Меню
Кошик

Kovi PiT-KiD

Please enter your phone number
and we call you back soon

 
 
Продажа запчастей
Продажа мототехники

Отправить нам сообщение
Контакты

Контакты

Close
 
 
Kovi PiT-KiD
Kovi PiT-KiD
Kovi PiT-KiD
Kovi PiT-KiD
Kovi PiT-KiD
Kovi PiT-KiD
Новинка 2024
Kovi PiT-KiD
Kovi PiT-KiD
Kovi PiT-KiD
Kovi PiT-KiD
Kovi PiT-KiD
Kovi PiT-KiD
Kovi PiT-KiD
 • Модель: Kovi PiT-KiD 150
 • Розміри: 1,780.00мм x 770.00мм x 1,010.00мм
50566.00 грн.
Без ПДВ: 50566.00 грн.

Доступні варіанти

Запропонована новинка Kovi PiT-KiD 150 2024 відрізняється від свого найближчого побратима лише двома деталями:
Розмір переднього обода 1.40 x 14" і передня шина 2.50 X 14 (60-100/14)
Розмір заднього обода 1.85 x 12" і задня шина 3.00 x 12 (80-100/12).

Сенс цих змін закладений у самій назві моделі - це пітбайк для маленьких, але спритних. Тих, хто хоче і може присвятити якусь частину свого життя пізнанню мототеми. Хто і коли з них зможе стати чемпіоном - це складне питання. Але якщо вони почнуть з KOVI і потім досягнуть успіху - нам буде безумовно радісно від цього.
Основна відмінність цієї моделі від багатьох подібних полягає в тому, що ми зберегли весь енергопотенціал пітбайка - не зменшували або міняли раму, не міняли маятник, не встановлювали більш слабкий за потужністю та об'ємом двигун. Навіть буксатори залишилися встановленими на маленькі ободи - усе по-дорослому
Kovi PiT-KiD - це варіант із прицілом "на виріст". Звісно обмежити початкові швидкості та можливості для маленького пілота можна і за допомогою налаштувань карбюратора, і за допомогою коригувань ручки акселератора. Але коли він набуде стійких навичок - він зможе продовжити заняття на цій же моделі, реалізовуючи її потенціал і відточуючи майстерність.
Усі технічні параметри моделі та деталізацію щодо опціону і підбору комплектуючих ви можете прочитати на сторінці Kovi PiT 150 - вони ідентичні, і ми не будемо повторюватися.

А ось деякі фото додаємо.

 

Масо-габаритні характеристики
Довжина, мм 1780
Ширина, мм 770
Висота по сідлу, мм 770 мм - для варіанту на шинах 14'' та 12''
Висота, мм 1010
Колісна база, мм 1205
Споряджена маса, кг Суха вага 75,4 кг. Споряджена маса (з бензином та олією) - 82 кг
Характеристики
Діаметр циліндра х хід поршня, мм 56 x 57
Двигун, тип 1 циліндровий, 4-х тактний, маркування двигуна 156FMJ. Бензиновий, повітряно-олійного охолодження, з електростартером та механічною 4-х ступінчастою КПП. Алюмінієвий крупносекційний виносний масляний радіатор охолодження двигуна
Максимальний кут повороту керма, градусів ≥38
Паливо, що рекомендується Бензин з октановим числом не менше 92
Рама Полегшена, трубчастого перерізу, сталева з додаванням хром-марганцевого сплаву
Рекомендований клас в'язкості масла JASO MA 2; API не нижче SG, SH SAE 10W/40; SAE 15W/50 в залежності від сезонності Рекомендовані продукти: Motorex Formula 4T; FUCHS Silkolene COMP 4; BARDAHL XTM SYNT.
Ступінь стиснення 9,3:1
Об'єм, куб.см 140
Система електроживлення 12N5Ah- (AGM-батарея, свинцево-кислотний тип)
Система живлення двигуна Карбюратор Nibbi Racing PE19
Система запалювання Електронне СDI. У комплектації моделі передбачено наявність ключа запалювання для розмикання контактного ланцюга на подачу імпульсу санкціонованого запуску двигуна. Замок запалювання + 2 ключі. Активація фари переднього ходу та заднього габаритного ліхтаря здійснюється ключем запалювання – необхідно вибрати третю фіксовану позицію замка запалювання.
Тип запуску двигуна Електростартер та кікстартер
Максимальна потужність, к.с./об.хв. 11,5 / 7800
Максимальний крутильний момент, Нм при об/хв 10,5 / 6500
КПП 4-х ступінчаста з багатодисковим зчепленням у масляній ванні
Тип приводу Ланцюговий привід. Посилений сальниковий ланцюг 428HUO. Кількість зубів передньої та задньої зірок: 14 (сталь)/43 (сталь).
Задні гальмівні механізми Дисковий із однопоршневим супортом, гідравлічний. Діаметр диску 190 мм. Товщина диска 3,8 мм. Гальмівна магістраль із поліаміду
Підвіска задня Задня амортизаторна стійка зі збільшеним діаметром штока та пружиною та фіксованими налаштуваннями. Виробник ККЕ. Загальна довжина 320 мм.
Підвіска передня Передня вилка перевернутого типу. Виробник KKE. Загальна довжина стойки 735 мм. Діаметр пера 36 мм
Передні гальмівні механізми Дисковий із двопоршневим супортом, гідравлічний. Діаметр диску 210 мм. Товщина диска 3,8 мм. Гальмівна магістраль із поліаміду
Колісні диски Передній колісний диск алюмінієвий J1.4 х 14" DOT зі збільшеною жорсткістю. Обод - алюмінієвий, маточина сталева. Зі встановленим буксатором. Задній колісний диск алюмінієвий J1.85 х 12" DOT зі збільшеною жорсткістю. Обод - алюмінієвий, маточина сталева. Зі встановленим буксатором. Сталеві спиці обода діаметром 3,5 мм. на передньому обід і 3,5 мм на задньому
Максимальна швидкість, км/год ≥93 (реальні параметри вказані з передньою зіркою 13T та задньою зіркою 43T. При зменшенні кількості зубів задньої зірки та збільшенні кількості зубів передньої можна збільшити максимальну швидкість, але пропорційно зменшити тяговий потенціал)
Кліренс, мм 280
Розмір шин передні/задні Передня шина: 60-100/14, CHAOYANG середній тип жорсткості шини Задня шина: 80-100/12, CHAOYANG середній тип жорсткості шини, збільшена довжина шипа та розвинені ґрунтозачепи
Об'єм паливного бака, л 5,5
Заправний обсяг масла в двигуні, л 1,05
Значення пакувальних розмірів мототехніки
Ширина, м 0,46
Висота, м. 0,67
Вага, кг 95

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре
Захист від роботів

Шановні покупці, запропонована компанією MOT-O дво-, триколісна техніка (трицикли) і чотириколісна техніка (квадроцикли моделей: Hummer 200 CARGO карданний привід, SHINERAY ROVER 250, SHINERAY HARDY 200, а також моделі електроскутерів FADA) нормами та вимогами чинного законодавства та належить до категорії «транспортні засоби, призначені для експлуатації на дорогах загального користування». ВИНЯТКОМ З ЦЬОГО СПИСКУ є двотактні моделі KOVI (Kovi 250 Pro2T, Kovi 300-2T Pro) та пітбайки KOVI PiT125 і PiT150, прогулянковий квадроцикл SHARX 200, дитячі квадроцикли СhiX 110, OriX 125/150, які не призначені для доріг загального користування.

Оскільки чинним законодавством регламентується необхідність реєстрації двоколісних транспортних засобів з об'ємом двигуна понад 49 см3, ми надаємо на кожен конкретний екземпляр змінений пакет документів, необхідний для встановлення Вашого транспортного засобу на реєстраційний облік у Сервісних Центрах МВС.

Цей пакет містить такі документи:

 • Договір купівлі-продажу.
 • Акт приймання-передачі транспортного засобу.
 • Акт технічного огляду транспортного засобу (відповідно до змін від 13.07.2016).
 • Вантажна митна декларація (копія).
 • Сертифікат відповідності за індивідуальним затвердженням колісного ТЗ.
 • Транзитний (він же тимчасовий і червоний) номер.

На даний момент замість раніше відомого документа "довідка-рахунок" використовується договір купівлі-продажу. Це регламентовано Постановою №941 Кабінету Міністрів України, яка набула чинності З 19.11.2015.

Витримка з постанови №941 КабМіну від 18.11.2015:

«Документами, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів, їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, є оформлені та засвідчені в установленому порядку: договори, укладені на товарних біржах на зареєстрованих в уповноваженому органі МВС бланках; укладені та оформлені безпосередньо в сервісних центрах МВС у присутності адміністраторів таких органів договори купівлі-продажу (міні, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб; нотаріально посвідчені договори купівлі-продажу (міні, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб; договори купівлі-продажу нових транспортних засобів, що підлягають першій державній реєстрації в сервісних центрах МВС, за якими продавцями виступають суб'єкти господарювання, що здійснюють оптову та/або роздрібну торгівлю транспортними засобами, та які підписані від імені таких суб'єктів уповноваженою особою і скріплені печаткою; свідоцтва про право на спадщину, видані нотаріусом або консульською установою, чи їх дублікати.»

Витримка №2 з Постанови №436 Кабінету Міністрів від 13.07.2016 р: "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. N 1388 і від 11 листопада 2009 р. N 1200":

Суб'єкт господарювання, який здійснює оптову та роздрібну торгівлю автомобілями, автобусами, мотоциклами всіх типів, марок та моделей, причепами, напівпричепами, мотовізками, іншими транспортними засобами вітчизняного та іноземного виробництва та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери, зобов'язаний вести у письмовій формі електронному вигляді журнал обліку надходження та реалізації або передачі для реалізації зазначених транспортних засобів та їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, укладених договорів купівлі-продажу транспортних засобів, виданих актів приймання-передачі, біржових угод та відповідно номерних знаків для разових поїздок та номерних знаків " Транзит" (додаток 1), актів огляду реалізованого транспортного засобу (додаток 11), актів технічного стану транспортного засобу або його складової частини, що має ідентифікаційний номер.

(Абзац перший пункту 13 із змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 03.04.2013 р. N 243, від 18.11.2015 р. N 941, від 13.07.2016 р. N 436)

Квадроцикли деяких моделей не належать до транспортних засобів, які можна використовувати на дорогах загального користування, тому вони не підлягають реєстрації в державних сервісних центрах (тобто не можуть бути поставлені на облік як такий транспортний засіб).

На цю категорію техніки пакет документів включає такі документи:

 • Вантажна митна декларація (копія).
 • Договір купівлі-продажу.
 • Акт приймання-передачі транспортного засобу.

ЦЕЙ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ МОТОЦИКЛІВ ТА квадроциклів НЕ ПОТРЕБУЄ ДОДАТКОВИХ ОПЛАТ І Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ ДОДАТКОМ ДО КОЖНОЇ ОДИНИЦІ МОТОЦИКЛІВ ТА/АБО КВАДРОЦИКЛІВ, ЩО ПРОДАЮТЬСЯ У MOT-O. Все, що потрібно від покупця – копія паспорта та ІПН, а також номер телефону для зв'язку. За нашими даними, недобросовісні продавці користуються незнанням клієнтів та намагаються стягувати додаткову плату або взагалі не надавати документи – це пряме порушення законодавства. Рекомендуємо Вам бути уважними при виборі, ставити максимум запитань при спілкуванні і намагатися переконатися в правдивості отриманих відповідей та обіцянок до моменту проведення угоди.

Відгуки можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.
Будь ласка зареєструйтесь
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
 
Этот сайт использует файлы cookie, в том числе третьей стороны.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажатием любой из ее элементов, Вы даете согласие на использование файлов cookie.