ є двотактні моделі KOVI (Kovi 250 Pro2T, Kovi 300-2T Pro) та пітбайки KOVI PiT125 і PiT150, прогулянковий квадроцикл SHARX 200, дитячі квадроцикли СhiX 110, OriX 125/150, які не призначені для доріг загального користування.

Оскільки чинним законодавством регламентується необхідність реєстрації двоколісних транспортних засобів з об'ємом двигуна понад 49 см3, ми надаємо на кожен конкретний екземпляр змінений пакет документів, необхідний для встановлення Вашого транспортного засобу на реєстраційний облік у Сервісних Центрах МВС.

Цей пакет містить такі документи:

 • Договір купівлі-продажу.
 • Акт приймання-передачі транспортного засобу.
 • Акт технічного огляду транспортного засобу (відповідно до змін від 13.07.2016).
 • Вантажна митна декларація (копія).
 • Сертифікат відповідності за індивідуальним затвердженням колісного ТЗ.
 • Транзитний (він же тимчасовий і червоний) номер.

На даний момент замість раніше відомого документа "довідка-рахунок" використовується договір купівлі-продажу. Це регламентовано Постановою №941 Кабінету Міністрів України, яка набула чинності З 19.11.2015.

Витримка з постанови №941 КабМіну від 18.11.2015:

«Документами, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів, їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, є оформлені та засвідчені в установленому порядку: договори, укладені на товарних біржах на зареєстрованих в уповноваженому органі МВС бланках; укладені та оформлені безпосередньо в сервісних центрах МВС у присутності адміністраторів таких органів договори купівлі-продажу (міні, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб; нотаріально посвідчені договори купівлі-продажу (міні, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб; договори купівлі-продажу нових транспортних засобів, що підлягають першій державній реєстрації в сервісних центрах МВС, за якими продавцями виступають суб'єкти господарювання, що здійснюють оптову та/або роздрібну торгівлю транспортними засобами, та які підписані від імені таких суб'єктів уповноваженою особою і скріплені печаткою; свідоцтва про право на спадщину, видані нотаріусом або консульською установою, чи їх дублікати.»

Витримка №2 з Постанови №436 Кабінету Міністрів від 13.07.2016 р: "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. N 1388 і від 11 листопада 2009 р. N 1200":

Суб'єкт господарювання, який здійснює оптову та роздрібну торгівлю автомобілями, автобусами, мотоциклами всіх типів, марок та моделей, причепами, напівпричепами, мотовізками, іншими транспортними засобами вітчизняного та іноземного виробництва та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери, зобов'язаний вести у письмовій формі електронному вигляді журнал обліку надходження та реалізації або передачі для реалізації зазначених транспортних засобів та їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, укладених договорів купівлі-продажу транспортних засобів, виданих актів приймання-передачі, біржових угод та відповідно номерних знаків для разових поїздок та номерних знаків " Транзит" (додаток 1), актів огляду реалізованого транспортного засобу (додаток 11), актів технічного стану транспортного засобу або його складової частини, що має ідентифікаційний номер.

(Абзац перший пункту 13 із змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 03.04.2013 р. N 243, від 18.11.2015 р. N 941, від 13.07.2016 р. N 436)

Квадроцикли деяких моделей не належать до транспортних засобів, які можна використовувати на дорогах загального користування, тому вони не підлягають реєстрації в державних сервісних центрах (тобто не можуть бути поставлені на облік як такий транспортний засіб).

На цю категорію техніки пакет документів включає такі документи:

 • Вантажна митна декларація (копія).
 • Договір купівлі-продажу.
 • Акт приймання-передачі транспортного засобу.

ЦЕЙ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ МОТОЦИКЛІВ ТА квадроциклів НЕ ПОТРЕБУЄ ДОДАТКОВИХ ОПЛАТ І Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ ДОДАТКОМ ДО КОЖНОЇ ОДИНИЦІ МОТОЦИКЛІВ ТА/АБО КВАДРОЦИКЛІВ, ЩО ПРОДАЮТЬСЯ У MOT-O. Все, що потрібно від покупця – копія паспорта та ІПН, а також номер телефону для зв'язку. За нашими даними, недобросовісні продавці користуються незнанням клієнтів та намагаються стягувати додаткову плату або взагалі не надавати документи – це пряме порушення законодавства. Рекомендуємо Вам бути уважними при виборі, ставити максимум запитань при спілкуванні і намагатися переконатися в правдивості отриманих відповідей та обіцянок до моменту проведення угоди.

Відгуки можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.
Будь ласка зареєструйтесь
 
 
 
Этот сайт использует файлы cookie, в том числе третьей стороны.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажатием любой из ее элементов, Вы даете согласие на использование файлов cookie.