Меню
Кошик

Квадроцикл ORiX 150

Please enter your phone number
and we call you back soon

 
 
Продажа запчастей
Продажа мототехники

Отправить нам сообщение
Контакты

Контакты

Close
 
 
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
-11 %
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
Квадроцикл ORiX 150
 • Модель: Квадроцикл ORiX 150
 • Розміри: 1,400.00см x 790.00см x 630.00см
56700.00 грн.
50220.00 грн.
Без ПДВ: 50220.00 грн.

Доступні варіанти

     ORiX 150 це потужніша модифікація квадроцикла ORiX 125. Ці моделі ідентичні за розмірними і комплектаційними параметрами, тільки версія 150 оснащена потужнішим двигуном.
Якщо ви уважно подивіться на фото, Ви знайдете деякі схожі елементи зі старшим братом - моделлю SharX 200.
Багато різних варіантів квадроциклів на ринку України дуже масштабне і всі вони схожі один на одного або повністю, або окремими атрибутами. Є відверто застарілі моделі, є варіанти новіші та сучасніші. Але ORiX відрізняється від більшості.

Найголовнішим елементом є інша конструкція рами. Вона має кілька поперечних підсилювачів, також зміщене вперед консольне розташування точок кріплення передніх важелів. Вона пофарбована за новою технологією з первинним ґрунтуванням. Це має як естетичну сторону - гарний вигляд та поєднання кольорів пластику та рами, так і функціональну - довговічність покриття та відсутність передчасної іржі.
Задній маятник закріплений до рами в точках рами, які перенесені вище – це дозволило подовжити хід підвіски та покращити характеристики керованості моделі. Це важливо, тому що багато інших модифікацій схильні до так званого "козлення" - вони на косогорах і при швидкості вище 30 км/год. через великі вібрації та інші настановні кути підвіски підстрибують і скачуть навіть на невеликих нерівностях, утруднюючи руліжку, втрачаючи зчеплення коліс з дорогою і породжуючи невпевненість.
На додаток, у Орікса прояв це нівелюється не лише іншими характеристиками підвіски, а також довшою колісною базою та розширеною колією передніх коліс. Це чітко видно на фото. Ці елементи конструкції були особливо важливі саме для моделі з потужнішим мотором об'ємом 150 см 3 , яка надійшла в продаж одночасно з 125-кою. Такий квадрик, завдяки збільшеним можливостям, дозволить отримати не тільки більше динаміки при їзді, а й додасть емоцій навіть для дорослих людей (не тільки для підлітків), якщо вони захочуть спробувати його у справі. Подробнее о модели OriX 125 здесь.
Змінений геометричний розмір рами дозволив вмістити більш ємний бензобак, він об'ємом 4,2 літра.

 

Додатковою особливістю є те, що двигун фактично розміщений на поздовжньому підрамнику, який, у свою чергу, кріпиться до рами через сайлентблоки. Така особливість обумовлює значне зниження вібрацій і зменшує можливість мимовільного відкручування кріпильних з'єднань в першу чергу двигуна і в другу всіх навісних елементів, що кріпляться на саму раму. Ну і звичайно ж це позитивно позначиться на довготривалості використання

Другим за значимістю технічним нововведенням є комплектація моделі двигуном виробництва компанії Jianshe. Агрегат не просто аналог дельто-альфівських двигунів дешевого цінового сегмента.  Це якісний виріб, із змінами в конструкції, який при не надто трудомісткому та доступному за ціною обслуговування точно проходить більше, ніж багато подібних. Зовнішні особливі візуальні відмінності на двигуні помітні і дозволяють переконатися в тому, що агрегат відрізняється від більшості. Якщо придивитися можна побачити не дуже типовий карбюратор, що відрізняється від багатьох циліндр - він з алюмінієвого сплаву, а не чавунний - це до речі, пряме доказ того, що двигун дійсно має кубатуру, а не менше. Найголовніше стане зрозумілим пізніше, коли Ви заведете двигун і зробите пробну подорож. Виявляться відмінності у відчуттях від їзди. Потенціал більшою мотора навіть у вихідних налаштуваннях відчувається дуже виразно. 150-ка спритніше і значно бійніше ніж 125-ти кубовий агрегат, тому що потужність двигуна і крутний момент у зоні середніх оборотів перевищує показники менш потужного агрегату.

 

А ще доповненням за характеристиками стане глушник із напівпрямоточним вихлопом та збільшеним діаметром випускної системи. Деталь не дешева, з більш об'ємним випускним каналом, збільшеною продуктивністю та краще на вигляд ніж типові стокові на багатьох дугих моделях.

 

Зверніть увагу на конструкцію задньої цапфи, яка фіксує провідну задню вісь. Її конструкція відрізняється тим, що кріпильна скоба гальмівного супорта знаходиться не в торцевій частині, а перенесена вгору. Саме кріплення цапфи додатково посилено за допомогою трьох фіксуючих болтових з'єднань.
З супортом все просто - таке розташування. забезпечує не тільки його збереження (якщо він розташований ззаду він більш схильний до проблем механічних пошкоджень і забрудненості),  його кріпильна скоба має іншу форму і товщину - вона надійніше фіксує сам супорт.
Управління як передніми, так і задніми дисковими гальмами зазвичай покладено на два важелі, розміщені на кермі.

А ось як виглядає основний інструментарій водія. Триколірна панель з контрастним РК-дисплеєм нової конфігурації. Усі необхідні параметри під рукою, корпус утоплений у нішу під кутом нахилу, зверненим до водія, щоб інформацію можна було зчитувати легко. Над панеллю височить протисонячний козирок, щоб зберегти візуальну доступність параметрів, що відображаються навіть у яскравий сонячний день.

  

На квадроцикл Орікс  встановлено алюмінієве кермо змінного перерізу. Для маленьких квадроциклів це нетипова деталь, але вона полегшена. міцна, що робить її очевидно кращою за тонкостінні сталеві рулі, які можна викривити при невеликому зіткненні або падінні квадроцикла на бік. Грипси і блоки управління світлотехнікою стандартні, а курок управління газом забезпечений гвинтом, що обмежує його переміщення - батько може лімітувати можливість чада "гнати на всю", тим самим забезпечивши собі деякий спокій, коли дитина тільки починає кататися і ще не зіставляє можливості квадрика зі своїми навичками управління.

 

У підвісці ORiX 150 використовуються поперечні важелі з пресмасленками. При своєчасному обслуговуванні довговічність сайлентблоку можна значно продовжити за допомогою регулярного шприцювання.

 

Новий тип фар передбачає наявність двох лінз, які концентрують та спрямовують потік від спарених світлодіодних елементів оптики. Окремою смужкою позначені габарити, які у звичайному режимі їзди світять завжди, це працює функція "денне світло". Фари світять яскраво і найважливіше, вони втоплені всередину пластикового корпусу, а не випирають назовні, що зберігає їхню цілісність при контакті з різними перешкодами.
Розташовані з боків додаткові пластикові припливи переднього крила зменшують розбризкування та попадання бруду, що летить з-під передніх коліс, саме на фари. Це просто зручно в поїздці, коли не потрібно зупинятися кожен кілометр-другий і спеціально протирати їх.

 

Задня і передня багажні платформи ATV ORiX 1250 також є стандартними атрибутами. Виготовлені вони із сталевого трубчастого каркасу та закриті пластиковим корпусом, як попереду, так і ззаду.
Задні ліхтарі повністю відрізняють модель від решти у більшості лише один задній елемент розташований у центрі. У ORiX  їх два, розміщені по краях. За формою вони схожі на світлові елементи як старша модель SharX 200.

Кожен квадроцикл має штатну сигналізацію з функцією віддаленого блокування двигуна. Це додатково дозволить батькам контролювати безпеку на деякому видаленні, якщо маленький пілот аж надто захопився їздою і наближається до небезпечних меж.

 

Масо-габаритні характеристики
Довжина, мм 1500
Ширина, мм 970
Висота, мм 950
Колісна база, мм 980
Параметри двигуна
Тип запуску двигуна Електричний стартер
Характеристики
Двигун, тип Бензиновий, 4-х тактний, горизонтального розташування, одноциліндровий, двоклапанний, повітряного охолодження.
Об'єм, куб.см 149
Система електроживлення Акумуляторна батарея у штатній комплектації АКБ 12V 7A
Система охолодження З системою примусового повітряного охолодження
Система запалювання Електронне (CDI) + електростартер
Максимальна потужність, к.с./об.хв. 12,2 / 7500
Тип приводу Автоматична + ланцюговий привід ведучого колеса
Задні гальмівні механізми Дисковий із двопоршневим супортом, гідравлічний, діаметр 220 мм.
Підвіска задня Маятникова з пружинно-гідравлічними моноамортизатором та ступінчастим регулюванням переднатягу пружини
Підвіска передня Незалежна, подвійні A-подібні, поперечні важелі, гвинтові пружини, амортизатори
Передні гальмівні механізми Дисковий із двопоршневим супортом, гідравлічний, діаметр 180мм
Колісні диски Сталеві з чотиришпильковим кріпленням та захисними зовнішніми хабами
Максимальна швидкість, км/год 67
Витрата палива, л/100 км 3,0
Вантажопідйомність, кг 140
Розмір шин передні/задні 19*7-8 / 18*9.5-8
Об'єм паливного бака, л 4,2
Заправний обсяг масла в двигуні, л 0,9
Значення пакувальних розмірів мототехніки
Довжина, м 1,40
Ширина, м 0,79
Висота, м. 0,63
Об'єм, куб.м 0,71
Вага, кг 152

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре
Захист від роботів

Шановні покупці, запропонована компанією MOT-O дво-, триколісна техніка (трицикли) і чотириколісна техніка (квадроцикли моделей: Hummer 200 CARGO карданний привід, SHINERAY ROVER 250, SHINERAY HARDY 200, а також моделі електроскутерів FADA) нормами та вимогами чинного законодавства та належить до категорії «транспортні засоби, призначені для експлуатації на дорогах загального користування». ВИНЯТКОМ З ЦЬОГО СПИСКУ є двотактні моделі KOVI (Kovi 250 Pro2T, Kovi 300-2T Pro) та пітбайки KOVI PiT125 і PiT150, прогулянковий квадроцикл SHARX 200, дитячі квадроцикли СhiX 110, OriX 125/150, які не призначені для доріг загального користування.

Оскільки чинним законодавством регламентується необхідність реєстрації двоколісних транспортних засобів з об'ємом двигуна понад 49 см3, ми надаємо на кожен конкретний екземпляр змінений пакет документів, необхідний для встановлення Вашого транспортного засобу на реєстраційний облік у Сервісних Центрах МВС.

Цей пакет містить такі документи:

 • Договір купівлі-продажу.
 • Акт приймання-передачі транспортного засобу.
 • Акт технічного огляду транспортного засобу (відповідно до змін від 13.07.2016).
 • Вантажна митна декларація (копія).
 • Сертифікат відповідності за індивідуальним затвердженням колісного ТЗ.
 • Транзитний (він же тимчасовий і червоний) номер.

На даний момент замість раніше відомого документа "довідка-рахунок" використовується договір купівлі-продажу. Це регламентовано Постановою №941 Кабінету Міністрів України, яка набула чинності З 19.11.2015.

Витримка з постанови №941 КабМіну від 18.11.2015:

«Документами, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів, їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, є оформлені та засвідчені в установленому порядку: договори, укладені на товарних біржах на зареєстрованих в уповноваженому органі МВС бланках; укладені та оформлені безпосередньо в сервісних центрах МВС у присутності адміністраторів таких органів договори купівлі-продажу (міні, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб; нотаріально посвідчені договори купівлі-продажу (міні, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб; договори купівлі-продажу нових транспортних засобів, що підлягають першій державній реєстрації в сервісних центрах МВС, за якими продавцями виступають суб'єкти господарювання, що здійснюють оптову та/або роздрібну торгівлю транспортними засобами, та які підписані від імені таких суб'єктів уповноваженою особою і скріплені печаткою; свідоцтва про право на спадщину, видані нотаріусом або консульською установою, чи їх дублікати.»

Витримка №2 з Постанови №436 Кабінету Міністрів від 13.07.2016 р: "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. N 1388 і від 11 листопада 2009 р. N 1200":

Суб'єкт господарювання, який здійснює оптову та роздрібну торгівлю автомобілями, автобусами, мотоциклами всіх типів, марок та моделей, причепами, напівпричепами, мотовізками, іншими транспортними засобами вітчизняного та іноземного виробництва та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери, зобов'язаний вести у письмовій формі електронному вигляді журнал обліку надходження та реалізації або передачі для реалізації зазначених транспортних засобів та їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, укладених договорів купівлі-продажу транспортних засобів, виданих актів приймання-передачі, біржових угод та відповідно номерних знаків для разових поїздок та номерних знаків " Транзит" (додаток 1), актів огляду реалізованого транспортного засобу (додаток 11), актів технічного стану транспортного засобу або його складової частини, що має ідентифікаційний номер.

(Абзац перший пункту 13 із змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 03.04.2013 р. N 243, від 18.11.2015 р. N 941, від 13.07.2016 р. N 436)

Квадроцикли деяких моделей не належать до транспортних засобів, які можна використовувати на дорогах загального користування, тому вони не підлягають реєстрації в державних сервісних центрах (тобто не можуть бути поставлені на облік як такий транспортний засіб).

На цю категорію техніки пакет документів включає такі документи:

 • Вантажна митна декларація (копія).
 • Договір купівлі-продажу.
 • Акт приймання-передачі транспортного засобу.

ЦЕЙ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ МОТОЦИКЛІВ ТА квадроциклів НЕ ПОТРЕБУЄ ДОДАТКОВИХ ОПЛАТ І Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ ДОДАТКОМ ДО КОЖНОЇ ОДИНИЦІ МОТОЦИКЛІВ ТА/АБО КВАДРОЦИКЛІВ, ЩО ПРОДАЮТЬСЯ У MOT-O. Все, що потрібно від покупця – копія паспорта та ІПН, а також номер телефону для зв'язку. За нашими даними, недобросовісні продавці користуються незнанням клієнтів та намагаються стягувати додаткову плату або взагалі не надавати документи – це пряме порушення законодавства. Рекомендуємо Вам бути уважними при виборі, ставити максимум запитань при спілкуванні і намагатися переконатися в правдивості отриманих відповідей та обіцянок до моменту проведення угоди.

Відгуки можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.
Будь ласка зареєструйтесь
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
 
Этот сайт использует файлы cookie, в том числе третьей стороны.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажатием любой из ее элементов, Вы даете согласие на использование файлов cookie.