Меню
Кошик

Мопед Musstang MT125-3 Active

Please enter your phone number
and we call you back soon

 
 
Продажа запчастей
Продажа мототехники

Отправить нам сообщение
Контакты

Контакты

Close
 
 
Мопед Musstang MT125-3 Active
Мопед Musstang MT125-3 Active
Мопед Musstang MT125-3 Active
Мопед Musstang MT125-3 Active
Мопед Musstang MT125-3 Active
Мопед Musstang MT125-3 Active
Мопед Musstang MT125-3 Active
Мопед Musstang MT125-3 Active
Мопед Musstang MT125-3 Active
Мопед Musstang MT125-3 Active
Мопед Musstang MT125-3 Active
Мопед Musstang MT125-3 Active
Мопед Musstang MT125-3 Active
Мопед Musstang MT125-3 Active
Мопед Musstang MT125-3 Active
Мопед Musstang MT125-3 Active
Мопед Musstang MT125-3 Active
Мопед Musstang MT125-3 Active
Мопед Musstang MT125-3 Active
Мопед Musstang MT125-3 Active
Мопед Musstang MT125-3 Active
Мопед Musstang MT125-3 Active
Мопед Musstang MT125-3 Active
Мопед Musstang MT125-3 Active
Мопед Musstang MT125-3 Active
Мопед Musstang MT125-3 Active
Мопед Musstang MT125-3 Active
Мопед Musstang MT125-3 Active
Мопед Musstang MT125-3 Active
 • Модель: MT125-3 Active
 • Розміри: 1,940.00мм x 710.00мм x 1,110.00мм
31160.00 грн.
Без ПДВ: 31160.00 грн.

Доступні варіанти

        Скутеретта Musstang MT125-3   зразка 2021 року була доповнена деякими удосконаленнями на додаток до тих, які  були внесені до моделі 2019 року  и  в  на відміну від більш ранніх версій до 2019 року  моделей, що  досить значуще позначилися в аспекті  покращення якості, ключовими з яких є:
1. Новий двигун у конструкції якого застосовані більш якісні  деталі циліндро-поршневої групи. Це зумовило його більш високу надійність у поєднанні зі звичною простотою конструкції, яка дозволить зберегти взаємозамінність цілого ряду деталей двигуна з вже існуючими на ринку. - не буде складності в пошуку запчастин при ремонті.

2. Панель приладів оновленого Musstang Актив  змінена більш сучасну модифікацію. Основні індикатори "нетральної передачі" і кожної зі швидкостей стали більшими і краще видно навіть у яскраву слонечну погоду. Також функціональним доповненням на тахометрі стали позначені цифри рекомендованої швидкості для кожної з передач (це маленькі цифри 1,2,3,4 на шкалі тахометра) - недосвідчені водії зможуть чітко розуміти коли потрібно переходити на передачу вище для досягнення кращих результатів паливної економічності. .  Сама панель стала більш естетичною і зручною завдяки великій оцифровці, а найголовніше вона краща з точки зору надійності і повністю герметична, що важливо з точки зору довготривалої експлуатації.

3. Зміна торкнулася також блоків керування на кермі. Ми відмовилися від використання клавіш і кнопок, які на багатьох дешевих скутеретах впроваджені в сам пластиковий кожух, що обрамляє кермо. Причина полягає в тому, що багато клієнтів стикалися з проблемою: якщо раптом при попаданні вологи або поломці клавіша або кнопка переставав функціонувати - для її заміни необхідно було розібрати ВСЕ! фронтальну та задню частину пластикового кожуха. Оскільки це дві великі деталі, трудомісткість цієї роботи заради заміни копійчаної деталі була просто надмірною. Подивіться на фотографію того, як виглядають блоки керування на новому Musstang Active. Простий та функціональний мотоциклетний модуль з усіма кнопками та важелем "підсмоктування" (він виведений на кермо для зручності при запуску "на холодну") та окремо кнопка стартера. Все це і в заміні набагато простіше і за вартістю буде дешевшим за всі кнопочки, які були окремими елементами на ранній версії:
 
4. Змінилася форма глушника. Тепер цей елемент відповідає сертифікаційним вимогам щодо рівня шумності вихлопу, а також оптимізований з точки зору виведення конденсату із самої "бочки". Нагадаємо, що у багатьох аналогічних моделей від інших виробників періодично-постійне скупчення конденсату було основною причиною прогорання глушника зсередини. На новій модифікації є кілька технологічних отворів для його зливу як на нерухомому мопеді так і під час руху, оскільки режими проходу вихлопних газів на холостому ходу та при русі істотно відрізняються

5. З метою підвищення корозійної стійкості всі трубчасті елементи багажника, підніжки пасажира та сполучені дуги відтепер фарбуються пластифікованою фарбою. Такий тип покриття набагато стійкіший до подряпин і має характерну шорсткість на дотик і матовий відтінок. Для того, щоб Вам було простіше уявити, що саме таке покриття - згадайте або подивіться на звичайні офісні стільці - їх каркас пофарбований емаллю аналогічного типу. Всі кріпильні гвинтові з'єднання покриті анодованим шаром, щоб уникнути окислень і передчасного іржання

6.Модельна лінійка доповнена ще одним новим кольором: сіро-бронзовий металік.

Сам колір і виглядає незвичайно і дуже практичний в експлуатації - на ньому набагато менш помітні подряпини, пил та поверхневі затерстості на лаку - як Ви розумієте. У процесі тривалої їзди на техніці вони все одно потроху з'являтимуться, але у варіанті нового кольору моделі не будуть активно впадати в очі. Починаючи з 2019 року   товщина шару ЛКП, що наноситься, буде збільшена.


6. Особливо хочемо відзначити  легкосплавні диски Нового дизайну, які дуже гарні і до того ж ще більше. міцніше до ударних навантажень, що виникають в результаті попадання у всякого роду нерівності. і яких, без перебільшення, вистачає на наших дорогах.

 

7. У конструкцію покажчиків повороту внесено дуже корисну зміну. Зверніть увагу на фото. Якщо раптом у передньому покажчику  перегоріла лампа, Вам достатньо викрутити гвинт, що фіксує плафон, і ви зможете помітити лампочку. Справа 2-х хвилин. А у багатьох інших аналогічних моделей-конкурентів, через застарілу конструкцію фари (моноблок у вигляді фари і поворотника) перегоріла лампочка змусила б власника розбирати всю фронтальну панель, щоб отримати доступ до цоколя з тильного боку вказівника - це ще задоволення особливо в сутінках або в холодну пору року, особливо якщо врахувати той факт, що відкласти вирішення проблеми в довгу скриньку не вийде, оскільки це заборонено і правил дорожнього руху і, звичайно ж, небезпечно. Ось така дрібниця, на яку мало хто звертає увагу, може виявитися істотною перевагою моделі Musstang Active 2019 модельного року. для власника, що одного разу опинився в такій ситуації

8. Передня фара тепер є самостяною та окремою деталлю, а не моноблоком суміщеним з покажчиками повороту – це і дешевше при заміні та зручніше регулювати напрямок світлового пучка. До того ж завдяки більш потужній лампі та якісному відбивачеві вона краще освітлює дорогу. Скло фари виконані з полікарбонату - це матеріал пластичніший і стійкіший на удар і він практично позбавлений дуже неприємного (але типового для багатьох дешевих деталей) недоліку - не жовтіє з плином часу, зберігаючи функціональність фари.

  9. Для зручності їзди  зі зростанням вище середнього ніжки дзеркал були збільшені по довжині. 
10. Незважаючи на те, що МТ125-3 Active відноситься до одного з найбільш бюджетних цінових сегментів ми підготували докладну і дуже зрозумілу інструкцію на цю модель. Вже давно настав той час, коли споживач має право отримувати точну та правильну технічну документацію на модель і мати можливість ознайомитися з нею рідною мовою. Саме тому, інструкція не просто перекладена з англійської, а перероблена та доповнена заново з включенням основних пунктів щодо правильного регламентного обслуговування, за правилами первинної обкатки техніки, підготовки до зимового зберігання, забезпечена доповненою інформацією про процедуру державної реєстрації - де, як, що потрібно робити куди звертатися. Ми дуже сподіваємось, що кінцевий власник оцінить працю наших колег з технічного відділу та відділу гарантії. Ось кілька фотографій з відображенням змісту цього документа


Масо-габаритні характеристики
Довжина, мм 1940
Ширина, мм 710
Висота, мм 1100
Колісна база, мм 1270
Споряджена маса (без урахування палива), кг 89
Характеристики
Двигун, тип Двигун 1P54FMI, 4-х тактний, одноциліндровий, двоклапанний, повітряного охолодження
Крутний момент, Нм/об.хв. 7.1 / 6000
Рекомендований клас в'язкості масла 10W-40 напівсинтетичний для мотоциклетних двигунів з повітряним охолодженням
Об'єм, куб.см 119,7
Система електроживлення АКБ 12V 4A
Система запалювання Електронне (CDI) та Кікстартер
Максимальна потужність, к.с./об.хв. 8, 4 / 7500
КПП 4-х ступінчаста механічна трансмісія з напівавтоматичним зчепленням у масляній ванні
Тип приводу Ланцюговий привід, ланцюг CHOHO 428H (посилений), розміщений у металевому захисному кожусі.
Задні гальмівні механізми Барабанний, механічний із приводом через механічний тяговий важіль
Підвіска задня Маятникова з пружинно-гідравлічними амортизаторами, які мають ступінчасте регулювання залежно від кількості пасажирів.
Підвіска передня Телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами
Передні гальмівні механізми Дисковий, з гідравлічним приводом
Колісні диски Алюмінієві легкосплавні, п'ятиспицеві, пофарбовані матовою порошковою емаллю чорного кольору.
Максимальна швидкість, км/год 95
Витрата палива, л/100 км ≥2,5
Вантажопідйомність, кг 150
Кліренс, мм 160
Розмір шин передні/задні 2.50-17 / 2.75-17
Об'єм паливного бака, л 4
Заправний обсяг масла в двигуні, л 1
Доступні кольори Чорний перламутр; темно червоний; графітовий металік
Значення пакувальних розмірів мототехніки
Довжина, м 1,5
Ширина, м 0,36
Висота, м. 0,89
Вага, кг 93

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре
Захист від роботів

Шановні покупці, запропонована компанією MOT-O дво-, триколісна техніка (трицикли) і чотириколісна техніка (квадроцикли моделей: Hummer 200 CARGO карданний привід, SHINERAY ROVER 250, SHINERAY HARDY 200, а також моделі електроскутерів FADA) нормами та вимогами чинного законодавства та належить до категорії «транспортні засоби, призначені для експлуатації на дорогах загального користування». ВИНЯТКОМ З ЦЬОГО СПИСКУ є двотактні моделі KOVI (Kovi 250 Pro2T, Kovi 300-2T Pro) та пітбайки KOVI PiT125 і PiT150, прогулянковий квадроцикл SHARX 200, дитячі квадроцикли СhiX 110, OriX 125/150, які не призначені для доріг загального користування.

Оскільки чинним законодавством регламентується необхідність реєстрації двоколісних транспортних засобів з об'ємом двигуна понад 49 см3, ми надаємо на кожен конкретний екземпляр змінений пакет документів, необхідний для встановлення Вашого транспортного засобу на реєстраційний облік у Сервісних Центрах МВС.

Цей пакет містить такі документи:

 • Договір купівлі-продажу.
 • Акт приймання-передачі транспортного засобу.
 • Акт технічного огляду транспортного засобу (відповідно до змін від 13.07.2016).
 • Вантажна митна декларація (копія).
 • Сертифікат відповідності за індивідуальним затвердженням колісного ТЗ.
 • Транзитний (він же тимчасовий і червоний) номер.

На даний момент замість раніше відомого документа "довідка-рахунок" використовується договір купівлі-продажу. Це регламентовано Постановою №941 Кабінету Міністрів України, яка набула чинності З 19.11.2015.

Витримка з постанови №941 КабМіну від 18.11.2015:

«Документами, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів, їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, є оформлені та засвідчені в установленому порядку: договори, укладені на товарних біржах на зареєстрованих в уповноваженому органі МВС бланках; укладені та оформлені безпосередньо в сервісних центрах МВС у присутності адміністраторів таких органів договори купівлі-продажу (міні, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб; нотаріально посвідчені договори купівлі-продажу (міні, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб; договори купівлі-продажу нових транспортних засобів, що підлягають першій державній реєстрації в сервісних центрах МВС, за якими продавцями виступають суб'єкти господарювання, що здійснюють оптову та/або роздрібну торгівлю транспортними засобами, та які підписані від імені таких суб'єктів уповноваженою особою і скріплені печаткою; свідоцтва про право на спадщину, видані нотаріусом або консульською установою, чи їх дублікати.»

Витримка №2 з Постанови №436 Кабінету Міністрів від 13.07.2016 р: "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. N 1388 і від 11 листопада 2009 р. N 1200":

Суб'єкт господарювання, який здійснює оптову та роздрібну торгівлю автомобілями, автобусами, мотоциклами всіх типів, марок та моделей, причепами, напівпричепами, мотовізками, іншими транспортними засобами вітчизняного та іноземного виробництва та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери, зобов'язаний вести у письмовій формі електронному вигляді журнал обліку надходження та реалізації або передачі для реалізації зазначених транспортних засобів та їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, укладених договорів купівлі-продажу транспортних засобів, виданих актів приймання-передачі, біржових угод та відповідно номерних знаків для разових поїздок та номерних знаків " Транзит" (додаток 1), актів огляду реалізованого транспортного засобу (додаток 11), актів технічного стану транспортного засобу або його складової частини, що має ідентифікаційний номер.

(Абзац перший пункту 13 із змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 03.04.2013 р. N 243, від 18.11.2015 р. N 941, від 13.07.2016 р. N 436)

Квадроцикли деяких моделей не належать до транспортних засобів, які можна використовувати на дорогах загального користування, тому вони не підлягають реєстрації в державних сервісних центрах (тобто не можуть бути поставлені на облік як такий транспортний засіб).

На цю категорію техніки пакет документів включає такі документи:

 • Вантажна митна декларація (копія).
 • Договір купівлі-продажу.
 • Акт приймання-передачі транспортного засобу.

ЦЕЙ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ МОТОЦИКЛІВ ТА квадроциклів НЕ ПОТРЕБУЄ ДОДАТКОВИХ ОПЛАТ І Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ ДОДАТКОМ ДО КОЖНОЇ ОДИНИЦІ МОТОЦИКЛІВ ТА/АБО КВАДРОЦИКЛІВ, ЩО ПРОДАЮТЬСЯ У MOT-O. Все, що потрібно від покупця – копія паспорта та ІПН, а також номер телефону для зв'язку. За нашими даними, недобросовісні продавці користуються незнанням клієнтів та намагаються стягувати додаткову плату або взагалі не надавати документи – це пряме порушення законодавства. Рекомендуємо Вам бути уважними при виборі, ставити максимум запитань при спілкуванні і намагатися переконатися в правдивості отриманих відповідей та обіцянок до моменту проведення угоди.

Відгуки можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.
Будь ласка зареєструйтесь
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
 
Этот сайт использует файлы cookie, в том числе третьей стороны.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажатием любой из ее элементов, Вы даете согласие на использование файлов cookie.