Меню
Кошик

Електротрицикл вантажний FADA ВОЛ, 1000W

Please enter your phone number
and we call you back soon

 
 
Продажа запчастей
Продажа мототехники

Отправить нам сообщение
Контакты

Контакты

Close
 
 
Електротрицикл вантажний FADA ВОЛ, 1000W
Електротрицикл вантажний FADA ВОЛ, 1000W
Електротрицикл вантажний FADA ВОЛ, 1000W
Електротрицикл вантажний FADA ВОЛ, 1000W
Електротрицикл вантажний FADA ВОЛ, 1000W
Електротрицикл вантажний FADA ВОЛ, 1000W
Електротрицикл вантажний FADA ВОЛ, 1000W
Електротрицикл вантажний FADA ВОЛ, 1000W
Електротрицикл вантажний FADA ВОЛ, 1000W
Електротрицикл вантажний FADA ВОЛ, 1000W
Електротрицикл вантажний FADA ВОЛ, 1000W
Електротрицикл вантажний FADA ВОЛ, 1000W
Електротрицикл вантажний FADA ВОЛ, 1000W
Електротрицикл вантажний FADA ВОЛ, 1000W
Електротрицикл вантажний FADA ВОЛ, 1000W
Електротрицикл вантажний FADA ВОЛ, 1000W
Електротрицикл вантажний FADA ВОЛ, 1000W
Електротрицикл вантажний FADA ВОЛ, 1000W
Електротрицикл вантажний FADA ВОЛ, 1000W
Електротрицикл вантажний FADA ВОЛ, 1000W
Електротрицикл вантажний FADA ВОЛ, 1000W
 • Модель: Электрический грузовой трицикл FADA ВОЛ, 1000W
 • Розміри: 3,050.00мм x 1,180.00мм x 1,370.00мм
 • Артикул: FDEТ-С 6058
69920.00 грн.
Без ПДВ: 69920.00 грн.

Доступні варіанти

Електричний вантажний трицикл  ФАДА  ВОЛ

Fada МУЛ це більш габаритний варіант вантажних електротрициклів у модельній лінійці. Відмінність моделі від найближчої версії FADA МУЛ полягає у збільшених габаритах вантажної платформи 1600 мм довжина х 1100 мм ширина х 450 мм висота борту (площа кузова 1,77 м2), загальної вантажопідйомності, що дорівнює 800 кг. та більш ємної батареї  58А/H, для збільшення запасу ходу під час перевезення важких вантажів. Цей варіант з більшими розмірами кузова буде зручним насамперед для тих, кого цікавить вантажівки більш важких і об'ємних, у порівнянні з двома версіями Fada Мул та Fada Поні.

  Категорія вантажних електричних трициклів на сьогоднішній день стає масштабовано популярною в різних галузевих сферах: фермерських господарствах, інфраструктруних об'єктах великих заводів, сільськогосподарських об'єднань, організацій ЖКГ та інших. Полегшують транспортування вантажу в складах та ангарах, багажу на території аеропортів, вокзалів, готельних комплексів. Пасажирські трицикли з сидіннями знадобляться у туристичній сфері: на курортах, у паркових та заповідних зонах. Це обумовлено і технологічним розвитком даної техніки (вона стала не тільки надійнішою та якіснішою, а й доступнішою, ніж раніше) та очевидними перевагами перед побратимами з ДВС.

У електротрициклів FADA є і інші переваги:

У закритих  приміщеннях пересуватися на електротрициклі безпечніше, ніж транспорті з бензиновим чи дизельним агрегатами . Особливо це стосується елеваторів, складів із зберігання продуктів, хімічних та нафтопереробних підприємств, харчових виробництв.

Електричний трицикл економічний з точки зору обслуговування. Він не вимагає заправки паливом, періодичної заміни фільтруючих елементів, олії. Заряджається від звичайної розетки. В середньому витрата на 100 км пробігу; за тарифу для населення 1,68 грн/кВт*год забезпечить вигоду не менше 70% порівняно з бензиновим. Сам двигун рідко потребує ремонту, т.к. істотно менше зношується через сильне тертя деталей порівняно з деталями циліндропоршневої групи ДВС. ККД у електродвигунів трициклів FADA становить щонайменше 85%. А значна величина фактичного моменту, що крутить, від мотора передається на колеса практично з мінімальних оборотів - немає необхідності "крутити" мотор до упору.

В усіх моделях електротрициклів FADA використовується безщітковий електромотор з алюміній-нікель-кобальтовими елементами зі сплаву AlNiCo.  Магніти цього типу мають хорошу термостійкість і механічну міцність. Виливка є найбільш широко використовуваним способом виробництва таких магнітів.

Сплав AlNiCo має низку важливих характеристик:

 • низька коерцитивність;
 • високий рівень залишкової індукції: магніти деяких форм можуть створювати потужні магнітні поля. Порівняно з феритовими магнітами  мають набагато більше значення індукції насичення та, відповідно, залишкової індукції;
 • максимальна  робоча температура до 450 °C;
 • складається з досить дорогої сировини: нікелю та кобальту (ці два матеріали є ключовими у виробництві АКБ для всіх електромобілів)

Якщо висловитися більш зрозуміло - найбільш важливим і значущим плюсом магнітів AlNiCo є довготривалість їх ефективності. Електромагнітна індукція зберігається протягом декількох років без істотного зниження, а це забезпечує електромотору тривалу працездатність протягом тривалого терміну експлуатації.

А особливістю конструкції приводу електротрицикла є наявність двоступінчастого редуктора. Механізм блокований з самим тяговим електродвигуном і диференціалом заднього моста. Вибір режиму руху здійснюється простим важелем, розташованим біля водія. Перехід на знижену дозволяє більш ніж удвічі збільшити тягове зусилля, що передається на задні провідні колеса. Швидкість при цьому зменшиться, але повністю завантажений електротрицикл FADA точно зможе здолати навіть 30 градусний підйом вгору.
Проте слід пам'ятати, що завдання трициклу не долати важку бездоріжжя, а перевозити вантажі.

Стандартна експлуатаційна вантажопідйомність ФАДА ВОЛ 800 кг покриває більшість потреб із перевезення дрібних вантажів. Однак ми можемо запропонувати і гіганта - модель електротрициклу FADA Бізон, яка здатна перевезти 1 тонну вантажу і при цьому має рекордну площу кузова 2,34 квадратних метра (можна розмістити дві європалети із запасом). При цьому експлуатація трициклу в принципі виключає технічне обслуговування з постійною заміною та витратами на технологічні рідини двигуна та фільтри, бо їх просто немає. А обслуговування електродвигуна зводиться до регулярної (кожні 5000 годин) < /span>заміни мастила в опорних підшипниках приводного валу.

Обід колеса з великим діаметром (12 дюймів), шини з ґрунтозачепами та ресорна задня підвіска забезпечують надійність при перевезеннях. Барабанні гальма на передній та задній осі невибагливі та надійні в будь-яких умовах експлуатації. Беручи до уваги, що максимальна швидкість електричних трициклів з різними двигунами рідко перевищує 40 км/год, такий тип гальма зумовить можливість зупинки навіть якщо техніка завантажена. З іншого боку, можливість рухатися на мінімальній швидкості вузькими коридорами або у вузькому просторі дозволить забезпечити безпеку переміщень у виробничих умовах, коли навколо багато людей та іншої техніки. Наявність зниженої передачі (важіль активації ліворуч від сидіння) дозволить рухатися з великою масою вантажу навіть. в умовах місцевості з рельєфом, що змінюється.

Оскільки трицикл передбачає використання в майже будь-яких умовах - здатність чинити опір корозії для такої техніки. це запорука довготривалості експлуатації. У всіх трициклах FADA особлива увага приділена технологіям виробництва та фарбування рам. Виробничі потужності забезпечені автоматичними роботизованими комплексами зварювання з програмним управлінням. Лінія фарбування забезпечена катафорезними ваннами для покращення корозійної стійкості елементів рами та кузова. Причому лінія фарбування автоматизована, технологи виконують лише віддалений контроль за процесом, а робітники лише прикріплюють елементи, що проходять цикл до поточної лінії, що саморухається, і знімають готові частини після сушіння.

От так виглядає автоматизована лінія для поперемінного руху деталей у технологічному циклі.

А це ванни з хімрозчинами для знежирення, поверхні при підготовці до процесів електролітичної реакції. рам та деталей кузова

А нижче Ви можете бачити вихідний виріб (фото зліва) і фінальний варіант ( два фото), що пройшов усі технологічні етапи

Вантажна платформа у всіх електротрициклів FADA має підйомну конструкцію Кузов на моделі FADA Віл забезпечений газовим упором, що фіксує кузов у ​​відкритому положенні.
Відкидними є два бічні борти і задній борт кузова. Дно вантажної платформи це цілісний металевий лист товщиною 2,2 мм.

Під кузовом знаходиться відсік для розміщення батарей і поряд з ним знаходиться окрема ніша для керуючого контролера. Поряд з контролером розташований блок силових реле та запобіжників. А під подушкою сидіння, воно двомісне знаходиться об'ємний бокс для різної поклажі. На фото справа показані деякі елементи, розміщені в ньому для того, щоб простіше було візуально оцінити простір цієї ніші.

З урахуванням функціональної орієнтації трицикла Fada Вол на перевезення габаритних та важких вантажів, на на дні кузова передбачені фіксуючі скоби. Усього їх шість штук і вони. розподілені через рівні проміжки у всій довжині кузова. Це особливо оцінять ті, хто планують використовувати для різання легковажних але об'ємних вантажів. За допомогою ременів такий тип вантажу можна жорстко зафіксувати, виключивши рух під час руху.

Електричні дроти, живильні прилади керування та світлотехніку, розміщені в ізоляційній герметичній гофротрубці та прокладені по верхній частині рами.
Батарейний модуль складається із свинцево-кислотних акумуляторів виконаних за AGM-технологією загальним номіналом 60V-58Ah (3480 Вт*год).< /span>

Різні моделі трициклів оснащуються однаковим типом шини для переднього колеса, але різними задніми шинами. . На FADA ВІЛ використовуються шини розмірності 3.75-12 передні та 4.00-12 задні. Збільшена розмірність задніх передбачає вищий коефіцієнт навантаження.

Привід від електродвигуна двигуна організований через понижуючий редуктор шестерного типу з двома півосями рівної довжини які передають момент на задні провідні колеса електротрицикла. Задня вісь виконана  вигляді цільної нерозрізної балки заднього моста.
Сам тяговий електродвигун виносного типу розташований позаду корпуса редуктора. Тип двигуна  - безщітковий з приводним валом (сердечником) з термозміцненої сталі. Двигун у власному герметичному корпусі з алюмінієвого сплаву з розвиненим оребренням для зовнішньої тепловіддачі.

 

Підвіска задня на всіх трициклах ресора, відрізняється вона лише кількістю листів у кожній ресоре , вона складається з двох корінних листів та чотирьох додаткових. Кількість пружних елементів в ресорах більша, оскільки більша і сама вантажопідйомність. На рамі та на балці заднього моста передбачено наявність вушок для встановлення амортизаторів зліва та праворуч. За замовчуванням їх немає, оскільки ресори з основною функцією справляються. Наявність технологічних місць кріплення амортизаторів передбачено для тих випадків, коли трицикл буде використовуватися для перевезення об'ємних, високих. вантажів, для того, щоб зменшити "бічну хитавицю" в русі з вантажем, у якого центр тяжіння зміщений помітно вище опорної поверхні кузова.

    В стандартну комплектацію Фада Віл включені:

- рідкокристалічна панель приладів з відображенням параметрів швидкості, ступеня заряду батареї та індикаторами включених елементів світлотехніки;

- Фара головного світла, покажчики повороту, задні габаритні ліхтарі.  Передня фара виконана із застосуванням LED-технології (світлодіоди);

- Дзеркала заднього виду також присутні, зручно для ситуацій якщо потрібно зробити маневр з вимушеним виїздом на проїжджу частину ; span>

Сигналізація. Основна її функція - це сповіщення власника про те, що хтось проявляє надто явну та неузгоджену увагу до nbsp; транспортним засобом;

 - Система гальм   передній барабанний / задній  барабанне + стоянкове гальмо, що активується звичним важелем праворуч від водія;

 АКБ входять до стандартної комплектації трицикла. До батарейного блоку додається стандартний зарядний пристрій живлення батарей від звичайної електромережі з напругою 220 Вольт.

Масо-габаритні характеристики
Розмір вантажного відсіку (Д/Ш/В), мм 1600*1100*450
Довжина, мм 3050
Ширина, мм 1180
Висота, мм 1370
Споряджена маса, кг 267
Параметри двигуна
Ємність акумуляторної батареї Батарейний модуль складається із свинцевих акумуляторів, виконаних за технологією згущенного електроліту загальним номіналом 60V-58Ah (3480Вт*год).
Запас ходу на електротязі, км До 60 км в залежності від дорожніх умов, величини та загальної маси корисного навантаження.
Максимальна потужність електродвигуна, Вт Номінальна потужність - 1000 Ватт
Розрахункова кількість циклів заряду батареї Ресурс АКБ-480 циклів за глибини розряду -60%
Характеристики
Max швидкість при русі на електротязі, км/год ≤42
Двигун, тип Тяговий електродвигун виносного типу з приводом через знижувальний редуктор шестерні типу на півосі нерівної довжини. Безщітковий з приводним валом (сердечником) з термозміцненої сталі. Двигун у власному герметичному корпусі з алюмінієвого сплаву з розвиненим ребра для зовнішньої тепловіддачі.
Енергоспоживання та напруга зарядного модуля Автоматичний зарядний пристрій для свинцево-кислотних акумуляторів напругою 220 Вольт, сила струму 5А.
Живлення для підзарядки батареї Електрична мережа з напругою 220 Вольт (заводський модуль для підзарядки додається в комплекті)
Охоронна сигналізація З дистанційним керуванням
Світлотехніка задня Задній габаритний ліхтар стоп-сигнал, вказівник повороту
Світлотехніка передня LED-фара головного світла
Тип батареї Тягові батареї, що не обслуговуються, сумарною напругою 60V-58A/h (3480 Вт*год). АКБ входить до стандартної комплектації. Робоча напруга – 12 Вольт; Ємність за 3-20 годин розряду (С3-С20) – 52-58A/h; Вага (кг) – 15,5; Діапазон робочих температур – від -15°С до +70°С; Напруга заряду в буферному режимі – 13,7-13,9 Вольт; Напруга заряду в циклічному режимі – 14.75 – 14,85 Вольт;
Тип панелі приладів РК панель приладів з індикацією ступеня заряду батареї, швидкості, покажчиків повороту та індикаторами включених елементів зовнішнього освітлення
КПП Трирежимний модулятор швидкості руху + окремий режим заднього ходу Режим "1" - максимальне тягове зусилля на колесах та мінімальна швидкість із пролонгацією ступеня заряду батареї (максимальний запас ходу); Режим "2" - стандартний режим руху у будь-яких дорожніх умовах; Режим "3" - потужний режим руху, динаміка та прискорення. Передбачена наявність понижаючий передачи (активується важелем), які функціонують на кожному за режимів
Тип приводу Привід від електродвигуна організований через знижувальний редуктор шестерні типу з двома півосями нерівної довжини, які передають момент на задню провідну вісь електротрицикла. Передбачено наявність задньої швидкості
Задній гальмівний механізм Барабанний з механічним ножним приводом + гальмо стоянки, активованим важелем
Підвіска задня Залежна підвіска на напівеліптичних 6-ти листових ресорах
Підвіска передня Телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами та додатковими пружинами на передніх стійках
Передні гальмівні механізми Барабанний з механічним ручним приводом
Колісні диски Сталеві штамповані
Вантажопідйомність, кг 800
Кліренс, мм 230
Розмір шин передні/задні Передня шина 3.75-12, задні шини 4.00-12

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре
Захист від роботів

Гарантия та експлуатація вантажних електротрициклів FADA

Строк дії гарантії 5 місяців чи 500 км пробігу, на електричну частину електротрицикла, а саме тільки на його електро-технічні компоненти:

 • акумулятори
 • електродвигун
 • контролер електродвигуна
 • зарядний пристрій

Гарантія не поширюється на частини або елементи електротрицикла такі як: амортизатори, деталі гальмівної системи, елементи рами, нарізні сполучення, електрообладнання та лако-фарбове покриття. Виключенням може становити, якщо недоліки виникли з підтвердженої вини виробника, які в свою чергу можуть бути відновлені або замінені на аналогічні нові на безоплатній основі.

Сервісний центр може відмовити в гарантійному ремонті у разі:

 • порушення або пошкодження гарантійних пломб;
 • наявності механічних або інших пошкоджень, що виникли внаслідок умисних або необережних дій покупця чи третіх осіб;
 • порушення правил використання;
 • несанкціонованого розкриття, ремонту або зміни внутрішніх комунікацій і компонентів товару, - зміни конструкцій або схеми товару;
 • якщо виявлені пошкодження, викликані потраплянням всередину виробу сторонніх предметів, речовин, рідин або дією екстремальних температур.
 • Довгострокове зберігання (два місяці чи більше) свинцево-кислоних акумулятрів у розрядженому стані (менше ніж 12.4 вольт) призводить до виходу батареї із ладу, що не є гарантійним випадком. Перевіряйте стан АКБ кожні 2 місяці в зимовий час раз на місяць.

Гарантійні зобов'язання і гарантійне обслуговування не поширюється на товар у разі:

 • випадкового пошкодження (дефекти завдані клієнтом);
 • пошкодження в результаті стихійних лих (природних явищ);
 • пошкодження, що виникли внаслідок недбалого ставлення або використання (недотримання температурного режиму, вплив рідини, запиленості, механічні пошкодження, попадання всередину корпусу сторонніх предметів);
 • ушкодження, викликані аварійним підвищенням або пониженням напруги в мережі;
 • пошкодження або ненормального функціонування виробу, спричинене збоями або невідповідністю стандартам параметрів живлення, телекомунікаційних, кабельних та інших подібних зовнішніх факторів;
 • ушкодження, викликані дефектами системи, в якій використовувався даний товар, або що виникли в результаті з'єднання і підключення товару до інших виробів;
 • ушкодження, викликані використанням товару не за призначенням або з порушенням правил експлуатації;
 • природний знос елементів у випадках перевищення зазначених норм нормальної експлуатації, а також корпусних елементів переносних виробів;
 • пошкодження або ненормального функціонування виробу, спричинене використанням нестандартних та (або) неякісних витратних матеріалів, приладдя, запасних частин, елементів живлення;
 • наявності на виробі ознак ремонту.

Примітки

 1. Враховуйте, що використання занадто довгого, неякісного подовжувача може знизити напругу мережі, отже і напругу на виході зарядного пристрою, що може привести до неповного заряду батареї і неможливості запуску процесу балансування блоку елементів живлення (АКБ).
 2. Електрична мережа, до якої буде підключений зарядний пристрій, повинна бути з заземленням.
 3. Процесу заряду при температурі нижче 0°С може знизити загальну ємність заряду акумулятора.
 4. Рекомендована експлуатація електротрицикла в межах температур від -20 до +45°С. При температурі нижче 10°С запас ходу буде знижуватися, до 40%, в залежності від температури.
 5. Якщо електротрицикл не використовується, наприклад в холодну пору року, (3-5 місяців) перед зберіганням необхідно зарядити акумулятор до 60-80% від його ємності та вимкнути головний запобіжник чи від’єднайте мінусову клему.
 6. ПЕРЕВІРЯЙТЕ СТАН АКБ РАЗ НА МІСЯЦЬ, при необхідності підзарядіть.
 7. Якщо електротрицикл не використовується понад 3-5 місяців, акумулятор потрібно підзаряджати для підтримки його заряду в межах 60-80%.
 8. Якщо ж ви збираєтеся більш довгий час зберігати електротрицикл в холодному місці, але хочете зберегти його акумулятор з мінімальною втратою ресурсу, знайте, що найкраще акумулятори зберігаються при температурі близько +5 ° С.
 9. При підключенні акумулятора в ланцюг живлення виникне іскра, це нормально.
 10. Акумулятори можна зберігати при температурі до -10 ° C, але заряджати при температурі вище 0 ° C, тому перед зарядкою переконайтеся, що температурний режим не порушений.
 11. Для максимального подовження ресурсу батареї заряджайте акумулятор до моменту його повного розрядження.
 12. Не залишайте електротрицикл на зарядці більше ніж на добу.

Заряджання

Під’єднайте зарядний пристрій до електротрицикла, аж потім до мережі живлення. Індикатори зарядного пристрою будуть червоними під час заряджання, коли один з індикаторів стане зеленим, це означає, що батарея має повний заряд і зарядний пристрій увійде у режим підтримання заряду. В цьому режимі зарядка ще може бути протягом 2-х – 4-х годин, але загальний час процесу зарядки не повинен перевищувати 14 годин. Якщо червоний індикатор не світиться зеленим світлом після зарядки протягом 16 годин, будь ласка, негайно припиніть зарядку і зверніться за допомогою до сервісного центру.

З часом ємність батареї буде зменшуватися зі збільшенням строку використання і кількістю циклів зарядів-розрядів. Правильне використання і технічне обслуговування електротрицикла може ефективно продовжити термін служби батареї та електротрицикла в цілому.

Обов’язково для ново електротрицикла необхідно перед використанням повністю зарядити акумулятор (зарядка протягом перших 7 разів циклу повинна продовжуватись не менш, ніж 10 годин кожен раз, але не більш ніж 12 годин, також перші 5-7 разів розряджайте АКБ максимум на 50%).

Кожен раз при використанні, будь ласка, не розряджайте батарею до мінімуму, майте звичку до своєчасної зарядки. Дана рекомендація більш актуальна для моделей з літій іонними батареями але також буде корисна для Свинцево-кислотних АКБ.

Ємність акумулятора залежить від температури навколишнього середовища, при температурі нижче 0 ° C, ефективна ємність батареї буде знижена на 20% -30%, що є нормальним.

Увага! Для забезпечення правильного процесу зарядки і максимальному збереженні ресурсу АКБ обов'язково використовувати оригінальний зарядний пристрій, який входить в комплектацію електротрицикла!
Буде корисним: після зберігання протягом 3-5 місяці, перед заряджанням доцільно перевірити рівномірність зарядження АКБ по відношенню один до одного, якщо один з АКБ буде менше ніж на 1 вольт від іншого то підзарядіть цей АКБ звичайною зарядкою ( з силою струму на білше ніж 2 ампери) до однакового показника, далі під'єднайте його до останніх і продовжіть зарядку заводським зарядним пристроєм .

Електродвигун

Для звичайного використання, не потрібно проводити технічне обслуговування електродвигуна.

Важливо!

 1. Не використовуйте е електротрицикл в дощовий день та не заїжджайте в калюжі глибше, ніж рівень осі двигуна (незалежно від того чи це їзда чи штовхання). Занурення мотора у воду з перевищенням рівня вище осі може спричинити потрапляння води у двигун і викликати несправність двигуна.
 2. Не зберігайте електротрицикл у місці із підвищеною вологістю або їдкими газами.
 3. Не залишайте електротрицикл під прямими променями сонця або під дощем.
Відгуки можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.
Будь ласка зареєструйтесь
 
 
 
Этот сайт использует файлы cookie, в том числе третьей стороны.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажатием любой из ее элементов, Вы даете согласие на использование файлов cookie.