Меню
Кошик

Мотоцикл круїзер LIFAN K19

Please enter your phone number
and we call you back soon

 
 
Продажа запчастей
Продажа мототехники

Отправить нам сообщение
Контакты

Контакты

Close
 
 
Мотоцикл круїзер LIFAN K19
Мотоцикл круїзер LIFAN K19
Мотоцикл круїзер LIFAN K19
Мотоцикл круїзер LIFAN K19
Мотоцикл круїзер LIFAN K19
Мотоцикл круїзер LIFAN K19
Мотоцикл круїзер LIFAN K19
Мотоцикл круїзер LIFAN K19
Мотоцикл круїзер LIFAN K19
Мотоцикл круїзер LIFAN K19
Мотоцикл круїзер LIFAN K19
Мотоцикл круїзер LIFAN K19
Мотоцикл круїзер LIFAN K19
Очікується
Мотоцикл круїзер LIFAN K19
Мотоцикл круїзер LIFAN K19
Мотоцикл круїзер LIFAN K19
Мотоцикл круїзер LIFAN K19
Мотоцикл круїзер LIFAN K19
Мотоцикл круїзер LIFAN K19
Мотоцикл круїзер LIFAN K19
Мотоцикл круїзер LIFAN K19
Мотоцикл круїзер LIFAN K19
Мотоцикл круїзер LIFAN K19
Мотоцикл круїзер LIFAN K19
Мотоцикл круїзер LIFAN K19
Мотоцикл круїзер LIFAN K19
Мотоцикл круїзер LIFAN K19
 • Модель: LIFAN K19
 • Розміри: 2,250.00мм x 900.00мм x 1,090.00мм
83376.00 грн.
Без ПДВ: 83376.00 грн.

Доступні варіанти

         За останнє десятиліття у нинішнього молодого покоління у всьому світі спостерігається все більше прагнення індивідуалізації та виразності, а також інтересу до нестандартних  проявам свободи самовираження.  Відображення таких тенденцій не тільки поступово  втілюється в різних нових гаджетах, пристроях різного призначення, стилістиці одягу, але добралося і до мотоіндустрії. Звичайно, ніхто не скасовує належність до типових класів та відповідну захопленість різних людей спортами, ендуриками, кросачами тощо. Але для багатьох початківців,  Мотоцикли стають новим атрибутом дозвілля, значущою складовою активного життя. Практично, зручно, цікаво, більше свободи переміщення, менше обмежень у виборі дорог для коротких подорожей. Часто буває так, що перший вибір для новачків – це те, що «за серцем», те, що подобається, те, що «заходить», те, що відрізняється від подібних чи навпаки нагадує сучасні моделі чи ретро-ікони недавньої давності. Тут немає якихось строгих і очевидних вимог чи стандартів дизайну – важлива індивідуалізація, виразність, а якщо при цьому в мотоциклі ще буде функціональність, технологічність та якісь інші «прикольні штуки» – якраз добре.
Мабуть, саме для когось із такої аудиторії нова модель
Lifan K19 буде цікавим відкриттям. Команда розробників з LIFAN MOTORCYCLE GROUP позиціонує K19 як круїзер початкового рівня. Разом з тим, його дизайнерські рішення в ретростилістиці, поєднаній з деякими осучасненими деталями, можуть долучити його і до класу невеликих чоперів. Ідея створення моделі переважно полягала в тому, що цей мотоцикл повинен в першу чергу подобатися, бути зрозумілим та нескладним управлінні, а також  зручним та комфортним у їзді навіть для тих, хто тільки починає долучатися до мотодрайву.

        У вихідному технічному стані для внутрішнього китайського ринку мотоцикл оснащується базовим 150 кубовим агрегатом. Однак в Україні модель дебютує з двигуном останньої серії NBF2, але вже у двохсоткубовому варіанті. За конструкцією двигун такий самий як моделі Lifan KPT із системою водяного охолодження та шестиступінчастою трансмісією. Однак модуль керування інжекторною   системою живлення має іншу прошивку (що відрізняється від KPT 200), яка краще поєднується з великою масою моделі K19.  У конструкції системи охолодження зроблено поправку на масу мотоцикла: Односекційний радіатор  значно збільшений за площею та забезпечений вентилятором охолодження збільшеної продуктивності. А ще він успішно вбудований у передню поверхню передньої частини і закритий захищає від пошкоджень екраном.

Також суттєво видозмінена випускна система. Вона, звичайно ж, відрізняється за дизайном, але не лише. Корпус виконаний з нержавіючої сталі, в приймальній трубі збільшеного діаметра знаходиться каталітичний нейтралізатор для зменшення токсичності вихлопу, а сам глушник генерує нижчу частоту звуку. На неодружених оборотах він бубонить нижчим за частотою, басовитим вихлопом і доповнює загальне враження тим, що звук як у мотоцикла з кубатурою помітно більше ніж 250.

Мотоцикли в такому виконанні з 200 кубами. незабаром будуть представлені на деяких ринках Латинської та Центральної Америки, США та у кількох європейських країнах. А ще одним новим ринком для моделі K19 стане Австралія.
До речі, в Україні моделі вже надійшли у продаж. Ми, другий ринок після Китаю, який отримав новинку. Ще в 2020 році ми отримали тестовий зразок,  на якому обкатувалися два варіанти прошивки інжекторної системи живлення, проводився підбір жорсткості підвіски та типу шин. Всі процедури та оціночні судження були завершені та передані виробнику. І ось у березні 2021 року новинка вже в Україні.

      Ергономіка та посадка на K19 орієнтовані насамперед на зручність водія.  Широка подушка сидіння розташована на висоті 71 см. Вона виконана з вологонепроникного матеріалу і має внутрішній мат, виготовлений з пінополіуретану Syntheflex 9735-M (цей матеріал використовується як формований наповнювач автомобільних сидінь) – він щільний за структурою, досить еластичний і в міру м'який. Широка площа задньої частини сидіння зроблена такою спеціально, щоб забезпечити комфорт зручність райдера навіть у поворотах та знизити до мінімуму переміщення п'ятої точки при прискореннях або гальмуваннях.

На зручність посадки орієнтована і краплеподібна форма бака. Широкий спереду він спеціально має завуження до місця сполучення із сидінням. Навіть високий райдер зможе зручно розміститися не надто широко розставляючи ноги, виключаючи цим незручну позу жаби. Мотоцикл все ж таки не повномасштабний круїзер за розмірами, тому таке взаємне компонування бака і сидіння однозначно враховує інтерес для водіїв зі зростанням більше 178 см. і дозволить їм розташуватися при їзді зручно.

Кермо K19 виконаний з алюмінію перехідного перерізу. Його конструкція  технічно виконана цікаво та нестандартно. Опорна частина кріплення лежать на двох масивних вертикальних алюмінієвих кронштейнах, які закріплені на верхній. частини траверси. Сам кронштейн - цільнолита деталь, яка має дуже високий коефіцієнт жорсткості на кручення. Кронштейни не порожні всередині та для полегшення ваги мають технологічні прорізи. Кермо також виконане з алюмінію, і він перехідного перерізу. Великий діаметр у місці фіксації – 28 мм., який далі, до місць хвату поступово зменшується до 22 мм. у перетині. Він легкий, міцний і завдяки незначному кутку вигину дозволяє райдеру легко міняти траєкторію руху при невеликих відхиленнях від горизонталі.

  Разом з особливістю посадки. будь-який райдер зможе з легкістю контролювати кут повороту керма тільки прикладаємо зусилля від рук, допомагати тілом не потрібно. Однак на швидкості цей ефект нівелюється тим, що конструктивно закладений, значний за величиною позитивний кут вильоту («виліт» - це кут нахилу рульової колонки, який дорівнює відстані між точкою контакту передньої шини з дорогою та передбачуваною точкою перетину з дорогою осі рульової колонки) передньої вилки та широка передня покришка розраховані таким чином, щоб забезпечити стабілізацію керма у прямолінійному положенні. Це зводить до мінімуму несприятливі ситуації, в яких випадковим легким зусиллям на кермі водій міг би помилково зірвати мотоцикл із вихідною траєкторією. Для розуміння: це можна порівняти з наростанням реактивного зусилля в автомобілях оснащених гідропідсилювачем - на місці легко, а при русі зусилля на кермі потрібно більше.
В результаті: ще один ергономічний конструктив, реалізований інженерами в
Lifan K19, який орієнтований на чуйність при зміні траєкторії руху і зручності помірно активної рульовки з одного боку, у поєднанні зі стабільністю при русі по прямій з іншого боку.

Блоки управління та грипси запозичені у старшої моделі Lifan 250-D. Вони виконані дуже якісно та добре себе зарекомендували. На правому кнопковому блоці передбачена інтегрована кнопка активації аварійної сигналізації – безперечно корисна річ.
Важіль переднього гальма і має механізм регулювання положення щодо грипси, для того щоб можна було вибрати зручне положення виходячи з розміру долоні.

А ось замок запалювання та панель приладів зроблені насамперед із оглядкою на збереження стилістики. Панель приладів у гарному обрамленні розташувалася на баку. Заради справедливості слід зазначити, що вона вимагатиме більшої концентрації уваги для зчитування показань на швидкості, але це, загалом, це і не потрібно для мотоцикла, у якого на чільному місці інші їздові пріоритети, а не щохвилини «навалення на всі гроші» .  В  Теперішньому виконанні панель красиво вписана в загальний дизайнерський стиль мотоцикла. Стрільний тахометр доповнений дисплеєм, на якому відображається запас палива в баку (загальний об'єм бака становить 13,9 літра), швидкість руху та обрана передача КПП. Сигнальні лампи нейтралі та check-engine також присутні.

Замок по класиці круїзерного жанру запалювання знаходиться з лівого боку і трохи зміщений від гарячої частини двигуна. Він там нікому не заважає, лишається. у доступній, безпечній для самого себе та зручній для маніпуляцій райдера зоні. А якщо перевести погляд на фото дещо правіше – Ви побачите додаткову замкову щілину. Це механізм приводу визволення замку водійського сидіння. Так, так сидіння не стаціонарно кріпиться до рами гвинтами, а має легкознімну конструкцію за допомогою ключа від мотоцикла. Більше доступності та продуманості для зручності експлуатації. На фото також видно фішку червоного кольору – це роз'єм для підключення діагностичного модуля інжекторної системи.

Передня підвіска має досить короткий хід та діаметр пера 37 мм. Зважаючи на призначення мотоцикла для переважного драйву по дорогах з твердим покриттям, вона не відрізняється особливою м'якістю, зате наділяє керованість мотоцикла зрозумілими реакціями на керуючі дії та стабільністю на прямі. Задніх амортизаторів у K19 два. Обидва вони орієнтовані на енергоємність. Такий варіант дозволить переміщатися на мотоциклі вдвох, оскільки його вихідна вага не така вже й мала. Для поліпшення плавності ходу кут установки амортизаторів наближений до 40 градусів по відношенню до осі заднього маятникового важеля. Верхня точка кріплення розташована за центром сидіння водія. Нижнє кріплення знаходиться майже наприкінці маятника. Це зроблено для того, щоб і пружини та амортизатори сприймали та гасили навіть незначні амплітуди переміщення заднього колеса.
Всі ці вихідні налаштування підвіски пов'язані з геометрією рами, яка також повністю самостійна і не запозичена в інших моделей. Причому звертаємо увагу на те, що рама та загальна довжина мотоцикла більше ніж у моделей Lifan KPT, KP та KPS. Силовий агрегат на рамі розташований майже в самому центрі між осями переднього та заднього коліс. Він зміщений для того, щоб оптимізувати розвіску по осях.  Крім цієї точки кріплення двигуна розташовані на рамі таким чином, щоб його основна вага двигуна  знаходився лише трохи вище за центр осей колеса. Така схема переміщує центр ваги вниз і додає мотоцикл стабільності в поворотах. На це працює також і велика 1500 мм колісна база (для порівняння: модель
KPT 200 – 1330 мм., у KP350  – 1410 мм).  

Не забуваємо  для шини - попереду встановлені безкамерні покришки розмірністю 110/90-16, а ззаду, на збільшений по ширині обід, змонтована покришка 130/90-15. Параметри шин підібрано спеціально для забезпечення хорошого зчеплення з покриттям.
У розміреному темпі їзди рівень комфорту переміщення на цій моделі буде якісно іншим у порівнянні зі стрітами від
Lifan. Власне кажучи, це саме те, чого спочатку і прагнули розробники  LIFAN MOTORCYCLE GROUP. K19 повинен бути стабільним у русі і легко керованим, зручним і комфортним у ході. - такими властивостями і наділений повною мірою.
Однак при їзді на
K19 обов'язково потрібно брати до уваги, що кут крену в поворотах. не повинен бути значним, оскільки в такому разі бічні опорні підніжки голосно заявлятимуть про торкання з дорогою.

Переднє гальмо дискове гідравлічне з діаметром диска 280 мм, заднє гальмо барабанне з ножним приводом.

Оптика моделі виконана в абсолютно відмінному від усіх інших моделей LIFAN стилі.
Фара К19 у формі перевернутої трапеції поділена на верхній та нижній сектори. Верхній сектор – це ближнє світло, яке доповнюється нижнім під час активації далекого світла. Тобто в режимі далекого світлового потоку випромінюють обидва. Зовнішній контур відбивача - це смуга світлодіодів, які можна використовувати як габарит і як денні ходові вогні. Вони дуже яскраві та помітні навіть при денному освітленні.
А вказівники повороту виконані в класичному чопперівському стилі – кругляші на гнучкій ніжці, які рознесені на велику ширину та розташовані вище фари, щоб запланований маневр на мотоциклі було видно та зрозуміле іншим учасникам дорожнього руху.
Задний фонарь вписан в стилистику укороченного заднего крыла именуемую термином «
Duck Tail». Форма крила має скошену частину, але продовжує основну лінію, що проходить вздовж мотоцикла. Це додає вигляду більш динамічний вигляд. Сам ліхтар на світлодіодах, як і підсвічування номера, що знаходиться на бризковику.  Бризковик для практичності не пофарбований і виконаний з податливого поліпропілену. При незначних дотиках може деформуватися і потім повернути колишню форму.

Оригінально та незвичайно виконані підніжки для другого номера. За замовчуванням їх немає. Але якщо Ваш другий номер згоден вирушити в дорогу – підніжки з'являться. Вони просто відкидаються. із бічних панелей. Примітно, що її форма кожної виконана у вигляді збільшеної в ширину майданчика. Це ще один акцент на комфорті для пасажира. Тобто площина опори під ногою більша ніж типові вузькі підніжки, а це дійсно зручніше, ніж зазвичай (ми самі перевіряли та порівнювали відчуття).

А ще в К19 є в штатній комплектації центральна підніжка. Все відповідно до очікувань покупців та їх ймовірних побажань. Переоцінювати значущість цього елемента досить складно, тому він здається доречним на будь-якому мотоциклі.

Модель K19 буде пропонуватися в чотирьох колірних рішеннях, які ви можете побачити серед вже доступних на сайті основних фотографій. Мотоцикл, деталі якого наведені в тексті опису, пофарбований у темно-сірий матовий колір.
Далі буде.....

Масо-габаритні характеристики
Висота, мм ( по сідлу) 710
Кліренс, мм 154
Довжина, мм 2250
Ширина, мм 900
Висота, мм 1090
Колісна база, мм 1500
Споряджена маса, кг 160
Характеристики
Двигун, тип Бензиновий серії NBF2, 4-х тактний, одноциліндровий, водяного охолодження, двоклапанний з верхнім розташуванням розподільного валу (OHC), ланцюговим приводом та внутрішнім балансувальним валом
Крутний момент, Нм/об.хв. 18 / 6500
Максимальний кут повороту керма, градусів 42
Об'єм масляної системи, л 1,2
Паливо, що рекомендується Бензин з октановим числом не менше 92
Рекомендований клас в'язкості масла 10W-40 / 15W-50 Напівсинтетична олія для мотоциклетних двигунів (залежно від сезонності)
Ступінь стиснення 11:1
Об'єм, куб.см 198
Система електроживлення Акумуляторна батарея у штатній комплектації 12N9-BS
Система живлення двигуна Багатоточковий упорскування палива LGC-Fi, паливний насос, монофорсунка з управлінням ECU (виробник компонентів BOSCH)
Система охолодження Рідинна система із збільшеним за площею односекційним радіатором та додатковим вентилятором охолодження
Система запалювання Електронне (CDI) + електростартер
Тип запуску двигуна Електростартер
Максимальна потужність, к.с./об.хв. 17,5 / 8000
КПП 6-ти ступінчаста з багатодисковим зчепленням у масляній ванні
Тип приводу Ланцюговий привід. Маркування приводного ланцюга - 428 H з безвальцювальними роликами. Кількість зубів передньої та задньої зірок: 16/48.
Задні гальмівні механізми Барабанний з механічним ножним приводом
Підвіска задня Маятникова з пружинно-гідравлічними амортизаторами та можливістю ступінчастого регулювання переднатягу пружин
Підвіска передня Телескопічна вилка з діаметром пера 37 мм. та гідравлічними амортизаторами
Передні гальмівні механізми Дисковий із двопоршневим супортом, гідравлічний, діаметр 280 мм.
Колісні диски Алюмінієві легкосплавні, десятиспицеві з фрагментарними полірованими елементами та пофарбовані матовою порошковою емаллю ободом чорного кольору. Параметри переднього диска 2.50J-16, заднього диска 3.00J-15
Максимальна швидкість, км/год 119
Витрата палива, л/100 км ≥2,9
Вантажопідйомність, кг 158
Розмір шин передні/задні 110 /90-16 / 130 /90-15
Об'єм паливного бака, л 13,9 (включаючи 2,5 літри резерву)
Заправний обсяг масла в двигуні, л 1,2
Доступні кольори Black Gloss / Dark Grey Matt / Platinum Orchid/ Red Opal Matt
Значення пакувальних розмірів мототехніки
Довжина, м 2,06
Ширина, м 0,71
Висота, м. 091
Об'єм, куб.м 1,40
Вага, кг 178

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре
Захист від роботів

Шановні покупці, запропонована компанією MOT-O дво-, триколісна техніка (трицикли) і чотириколісна техніка (квадроцикли моделей: Hummer 200 CARGO карданний привід, SHINERAY ROVER 250, SHINERAY HARDY 200, а також моделі електроскутерів FADA) нормами та вимогами чинного законодавства та належить до категорії «транспортні засоби, призначені для експлуатації на дорогах загального користування». ВИНЯТКОМ З ЦЬОГО СПИСКУ є двотактні моделі KOVI (Kovi 250 Pro2T, Kovi 300-2T Pro) та пітбайки KOVI PiT125 і PiT150, прогулянковий квадроцикл SHARX 200, дитячі квадроцикли СhiX 110, OriX 125/150, які не призначені для доріг загального користування.

Оскільки чинним законодавством регламентується необхідність реєстрації двоколісних транспортних засобів з об'ємом двигуна понад 49 см3, ми надаємо на кожен конкретний екземпляр змінений пакет документів, необхідний для встановлення Вашого транспортного засобу на реєстраційний облік у Сервісних Центрах МВС.

Цей пакет містить такі документи:

 • Договір купівлі-продажу.
 • Акт приймання-передачі транспортного засобу.
 • Акт технічного огляду транспортного засобу (відповідно до змін від 13.07.2016).
 • Вантажна митна декларація (копія).
 • Сертифікат відповідності за індивідуальним затвердженням колісного ТЗ.
 • Транзитний (він же тимчасовий і червоний) номер.

На даний момент замість раніше відомого документа "довідка-рахунок" використовується договір купівлі-продажу. Це регламентовано Постановою №941 Кабінету Міністрів України, яка набула чинності З 19.11.2015.

Витримка з постанови №941 КабМіну від 18.11.2015:

«Документами, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів, їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, є оформлені та засвідчені в установленому порядку: договори, укладені на товарних біржах на зареєстрованих в уповноваженому органі МВС бланках; укладені та оформлені безпосередньо в сервісних центрах МВС у присутності адміністраторів таких органів договори купівлі-продажу (міні, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб; нотаріально посвідчені договори купівлі-продажу (міні, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб; договори купівлі-продажу нових транспортних засобів, що підлягають першій державній реєстрації в сервісних центрах МВС, за якими продавцями виступають суб'єкти господарювання, що здійснюють оптову та/або роздрібну торгівлю транспортними засобами, та які підписані від імені таких суб'єктів уповноваженою особою і скріплені печаткою; свідоцтва про право на спадщину, видані нотаріусом або консульською установою, чи їх дублікати.»

Витримка №2 з Постанови №436 Кабінету Міністрів від 13.07.2016 р: "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. N 1388 і від 11 листопада 2009 р. N 1200":

Суб'єкт господарювання, який здійснює оптову та роздрібну торгівлю автомобілями, автобусами, мотоциклами всіх типів, марок та моделей, причепами, напівпричепами, мотовізками, іншими транспортними засобами вітчизняного та іноземного виробництва та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери, зобов'язаний вести у письмовій формі електронному вигляді журнал обліку надходження та реалізації або передачі для реалізації зазначених транспортних засобів та їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, укладених договорів купівлі-продажу транспортних засобів, виданих актів приймання-передачі, біржових угод та відповідно номерних знаків для разових поїздок та номерних знаків " Транзит" (додаток 1), актів огляду реалізованого транспортного засобу (додаток 11), актів технічного стану транспортного засобу або його складової частини, що має ідентифікаційний номер.

(Абзац перший пункту 13 із змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 03.04.2013 р. N 243, від 18.11.2015 р. N 941, від 13.07.2016 р. N 436)

Квадроцикли деяких моделей не належать до транспортних засобів, які можна використовувати на дорогах загального користування, тому вони не підлягають реєстрації в державних сервісних центрах (тобто не можуть бути поставлені на облік як такий транспортний засіб).

На цю категорію техніки пакет документів включає такі документи:

 • Вантажна митна декларація (копія).
 • Договір купівлі-продажу.
 • Акт приймання-передачі транспортного засобу.

ЦЕЙ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ МОТОЦИКЛІВ ТА квадроциклів НЕ ПОТРЕБУЄ ДОДАТКОВИХ ОПЛАТ І Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ ДОДАТКОМ ДО КОЖНОЇ ОДИНИЦІ МОТОЦИКЛІВ ТА/АБО КВАДРОЦИКЛІВ, ЩО ПРОДАЮТЬСЯ У MOT-O. Все, що потрібно від покупця – копія паспорта та ІПН, а також номер телефону для зв'язку. За нашими даними, недобросовісні продавці користуються незнанням клієнтів та намагаються стягувати додаткову плату або взагалі не надавати документи – це пряме порушення законодавства. Рекомендуємо Вам бути уважними при виборі, ставити максимум запитань при спілкуванні і намагатися переконатися в правдивості отриманих відповідей та обіцянок до моменту проведення угоди.

Відгуки можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.
Будь ласка зареєструйтесь
 
 
 
Этот сайт использует файлы cookie, в том числе третьей стороны.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажатием любой из ее элементов, Вы даете согласие на использование файлов cookie.