Меню
Кошик

ODES ASSAULT 650 4x4

Please enter your phone number
and we call you back soon

 
 
Продажа запчастей
Продажа мототехники

Отправить нам сообщение
Контакты

Контакты

Close
 
 
ODES ASSAULT 650 4x4
ODES ASSAULT 650 4x4
ODES ASSAULT 650 4x4
ODES ASSAULT 650 4x4
ODES ASSAULT 650 4x4
ODES ASSAULT 650 4x4
ODES ASSAULT 650 4x4
ODES ASSAULT 650 4x4
ODES ASSAULT 650 4x4
ODES ASSAULT 650 4x4
ODES ASSAULT 650 4x4
ODES ASSAULT 650 4x4
ODES ASSAULT 650 4x4
ODES ASSAULT 650 4x4
ODES ASSAULT 650 4x4
ODES ASSAULT 650 4x4
ODES ASSAULT 650 4x4
ODES ASSAULT 650 4x4
ODES ASSAULT 650 4x4
ODES ASSAULT 650 4x4
ODES ASSAULT 650 4x4
ODES ASSAULT 650 4x4
ODES ASSAULT 650 4x4
ODES ASSAULT 650 4x4
ODES ASSAULT 650 4x4
ODES ASSAULT 650 4x4
ODES ASSAULT 650 4x4
 • Модель: ODES ASSAULT 650 4x4
 • Розміри: 2,450.00мм x 1,246.00мм x 1,440.00мм
 • Артикул: ODES ASSAULT 650
330600.00 грн.
Без ПДВ: 330600.00 грн.

Доступні варіанти

Залишились питання?

        Позашляховий ODES ASSAULT 650 - це нове покоління популярних транспортних засобів. Особливо цікавим є те, що цей бренд вже давно відомий і продається у кількох технічних поколіннях у США та країнах Європи. На більшості ринків він зберіг справжню назву власного бренду, але це і добре тому, що сама техніка, її можливості та якість виконання вже має позитивну репутацію і може становити конкуренцію іншим брендам аналогічної техніки, які виробляються в Піднебесній.

У цьому описі ми позначимо лише деякі технічні елементи конструкції цього утилітарного всюдихода, докладніше і значуще зупинимося на них у відеоогляді з деяким іншим. демонстраційним підходом - так, щоб було цікаво та пізнавально.

Силовий агрегат
V-подібна бензинова двійка – це, мабуть, найзатребуваніший тип двигуна для більшості подібної техніки. Агрегат конструктивно дуже близький до двигуна ROTAX 650. І такий мотор має три вагомі переваги:
- Двоциліндровий двигун однозначно переважно будь-якого одноциліндрового агрегату на досить важкому позашляховому транспортному засобі. Більший крутний момент, який зміщений в зону низьких оборотів. Цим не можуть похвалитись одноциліндрові агрегати, тому що більш значну віддачу від одного "котла" можна досягти лише двома способами: збільшенням кубатури або підвищувати ступінь стиснення та пікові обороти двигуна на яких досягається максимум потужності. Але ж це не мотоцикл. Який сенс викручувати двигун у "дзвін" доводячи його до 7-8 тис оборотів? Ресурс буде точно менше, а тепло і вібронавантаженість надлишкова.
- Крутний момент для ATV у важких дорожніх умовах при їзді болтом, пухкими грунтами, під ухилом на 45 градусів і вище навіть важливіше, ніж величина потужності в кінських силах. Це аксіома. У двоциліндрового агрегату ODES досягається в середньому діапазоні оборотів: 62 н/м в діапазоні 4900-5300 об/хв, спробуйте поцікавитися величиною моменту, що крутить,   (вимірюється в Н/м) і при яких оборотах він розвивається в моделях аналогічних, але оснащених одним циліндром - багато стане ясніше.
- Двигун у версіях Odes має ступінь стиснення 10.3:1. Однак механізм газорозподілу передбачає наявність 4 клапанів на кожен із циліндрів. Таке технічне рішення дозволяє збільшити потенціал потужності, але без збільшення навантаження на деталі ЦПГ (як було б якби ступінь стиснення становила 11 одиниць і більше). Зворотний бік такої медалі - це збільшення моторесурсу агрегату (звичайно ми говоримо про двигун саме для цього транспортного засобу з урахуванням співвідношення кожного кілограма маси на одиницю потужності та навантажень на агрегат в умовах бездоріжжя).

У кожній головці циліндра знаходиться один розподільний вал, який наводиться пластинчастим ланцюгом, а регулювання теплових зазорів на впускних та випускних клапанах іноді потрібно здійснювати за допомогою звичайних щупів. Можна сказати що це недолік - мовляв, коли час прийде потрібно розбирати багато елементів, щоб дістатися до циліндрів, а це трудомістко. Але чудес не буває - використання гідрокомпенсаторів у подібних двигунах поки що не стало норомою дня саме таких агрегатів, бо технологічно дорого це. Адже це не чотирициліндровий двигун, та й не так часто він вимагатиме цього процесу.
Обидва циліндри двигуна розташовані поздовжньо для зменшення ширини і раціонального розподілу ваги. Двигун закритий кількома захисними екранами для мінімізації попадання бруду/вологи в вузлові елементи.
Система живлення двигуна це розподілене упорскування палива. Усі компоненти системи від виробника DELPHI. Використання подібної системи не нове, цей виробник вже давно і міцно застовпив собі місце у сфері моторобудування та різних електронних компонентів для ТС. Як у будь-якої системи DELPHI має і плюси та мінуси. Деякі компоненти не тільки надійні, але як запчастини вони доступні і не коштують дуже дорого.
Нове програмне забезпечення блоку керування двигуном (з 2022 року) вже збільшило на 9 кінських сил значення потужності, яка добавить впевненності  ODES 650 при пересуванні.
А надалі, коли "голови циліндрів" обзаведуться двовальною розподільчою системою. (Робота Виробника над цим йде) DELPHI дозволить запропонувати кілька варіантів режимів роботи агрегату.

Трансмісія і система повного приводу
Всіми "рухами" управляє безступінчастий варіатор. (CVT). Стандартний тип КПП, що використовується на аналогічних всюдиходах.  Конструкція немає особливих проблем, через ролики варіатора потужність передається в КПП зі знижувальним поруч. У ній дві групи шестерень, що відповідають за режими:
Знижувальна (L) -  в даному положенні досягається максимальний крутний момент при низькій швидкості, що необхідно для підняття в гору, буксирування або збереження постійно низької швидкості, при виконанні сільськогосподарських або інших важких робіт;
Підвищує (H): стандартний режим для звичайного руху квадроцикла як у моноприводному, так і в режимі 4х4.

Подальший розподіл моменту відбувається через провідний вал з яким стикуються карданні вали, а вони передають енергію обертання на редуктори переднього і заднього мостів. Важливо відзначити, що при активації режиму повного приводу, розподіл моменту між осями ділиться рівно навпіл, у пропорції 50 на 50. Такий алгоритм роботи не вимагає окремого ускладнення конструкції у вигляді блокування міжосьового диференціала, а по надійності однозначно краще, тому що все це проста механіка . До того "грести"  постійно будуть колеса обох осей. Теоретично можна було й високотехнологічний самоблок TORSEN™ встановити, але в рамках обмеженого простору та його надмірної ціни такий город городити це швидше з розряду supеr-tuning історій.  Для підвищення прохідності диференціал переднього моста має жорстке механічне блокування з виконавчим електроприводом. Активується вона кнопкою, розташованою за обмежувальним прапорцем блоку управління, який управляє системою 4х4.
Перемикання між режимами їзди вперед і назад організоване за допомогою зручного, хваткого важеля, розташованого з правого боку.
Єдиним обмеженням у разі є необхідність зупинки для мобілізації трансмісії чи навпаки «розпусканні» її за переході в режим заднього привода.

Загальні корисні компоненти винесені на дві бічні панелі. Справа важіль керування режимами трансмісії, ліворуч додатковий роз'єм на 12 Вольт, USB-порт та замок запалювання. Їхнє розташування передбачає мінімальну можливість випадкового торкання підключених конекторів при керуючих діях кермом в активному режимі бездоріжжя.

Панель інструментів без особливих графічних приколів, але дуже інформативна. Основні контрольні сигнальні лампи, розташовані в колодязях з боків дисплея:
- датчик недостатнього тиску в масляній системі
- активоване гальмо стоянки
- сигнальна лампа несправності електропідсилювача рульового управління
- контрольна лампа заряджання батареї
- індикатор недостатнього рівня палива
На дисплеї відображаються основні параметри індикації режиму руху, поточного параметра швидкості   роботи системи повного приводу, температури та загального рівня палива, а також сигнальний індикатор несправності, якщо така має місце. Стрілочна індикація обертів двигуна та швидкості займає два великі циферблати.

Оскільки ODES, крім розважальних поїздок у глибинці, повинен справлятися і з більш тяжкою роботою, комплектація всіх моделей обов'язково припускає наявність фаркопа. Він стандартизований під європейські вимоги та дозволить взяти "на хвіст" практично будь-який причіп/трейлер/лафет. Конструкція продумана таким чином, щоб винос по довжині кронштейна фаркопа, що несе, майже виключив можливість торкання причепа і задньої частини квадроцикла в небезпечному режимі "складання мініавтопоїзда". Тобто, якщо таке станеться, можливість торкання захисної задньої дуги буде єдиною проблемою (і це тільки в тому випадку, якщо запаска закріплена попереду на причепі або інші частини причепа винесені вперед). В іншому варіанті дишель причепа швидше за все впорається в протектор шини і не дістане до корпусу всюдихода.
Обов'язковим доповненням є і те, що як виведення електроживлення у конструкції ODES ATV використовується найбільш поширена у нас вилка на сім контактів (стандартний євророз'єм). Такий тип задовольнить можливість буксирування більшості причепів для легкових автомобілів. Роз'єм спеціально розташований високо на кронштейні, оскільки це повністю виключає попадання вологи, окислення контактів та/або замикання

Немаловажним буде і те, що буксирувально-тяговий потенціал квадроцикла дуже значний, його тягове зусилля вдвічі перевищує власну масу. Причому ця величина досягається у підвищеному регістрі трансмісії. Дозволена маса причепа не оснащеного гальмами становить 300 кг, якщо причіп матиме інерційний гальмівний механізм, то 750 кг.

Найбільш поширена зараз схема підключення з "вилкою" на 7 контактів («європейський» роз'єм). Вона застосовується при приєднанні більшості причепів для легкових машин.

Джерело: https://vector-trailer.ru/stati/raspinovka-7-pin/
© Завод автопричепів "Вектор"
Найбільш поширена зараз схема підключення з "вилкою" на 7 контактів («європейський» роз'єм). Вона застосовується при приєднанні більшості причепів для легкових машин. Схема підключення зображена нижче:

Джерело: https://vector-trailer.ru/stati/raspinovka-7-pin/
© Завод автопричепів "Вектор"
Найбільш поширена зараз схема підключення з "вилкою" на 7 контактів («європейський» роз'єм). Вона застосовується при приєднанні більшості причепів для легкових машин. Схема підключення зображена нижче:

Джерело: https://vector-trailer.ru/stati/raspinovka-7-pin/
© Завод автопричепів "Вектор"

Підвіска ASSAULT 650  повністю незалежна:  передня - на подвійних поперечних, А-подібних важелях, пружинна. з  збільшеним ходом амортизаторів та ступінчастим регулюванням переднатягу пружин. Сайлентблоки кріплення важелів забезпечені прес-маслями для обслуговування. Причому форма передніх важелів має вигнуту структуру для того, щоб поліпшити геометричну прохідність (особливо при відкаті назад у випадках коли рух вперед обмежений). Задня підвіска складається з посилених, що виготовляються методом об'ємного гарячого штампування,  важелів з аналогічним набором регульованих демпфуючих компонентів.

У стандартну комплектацію 650-го входить також лебедка з електричним приводом і синтетичним тросом Dyneema. Вона розвиває тягове зусилля 3500 Lbs / 1588  кг. і здатна навіть підвісити квадроцикл у вертикальній площині. Це означає, що у разі коли можливості геометричної прохідності вичерпані в арсеналі є елемент, який допоможе вибратися зі складної ситуації та продовжити шлях. Ще цікавий факт: ліворуч унизу Ви бачите фото фактичного розташування лебідки на нинішній версії ODES, а праворуч фото техніки попередньої генерації. Інженери перенесли саму лебідку на 14 см вгору, по відношенню до вихідного розташування більш ранньої моделі. Причина такої зміни очевидна - мінімізація купання чи надлишкового забруднення самого механізму за його вищому розташуванні набагато ефективніше допомагає збереженню працездатності. Це поліпшення було пов'язане зі значною геометричною зміною переднього звису - радіатор став більшим і теж перемістився вгору, а сам передній звис зменшився, щоб забезпечити більший кут в'їзду. Має сенс звернути увагу і на потужну захисну дугу, яка обрамляє всю передню частину. У ранніх модифікаціях її не було, а зараз вона кріпиться безпосередньо до верхньої силової поперечки рами.

Рама нових моделей ATV ODES є новою двошаровою структурою. Основний прямокутний каркас знаходиться в нижній площині та на ньому закріплені силові поперечки фронтальна та задня. Задня виконує роль інтегрованого підрамника, у якому закріплена частина елементів позашляховика. А передня частина є основою для кріплення елементів підвіски, кермового керування та інших деталей конструкції. У цьому полягає основне удосконалення, тому що раніше рама була розгалуженою однорівневою конструкцією. Вона мала меншу жорсткість у поперечній площині, а важила стільки ж. На фото зліва - схема нової рами, праворуч - вже застарілий варіант, який не використовується у виробництві технологами ODES.
Обидві частини з'єднуються силовою поздовжньою структурою зверху. Вона доповнює загальний силовий каркас додатковою жорсткістю на кручення та перешкоджає деформації у вертикальній площині. Виготовлено раму з конструкційної сталі E235-C (за стандартом EN 10296-1:2003). Основна перевага нової структури - зменшена вага з одночасним поліпшенням характеристик міцності.

А ще ми трохи розповімо про вдосконалення паливного бака у новинках від ODES. Сам модуль розташовується в межах колісної бази над задньою віссю - це найбезпечніше місце, а завдяки тому, що барило глушника перемістилося в задню звис і досить віддалено від бака, останній перестав відчувати постійне температурне нагрівання і, як наслідок, активну випаровуваність палива (це було властиво моделям попередньої серії, коли глушник був збоку і був сусідом з баком).
Сам бак виготовлений із комбінації полімеру HDPE з антидифузним шаром за технологією EVOH.
Для справки:

Поліетилен високої щільності (HDPE) –  створюється шляхом поєднання молекул етилену, таким чином, «полі» та «етилен»..
Ми щодня зустрічаємося з тарою та упаковкою з ПЕВП для їжі, напоїв. Список застосувань величезний.

Основні його характеристики:
· Легкий, але супер-сильний. 56-ти грамова пляшка може витримати 4 літри;
· Ударостійкий; довговічний та стійкий до погодних умов; стійкий до цвілі, гниття та комах; пластичний: формується, практично у будь-яку форму.

Антидиффузный слой (EVOH)  -  являє собою сополімер поліетилену та вінілового спирту, який наноситься на пластикову поверхню на етапі виробництва. Шар EVOH ідеально підходить за всіма своїми параметрами: має дуже високу температуру плавлення, значення температурного розширення, нейтральний і не виділяє шкідливі речовини при нагріванні. Фізичні та хімічні властивості шару EVOH дозволяють знизити кисневопроникність стінок труби у тисячі разів, у порівнянні зі звичайним поліетиленом.

Висока механічна міцність поєднується з гарною пластичністю і дуже малою вагою бака, при цьому перешкоджає утворенню відкладень через відсутність проникності кисню. А додатковою перевагою служить правильний розподіл ваги при заповненні ємності.

Органи управління на кермі зберегли традиційне розташування кнопок і є простими і зрозумілими. Правий блок управляє режимами трансмісії, лівий іншим функціоналом. Біля лівого модуля знаходиться також активатор лебідки, але він розташований на окремому кронштейні, що дозволяє перенести його в інше місце (за бажанням/необхідністю).
Звичайно Odes в стандарті оснащений електропідсилювачем рульового управління. Ця функція особливо необхідна в ситуаціях, коли передній меколісний диференціал заблокований і тоді для здійснення маневру без електропідсилювача райдеру доводилося б докладати значно більших зусиль на кермо.
Лебідка моделі Runva серії 3.5P має відмінну продуктивність, відповідає класу вологозахисту захисту IP67 (можна занурювати у воду),  високопродуктивний контактор на 170 Ампер та потужність 2,4 кВт.

Сидіння Ви бачите на фото. М'яке, довге, дуже зручне. Хваткі ручки для заднього пасажира доповнені центральним м'яким припливом у центрі - це обмежує переміщення пасажира і не дозволяє йому навалюватися своєю масою на водія, ускладнюючи активність останнього.
Заслуговує на увагу і конфігурація підніжок. Вони поділені на дві різнорівневі платформи. У будь-яких ситуаціях та умовах руху пріоритет відданий водієві, адже він може/має керувати квадроциклом і сидячи та стоячи. А якщо врахувати, що з правого боку знаходиться педаль гальма, то основний майданчик повинен дозволити розміщуватися стоп без обмежень простору. Саме тому під стопи пасажира додатково організовано платформу, розташовану вище. Таким чином він і точку опори має і його стопа не заважатиме водію у складних ситуаціях руху вниз або швидкого переміщення по змішаному рельєфу з купиною та вибоїнами.

Гальмівна система на всіх версіях позашляховиків ODES організована та працює за комбінованою схемою. На лівій стороні керма знаходиться виконавчий резервуар та робочий механізм активації передніх дискових гальм діаметром 240 мм. Задні диски мають діаметр 236 мм. (їх два - по одному на кожне колесо) і наводяться на дію за допомогою педалі гальма під правою ногою водія. Виконавчий циліндр заднього гальма має гідравлічний резервуар для рідини. Однак обидва гальма з'єднані компенсаційною гідролінією. При активному наростанні тиску в будь-якому контурі (перед/зад) частина робочого тиску передається на виконавчі механізми іншої осі. Тим самим забезпечується стабільність руху по траєкторії та рівномірність прихвату гальмівних механізмів передніх та задніх.
Гальмо стоянки також є - воно активується зручним важелем під правою грипсою і приводить в рух тросовий механізм, а механічні актуатори на задніх супортах стискають колодки і фіксують транспортний засіб.

Насамкінець згадаємо про шини. Елемент первинної комплектації включає шини низького тиску під брендом MARSWAY. Передні розмірності 26х9-14 та задні 26х11-14. У цих шин є одна особливість: боковини зроблені із застосуванням двошарового корду та здатні котитися на мінімальному тиску лише 0,55 Атмосфери. При цьому вони зберігають пружність і шанс розбору вкрай малий. Це особливо цінно в умовах болотистої місцевості, де зачіпний шар ґрунту дуже рухливий через наявність води та грязяно-трав'яну суспензію. Звичайно, стандарт рекомендованого тиску коливається в межах від 0,95 до 1,09 Атмосфери, проте в нестандартних умовах шини здатні забезпечити прохідність і при меншій величині накачування. Малюнок протектора орієнтований на грязьові ванни та пухкі ґрунти. Зворотний бік – ці шини не будуть комфортними на твердому покритті, проте асфальт не є стихією ODES, тому компроміс зміщений у бік позашляхових напрямків.

На цьому оповідання ми завершуємо, а найцікавіше залишимо для відеоогляду

Масо-габаритні характеристики
Довжина, мм Загальна довжина транспортного засобу – 2 450; Передня звис - 380; Заднє звисання - 495
Ширина, мм Загальна ширина транспортного засобу – 1 246; Ширина передньої колії – 1010; Ширина задньої колії - 970
Висота, мм 1 440
Колісна база, мм 1500
Споряджена маса (без урахування палива), кг 430
Допоміжні атрибути OFF-ROAD
Лебідка Модель Runva серії 3.5P. Номінальне тягове зусилля: 3500Ibs (1588kgs); Електродвигун напругою 12 В постійного струму потужністю 2.4 kW/3.2 л. Стандарт пиловологозахисту: IP67; Робочий механізм: Диференціальна зубчаста передача зі ковзною коронною шестернею; Передатне відношення: 170:1. Гальмо: Динамічний і механічний; Синтетичний трос Dyneema: 5,5 мм діаметр та 13,3 м довжиною; Розміри: 335 мм х 116 мм х 112 мм; Вага нетто (з тросом): 8,8 кг
Розширювачі колісних арок Комплект накладок-розширювачів на передні та задні колісні арки входить до стандартної комплектації
Характеристики
Діаметр циліндра та хід поршня 82 x 61,5
Двигун, тип Бензиновий, 4-х тактний, двоциліндровий, V-подібне розташування SOHC, чотириклапанний, водяного охолодження
Рекомендований клас в'язкості масла Трансмісійні масла для КПП та диференціалів: Castrol Syntrans Multivehicle 75W-90; MOBIL Mobilube 1 SHC 75W-90; Моторні оливи: Silkolene QUAD ATV 10w40; Motorex ATV Quad 4T 10W40; Антифризи: HEPU G11; RAVENOL HTC Protect G11 Concentrate.
Рульове керування Кермо з електропідсилювачем (EPS). Виконавчий електромотор розташований безпосередньо в середній частині рульового валу.
Ступінь стиснення 10.3 : 1
Об'єм, куб.см 650
Система електроживлення Акумуляторна батарея DYNAVOLT MG20HL-BS-C. Напруга 12 Вольт. Тип свічки запалювання DCPR8E/NGK
Система живлення двигуна Розподіл впорскування палива EFі-DELPHI. Тиск у паливній системі 3,56 атмосфери. Паливо, що використовується бензин з октановим числом 92 і вище. Хімсклад палива повинен відповідати нормам екологічного класу EURO4. Не можна використовувати паливо з наявністю таких компонентів як: фосфор, сполуки свинцю та заліза, ароматичні аміни (монометиланіліни або моноетиланлінії)
Система мащення Примусова, з мокрим картером та двоканальним масляним насосом підвищеної продуктивності. Діапазон варіюються величин тиску від 1.8 Bar до 3 Bar в діапазоні від 1250 об/хв до 2000 об/хв.; Загальна ємність масляної системи 2,3 л; Об'єм масла при заміні 2,1 л.
Система охолодження Водяне охолодження із двоступінчастою продуктивністю водяного насоса. Монорадіаторна панель із двома вентиляторами примусового обдування. Передня частина панелі передбачає наявність захисної сітки. Загальна ємність 3,6 л. Сервісний об'єм при заміні – 2,5 л. Відкриття великого контуру відбувається при нагріванні системи до 65 градусів Цельсія, активація вентиляторів при 88 градусах Тип антифризу - G11, на основі етиленгліколю, що містить пакет неорганічних присадок (силікатних)
Система запалювання Електронне (CDI) із електростартером. Виробник ECU, компонентів та датчиків - DELPHI
Максимальна потужність, к.с./об.хв. 53,7/ 6300
Максимальний крутильний момент, Нм при об/хв 62 / 5300
КПП Автоматична з режимами підвищеного ряду (H) та зниженого ряду (L), безступінчастий варіатор + задня передача; Передбачені режими (P) – паркінг, (R) – задній хід, (N) – нейтральна передача; Загальний обсяг трансмісійної олії 460 мл.; Типи трансмісійних масел: GL-4 90 для літнього сезону; GL-4 75W-90 для холодніших температур
Система повного приводу Двоступінчаста роздавальна коробка з понижувальною передачею. Привід здійснюється на передню та задню осі за допомогою передачі крутного моменту карданними валами. Повний привід (4WD) з розподілом передачі крутного моменту 50/50 між передньою і задньою осями, наявність жорсткого блокування переднього міжколісного диференціала. Об'єм масляної системи переднього диференціалу 190 мл; Об'єм масляної системи заднього диференціалу 500 мл; Типи трансмісійних масел: GL-4 90 для літнього сезону; GL-4 75W-90 для холодніших температур
Задній гальмівний механізм Дисковий із гідравлічним приводом - задній елемент двоконтурної комбінованої системи. Окремий механічний привід гальма стоянки задіює задній правий гальмівний механізм. Діаметр задніх гальмівних дисків 236 мм.
Підвіска задня На подвійних поперечних важелях із пружинно-гідравлічною амортизаторною стійкою та стабілізатором поперечної стійкості. Діапазон ходу стиснення 140 мм.
Підвіска передня На подвійних поперечних важелях із пружинно-гідравлічною амортизаторною стійкою. Діапазон ходу стиснення 130 мм.
Передні гальмівні механізми Дискові з гідравлічним приводом - передній елемент комбінованої двоконтурної системи Діаметр гальмівних дисків 240 мм
Колісні диски Легкосплавні диски з подвійним відбортуванням
Витрата палива, л/100 км Норматив витрати наводиться на підставі європейського оцінного циклу NEDC (дані вказані при переміщенні поза міськими умовами на твердих ґрунтах, але не на бездоріжжі) 8.8 – 9.2 /100 км За умови їзди на пухких ґрунтах, болотистій, грязьовій та гористій місцевостях з активованою системою 4х4 та/або на зниженій передачі, наводиться лише величина середньозваженої розрахункової витрати: 13-16 літрів/100 км.
Вантажопідйомність, кг 250
Кліренс, мм 288
Розмір шин передні/задні AT26×9–14 – передні / AT26×11–14 – задні. Діапазон робочих тисків від 97 до 110 кПа (від 0,95 Атмосфери до 1,09 Атмосфери). Максимальний тиск
Об'єм паливного бака, л 22±1
Допустима маса причепа, що буксирується, кг ≤300 (не оснащеного гальмами)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре
Захист від роботів

Шановні покупці, запропонована компанією MOT-O дво-, триколісна техніка (трицикли) і чотириколісна техніка (квадроцикли моделей: Hummer 200 CARGO карданний привід, SHINERAY ROVER 250, SHINERAY HARDY 200, а також моделі електроскутерів FADA) нормами та вимогами чинного законодавства та належить до категорії «транспортні засоби, призначені для експлуатації на дорогах загального користування». ВИНЯТКОМ З ЦЬОГО СПИСКУ є двотактні моделі KOVI (Kovi 250 Pro2T, Kovi 300-2T Pro) та пітбайки KOVI PiT125 і PiT150, прогулянковий квадроцикл SHARX 200, дитячі квадроцикли СhiX 110, OriX 125/150, які не призначені для доріг загального користування.

Оскільки чинним законодавством регламентується необхідність реєстрації двоколісних транспортних засобів з об'ємом двигуна понад 49 см3, ми надаємо на кожен конкретний екземпляр змінений пакет документів, необхідний для встановлення Вашого транспортного засобу на реєстраційний облік у Сервісних Центрах МВС.

Цей пакет містить такі документи:

 • Договір купівлі-продажу.
 • Акт приймання-передачі транспортного засобу.
 • Акт технічного огляду транспортного засобу (відповідно до змін від 13.07.2016).
 • Вантажна митна декларація (копія).
 • Сертифікат відповідності за індивідуальним затвердженням колісного ТЗ.
 • Транзитний (він же тимчасовий і червоний) номер.

На даний момент замість раніше відомого документа "довідка-рахунок" використовується договір купівлі-продажу. Це регламентовано Постановою №941 Кабінету Міністрів України, яка набула чинності З 19.11.2015.

Витримка з постанови №941 КабМіну від 18.11.2015:

«Документами, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів, їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, є оформлені та засвідчені в установленому порядку: договори, укладені на товарних біржах на зареєстрованих в уповноваженому органі МВС бланках; укладені та оформлені безпосередньо в сервісних центрах МВС у присутності адміністраторів таких органів договори купівлі-продажу (міні, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб; нотаріально посвідчені договори купівлі-продажу (міні, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб; договори купівлі-продажу нових транспортних засобів, що підлягають першій державній реєстрації в сервісних центрах МВС, за якими продавцями виступають суб'єкти господарювання, що здійснюють оптову та/або роздрібну торгівлю транспортними засобами, та які підписані від імені таких суб'єктів уповноваженою особою і скріплені печаткою; свідоцтва про право на спадщину, видані нотаріусом або консульською установою, чи їх дублікати.»

Витримка №2 з Постанови №436 Кабінету Міністрів від 13.07.2016 р: "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. N 1388 і від 11 листопада 2009 р. N 1200":

Суб'єкт господарювання, який здійснює оптову та роздрібну торгівлю автомобілями, автобусами, мотоциклами всіх типів, марок та моделей, причепами, напівпричепами, мотовізками, іншими транспортними засобами вітчизняного та іноземного виробництва та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери, зобов'язаний вести у письмовій формі електронному вигляді журнал обліку надходження та реалізації або передачі для реалізації зазначених транспортних засобів та їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, укладених договорів купівлі-продажу транспортних засобів, виданих актів приймання-передачі, біржових угод та відповідно номерних знаків для разових поїздок та номерних знаків " Транзит" (додаток 1), актів огляду реалізованого транспортного засобу (додаток 11), актів технічного стану транспортного засобу або його складової частини, що має ідентифікаційний номер.

(Абзац перший пункту 13 із змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 03.04.2013 р. N 243, від 18.11.2015 р. N 941, від 13.07.2016 р. N 436)

Квадроцикли деяких моделей не належать до транспортних засобів, які можна використовувати на дорогах загального користування, тому вони не підлягають реєстрації в державних сервісних центрах (тобто не можуть бути поставлені на облік як такий транспортний засіб).

На цю категорію техніки пакет документів включає такі документи:

 • Вантажна митна декларація (копія).
 • Договір купівлі-продажу.
 • Акт приймання-передачі транспортного засобу.

ЦЕЙ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ МОТОЦИКЛІВ ТА квадроциклів НЕ ПОТРЕБУЄ ДОДАТКОВИХ ОПЛАТ І Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ ДОДАТКОМ ДО КОЖНОЇ ОДИНИЦІ МОТОЦИКЛІВ ТА/АБО КВАДРОЦИКЛІВ, ЩО ПРОДАЮТЬСЯ У MOT-O. Все, що потрібно від покупця – копія паспорта та ІПН, а також номер телефону для зв'язку. За нашими даними, недобросовісні продавці користуються незнанням клієнтів та намагаються стягувати додаткову плату або взагалі не надавати документи – це пряме порушення законодавства. Рекомендуємо Вам бути уважними при виборі, ставити максимум запитань при спілкуванні і намагатися переконатися в правдивості отриманих відповідей та обіцянок до моменту проведення угоди.

Відгуки можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.
Будь ласка зареєструйтесь
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
 
Этот сайт использует файлы cookie, в том числе третьей стороны.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажатием любой из ее элементов, Вы даете согласие на использование файлов cookie.