Меню
Кошик

ГАЗОВИЙ КАРБЮРАТОР (комплект) KMS-3 для генераторів потужністю 2-3 кВа

Please enter your phone number
and we call you back soon

 
 
Продажа запчастей
Продажа мототехники

Отправить нам сообщение
Контакты

Контакты

Close
 
 
ГАЗОВИЙ КАРБЮРАТОР (комплект) KMS-3 для генераторів потужністю 2-3 кВа
ГАЗОВИЙ КАРБЮРАТОР (комплект) KMS-3 для генераторів потужністю 2-3 кВа
ГАЗОВИЙ КАРБЮРАТОР (комплект) KMS-3 для генераторів потужністю 2-3 кВа
ГАЗОВИЙ КАРБЮРАТОР (комплект) KMS-3 для генераторів потужністю 2-3 кВа
ГАЗОВИЙ КАРБЮРАТОР (комплект) KMS-3 для генераторів потужністю 2-3 кВа
ГАЗОВИЙ КАРБЮРАТОР (комплект) KMS-3 для генераторів потужністю 2-3 кВа
ГАЗОВИЙ КАРБЮРАТОР (комплект) KMS-3 для генераторів потужністю 2-3 кВа
ГАЗОВИЙ КАРБЮРАТОР (комплект) KMS-3 для генераторів потужністю 2-3 кВа
ГАЗОВИЙ КАРБЮРАТОР (комплект) KMS-3 для генераторів потужністю 2-3 кВа
  • Модель: ГАЗОВЫЙ МОДУЛЬ, модель KMS-3 для генераторов мощностью 2-3 кВа
1499.62 грн.
Без ПДВ: 1499.62 грн.

      Тепер Вам не страшні нові тарифи на газ та ціни на бензин. Переобладнання Ваших бензинових генераторів, мотоблоків та мотопомп з продукцією торгової марки GASPOWER! ТІЛЬКИ У НАС: Підтверджена, а не уявна ГАРАНТІЯ ВІД ВИРОБНИКА 12 місяців; Якість продукту захищена патентом. Продукція лише у фірмовому впакуванні з повноцінною інструкцією та гарантійним талоном.

       У наступному описі міститься інформація, що це газовий модуль, для якого цільового використання він призначений і як його можна заощадити на роботі побутового бензогенератора, перевівши його на зріджений або природний (магістральний) газ.

Цей пристрій призначений тільки для використання на бензинових генераторах з діапазоном потужності від 2 до 3 кВа (включно), який будь-який громадянин нашої країни може купити у загальнодоступній роздрібній мережі для використання як джерело резервного енергопостачання та з метою особистих/професійних трудових потреб,  інтересів чи потреб

Нижче у таблиці ми вказуємо далеко не повний перелік торгових марок (брендів) генераторів з діапазоном електричної потужності 2-3 кВа, до яких підходить газовий модуль KMS-3:

Honda Кентавр Gerrard
Daewoo Power Endress Scheppach
Forte Kraft Dele Sturm
Hyundai Булат Werk
Geko Eliteh Протон
Elim Baumaster Tiger
Stark Swiss Kraft Einhell
Бригадир Weima Эталон
Firman Vitals Енергомаш

З урахуванням нинішніх економічних реалій та стабільним зростанням цін на паливо та інші енергоресурси  питання про можливість переведення електробензогенераторів (мініелектростанцій) на використання зрідженого газу, замість бензину не втрачає своєї актуальності, а скоріше навпаки – набуває надмірного значення. Саме для цього призначено універсальний газовий модуль, який  запропонувати власникам бензинових генераторів можливість експлуатації цього резервного джерела живлення на природному (магістральному) газі або зрідженому газі (з використанням балона чи газгольдера).

Що таке універсальний газовий модуль?

Цей пристрій комбінує у своїй конструкції:

 - Видозмінений  карбюратор  для бензинового двигуна генератора, який технічно доопрацьований для можливості підключення до нього та БЕНЗИНОВОГО ПАЛИВА та ГАЗОВОЇ МАГІСТРАЛІ.

- Компактний газовий редуктор, спеціально сконструйований та налаштований на певний (розрахунковий) вихідний тиск газу в дифузорі карбюратора для максимально ефективного сумішоутворення та повноти згоряння.

Навіщо він потрібний?

Встановлення цього газового модуля замість штатного карбюратора дозволить Вам використовувати два види палива, не одночасно зрозуміло, а змінно. При цьому  немає потреби у додаткових процедурах монтажу при переході з одного виду палива на інший – Ви якось правильно встановлюєте Газовий комплект  і ВСЕ!!!!

Чи є сенс у придбанні цього пристрою?

Так, сенс є однозначно. І ось чому:

1.    Вартість нового бензинового генератора китайського виробництва з можливістю роботи на бензині або газі мінімум на 25-35% вище, ніж однотипного абсолютного аналога, що використовує тільки бензин як паливо. Про іменитих брендових виробників генераторів  ми не згадуємо, оскільки їх ціноутворення знаходиться в іншому ціновому діапазоні, якщо говорити про аналогічні моделі – просто виключно дорого.

2. Лишне, кілька виробників пропонують генератори  у варіанті газ/бензин українському ринку, тобто. у чистому вигляді ця продукція спочатку не масова, внаслідок своєї вартості.  Якщо конкретніше -  в теперішню мить в Україні існує понад 80 (вісімдесяти) різних торгових марок, що пропонують  бензинові електростанції та/або генератори на важкому паливі, із цієї кількості менше 5 (п'яти) торгових марок пропонують варіанти  генераторів у битопливном виконанні. Причому дозволяють використовувати або газ або бензин, а не тільки газ або тільки бензин.

Про що це каже? З одного боку, що така продукція менш затребувана, внаслідок своєї більшої вартості порівняно з «чисто» бензиновими аналогами; з іншого боку, що такий ринковий аспект дозволяє тим небагатьом,  хто пропонує таку продукцію, встановлювати  і «тримати» високі  ціни, внаслідок виключно низької конкуренції.  А це, як Ви розумієте, не в  інтереси споживачів…

3.    Це єдиний доступний і раціональний варіант для тих, хто вже придбав бензинову генераторну установку і цілком очікувано хоче і може заощадити на експлуатаційних витратах в моменти активації резервного харчування.

4.    Конструктивне  виконання газового модуля передбачає  не складний процес монтажу і при ретельному дотриманні інструкції з цим впорається навіть не фахівець. Вам не потрібно оплачувати інсталяцію пристрою, а в іншому випадку це могло б доповнити статті витрат.

5. Установка газового модуля зберігає вихідні експлуатаційні параметри Вашого генератора без будь-яких  обмежень, скорочень, погіршень. Ви, як і раніше, завжди зможете використовувати його на бензині. Для цього достатньо не відкривати кран балона з газом або вентиль газової магістралі, а відкрити паливний кран подачі бензину з бака. Все справді дуже просто.

6. Газовий модуль був спроектований та технічно реалізований як універсальний пристрій. Він взаємозамінний з карбюратором системи живлення абсолютної більшості бензинових двигунів загального призначення, які використовуються як рушійна сила побутових генераторних установок з електричною потужністю 2-6 кВа і пропонуються сегодня на рынке: 168F; 168F-1, 168F-2, 170 F/FD, 182 F/FD, 188F/FD, 190F/FD.

    Для того, щоб визначити сумісність модуля з Вашим генератором, потрібно з'ясувати модель двигуна, позначену на блоці циліндра в місці, вказаному на фото:

7. Екологічність роботи на газі  - зменшення токсичності вихлопних газів під час переведення двигуна на газове паливо. Практично відсутня димність у вихлопі та тверді частки (сажа). У разі роботи обладнання в житлових зонах та інших місцях перебування людей – цей аспект може мати значне (або визначальне) значення.

8.    Використовуючи газ як паливо для генератора, Ви дійсно зможете скоротити витрати на його придбання.  Фактична витрата газу порівняно з використанням бензину зросте на 12-15%. Це цілком закономірна зміна, однак у грошах  це збільшення не призведе до негативного значення, оскільки фактична різниця у вартості магістрального (природного) газу та бензину в рази покриває більше значення витрати позитивним балансом у сухому залишку.  У разі використання скрапленого газу,  найкращим аргументом може стати досвід перекладу автомобілів на ГБО. Погодьтеся, якби це не було економічно виправдано, хіба такі установки були б популярними?

У випадку з генератором ця схема також працює і Ви можете в цьому переконатися уважно ознайомившись із фотографіями, та відеосюжетами з детальним описом того, як працює пропонований нами пристрій  на сторінках нашого сайту

Якщо ви придбали газовий модуль, і у Вас виникли труднощі з монтажем або налаштуванням –  співробітники нашої Сервісної Підтримки готові конструктивно поінформувати Вас та допомогти з відповідями на запитання. Звертайтесь за тел.: (097) 855-53-20

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре
Захист від роботів
Відгуки можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.
Будь ласка зареєструйтесь
 
 
 
Этот сайт использует файлы cookie, в том числе третьей стороны.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажатием любой из ее элементов, Вы даете согласие на использование файлов cookie.