Меню
Кошик

Ланцюг Choho 428h x... Будь-якої потрібної Вам довжини

Please enter your phone number
and we call you back soon

 
 
Продажа запчастей
Продажа мототехники

Отправить нам сообщение
Контакты

Контакты

Close
 
 
Ланцюг Choho 428h x... Будь-якої потрібної Вам довжини
Ланцюг Choho 428h x... Будь-якої потрібної Вам довжини
 • Модель: Цепь Choho 428h x... Любой нужной Вам длины
 • Артикул: Ю0003431
3.00 грн.
Без ПДВ: 3.00 грн.

Ланцюг Choho 428H x... Будь-якої потрібної Вам довжини

Замовляйте довжину ланцюга хоч від однієї ланки, ціна вказана за 1 ланку!

Усі нестандартні розміри ми можемо Вам відрізати!

Сhoho (Чохо) – китайський виробник брендованих мотоциклетних приводних ланцюгів. Недобросовісні продавці, користуючись тим, що висока якість виконання ланцюгів Чохо явно не відповідає загальному стереотипу made in China = низькоякісний товар, часто цілком успішно видають ці ланцюги за японські. Ми ж впевнені в тому, що наші клієнти - розсудливі люди, здатні оцінити якість і не піддатися поширеним стереотипам, тому не намагатимемося ввести Вас в оману, а просто постараємося розповісти про ланцюги для мотоциклів загалом і конкретно про Сhoho.

Отже - почнемо по порядку: приводні ланцюги призначені для передачі крутного моменту з провідної зірочки мотоцикла на ведену. Зазвичай ланцюг складається із з'єднаних шарнірами ланок, що забезпечують найкращу рухливість або «гнучкість» ланцюга. Найбільш поширені ланцюги:

роликові,
роликові посилені (бічні стінки пластин зовнішньої ланки мають значне потовщення);
сальникові (ланцюг має сальник), та
втулкові (втулковий ланцюг по конструкції не відрізняється від роликового, за винятком того, що він не має роликів).

Ланцюги Сhoho виготовлені з наступних матеріалів:

 • пластини — із середньовуглецевих або легованих сталів 40, 45, 50, 30ХН3А із гартуванням до твердості 32-44 HRC,
  валики, втулки, ролики та вкладиші - із цементованих сталей 10, 15, 20, 12ХН3А, 20ХН3А з термообробкою до твердості 45-65 HRC.

  .

Конструкція ланцюга:

 • 1 - це пластина зовнішньої ланки;
  2 - пластина внутрішньої ланки;
  3 - валик;
  4 - втулка;
  5 - ролик.

Пластини внутрішньої ланки 2 з'єднані з натягом з 4 втулками і утворюють нерухоме з'єднання. Валік З вільно входить у втулку та утворює циліндричну шарнірну сполуку. Зовнішні пластини спресовані 1 з валиками, які на торцях розвальцьовані. Ролик 5 на втулці 4 може вільно обертатися при вході в зачеплення із зубцями зірочки.

Схематично все виглядає досить просто, зрозуміло сам пристрій ланцюга і ясно те, з чого він складається, але і тут є маса нюансів, наприклад, таких як якість і загартування металу.
Як правило, виробники недорогих безіменних ланцюгів саме на металі і економлять - зрозуміло, що чим більше здешевлений товар, тим швидше він стане непридатним. Звідси і передчасне розтягнення, так зване «подовження», і розрив ланцюга (і стереотипи про китайські ланцюги до речі також J).

Але це єдиний чинник, що впливає довговічність ланцюга.
Завжди потрібно пам'ятати про те, що для найкращої працездатності і довговічності використання будь-якого ланцюга необхідно промивати і змащувати, а кожні кілька тисяч кілометрів — міняти, тому що в процесі експлуатації ланцюг стирається, діаметр приводних і ведених зірочок (валів) зменшується через знос, і ланцюг приходить у непридатність. Показником того, що ланцюг необхідно замінити, є його подовження.
Також є показник розриву. Тому важливо не тільки те, якою м'якості та загартування метал, а й те, як ланцюг зібраний.

У ланцюга Choho момент з'єднання ланок привалкової площини валика пов'язаний з чотирьох сторін методом тиснення, що говорить про технічно правильну збірку при технології її виготовлення.

 

У безіменних ланцюгів такий метод тиснення відсутній, ланцюг часто зібраний ударним методом, що у свою чергу досить негативно позначається на подальшій його службі. Така збірка «ударно-заклепувальним» методом без дотримання тиснення чотирьох площин привалки призводить до нерівномірного стиснення пластин, що не дає ланцюга вільного ходу і часто призводить до деформації самого валика. Ланцюг погано гнеться, він «перетиснутий», у результаті шумить, тягнеться і служить у рази менше. Відбувається додаткове навантаження і перегрів металу відповідно і «втома» металу у такого ланцюга приходить частіше, а вали (зірки ланцюга) через грубість ходу стираються і стають непридатними значно швидше.

Така збірка є повсюдно, втім, і висока ціна ланцюга не є гарантією її якості. Часто непорядні продавці багатьох іменитих «брендів» користуються незнанням особливостей технології виробництва ланцюга у рядових покупців і лукаво наполягають на тому, що винен у передчасному зносі/розриві ланцюга господар мототехніки, посилаючись на нібито жорсткі експлуатаційні режими їзди, і ґрунтуючись на тому, що будь-яка не витримає за такої експлуатації критичних навантажень.

У кращому випадку Вам запропонують купити міцніший ланцюг, що має посилений індекс, але у звичайній практиці негатив залишається, тому що запропонувати щось якісніше і за прийнятну ціну їм просто нічого. Почасти у своїх судженнях вони мають рацію, якщо ви дійсно любите «зриватися» зі світлофора або навпаки здорово «прохопити» лісом, то Вам вже не підійдуть звичайні ланцюги, необхідні ланцюги з посиленими параметрами, сальниками і т.д.

Але нагадаємо, а кому і вперше озвучимо те, що сальниковий ланцюг не підійде любителям «поганяти по пісочку», він ближче до любителів їздити «на дальняк». М'якість такого ланцюга збільшена, шумність скорочена, і тому вона швидко прийде в непридатність при попаданні в неї піску та бруду бездоріжжя, експлуатувати її в режимі OFF ROAD небажано.

А ось посилені ланцюги з параметрами індексу «Н» (пластини мають велику товщину) або ще міцніші та стійкіші до розриву «HSB» (пластини мають велику товщину металу, втулку та ролик який стійкіший до розриву тим, що всередині свого перерізу не мають шва, і виконані з нарізаної суцільнометалевої сталевої трубки) підійдуть і тим, і іншим.

Ті ж мотоциклісти, які дотримуються швидкісного режиму їзди, не допускають додаткового навантаження на вали та КПП, використовують мотоцикл як щоденний транспорт для їзди в режимі «будинок-робота/навчання-будинок», тим підійдуть звичайні приводні ланцюги без посилених параметрів індексу навантаження, головне щоб ланцюг був з правильним методом складання, про який ми говорили вище. Тоді такий ланцюг прослужить Вам при правильному догляді за ним досить довго.

Для догляду за приводним ланцюгом ми пропонуємо два засоби - очищувач і мастило для ланцюгів французького виробника - фірми Motul вона забезпечить належний догляд за ланцюгом і правильний порядок роботи виробу на Вашому мотоциклі. Доглядати її досить просто: забруднилася візуально - очистили і змастили, проїхали по пиловій грунтовці - та ж процедура, потрапили в дощ - чистимо і змащуємо. Не забуваємо і про натяг / провисання: правильний, допустимий люфт ланцюга це 1,5-2,5 см тоді, коли Ви сидите на мотоциклі.

Без вашої ваги на мотоциклі натягувати ланцюг буде неправильно. Зазор між 15мм і 25 мм 1 см обумовлено довжиною маятника і, відповідно, ланцюга. У кожної моделі цей параметр індивідуальний. Чим менше ланцюг, тим менше люфт, ну а чим він довший, тим він і вищий.

Також рекомендуємо звернути увагу на те, що купуючи дорогий ланцюг «перевіреного» виробника, який у всіх на слуху, Ви напевно переплатите «за ім'я». Тому ми й зупинили свій вибір на ланцюгах Choho – ціни на них на середньому рівні, а переваги та нюанси ті самі, що й у дорожчих побратимів. Вони добротні і практично не поступаються «іменитим» виробникам, оскільки на чолі виробництва цих мотоциклетних ланцюгів стоїть практичність і перевірене часом якість.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре
Захист від роботів
Відгуки можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.
Будь ласка зареєструйтесь
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
 
Этот сайт использует файлы cookie, в том числе третьей стороны.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажатием любой из ее элементов, Вы даете согласие на использование файлов cookie.