Меню
Кошик

Запатентований газовий модуль для генератора, мотопомпи.

Please enter your phone number
and we call you back soon

 
 
Продажа запчастей
Продажа мототехники

Отправить нам сообщение
Контакты

Контакты

Close
 
 

Інноваційний газовий модуль ТМ GasPower дозволяє зробити з бензинової техніки двопаливну, зокрема за його допомогою можна:
- перевести бензогенератор на газ;
- перевести мотопомпу на газ.

Подібне переобладнання не вимагає особливих навичок та знань  - якщо ви розумієте, де у генератора карбюратор, найімовірніше, ви зможете самостійно перевести свій генератор на газ.

Потужність при роботі на газі (особливо магістральному) буде меншою приблизно на 10%, проте якщо ви змушені використовувати генератор часто і довго, GasPower дозволить чимало заощадити на паливі.

Пристрій запатентований з 2015 року, патенти номер 99248, 99249 та 99351.

      Тепер Вам не страшні нові тарифи на газ та ціни на бензин. Переобладнання Ваших бензинових генераторів, мотоблоків та мотопомп з продукцією торгової марки GASPOWER! ТІЛЬКИ У НАС: Підтверджена, а не уявна ГАРАНТІЯ ВІД ВИРОБНИКА 12 місяців; Якість продукту захищена п..
1499.86 грн. Без ПДВ:1499.86 грн.
    Тепер Вам не страшні нові тарифи на газ та ціни на бензин. Переобладнання Ваших бензинових, мотоблоків та мотопомп  з продукцією торгової марки GASPOWER! ТІЛЬКИ У НАС: Підтверджена, а не уявна ГАРАНТІЯ ВІД ВИРОБНИКА 12 місяців; Якість продукту захищена патентом. Продукція лише ..
1799.75 грн. Без ПДВ:1799.75 грн.
      Тепер Вам не страшні нові тарифи на газ та ціни на бензин. Переобладнання Ваших бензинових, мотоблоків та мотопомп з продукцією торгової марки GASPOWER! ТІЛЬКИ У НАС: Підтверджена, а не уявна ГАРАНТІЯ ВІД ВИРОБНИКА 12 місяців; Якість продукту захищена патентом. Продукція ли..
1799.75 грн. Без ПДВ:1799.75 грн.
      Тепер Вам не страшні нові тарифи на газ та ціни на бензин. Переобладнання Ваших бензинових, мотоблоків та мотопомп  з продукцією торгової марки GASPOWER! ТІЛЬКИ У НАС: Підтверджена, а не уявна ГАРАНТІЯ ВІД ВИРОБНИКА 12 місяців; Якість продукту захищена патентом. П..
1599.96 грн. Без ПДВ:1599.96 грн.
 Тепер Вам не страшні нові тарифи на газ та ціни на бензин. Переобладнання Ваших бензинових генераторів, мотоблоків і мотопомп з продукцією торгової марки GASPOWER! ТІЛЬКИ У НАС: Підтверджена, а не уявна ГАРАНТІЯ ВІД ВИРОБНИКА 12 місяців; Якість продукту захищена патентом. Продукці..
1799.75 грн. Без ПДВ:1799.75 грн.
  Тепер Вам не страшні нові тарифи на газ та ціни на бензин. Переобладнання Ваших бензинових генераторів, мотоблоків та мотопомп з продукцією торгової марки GASPOWER! ТІЛЬКИ У НАС: Підтверджена, а не уявна ГАРАНТІЯ ВІД ВИРОБНИКА 12 місяців; Якість продукту захищена патентом. Продук..
1799.75 грн. Без ПДВ:1799.75 грн.
       Мембрана газового редуктора - це складова частина редуктора газового модуля, який забезпечує працездатність пристрою під час експлуатації генератора на природному або балонному газі. Конфігурація та розмірні характеристики, та розташування кріпильних отворів мемб..
241.20 грн. Без ПДВ:241.20 грн.
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)
Этот сайт использует файлы cookie, в том числе третьей стороны.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажатием любой из ее элементов, Вы даете согласие на использование файлов cookie.