Меню
Кошик

ГАЗОВИЙ КАРБЮРАТОР KBS-2/PM для мотопомп та мотоблоків

Please enter your phone number
and we call you back soon

 
 
Продажа запчастей
Продажа мототехники

Отправить нам сообщение
Контакты

Контакты

Close
 
 
ГАЗОВИЙ КАРБЮРАТОР KBS-2/PM для мотопомп та мотоблоків
ГАЗОВИЙ КАРБЮРАТОР KBS-2/PM для мотопомп та мотоблоків
ГАЗОВИЙ КАРБЮРАТОР KBS-2/PM для мотопомп та мотоблоків
ГАЗОВИЙ КАРБЮРАТОР KBS-2/PM для мотопомп та мотоблоків
ГАЗОВИЙ КАРБЮРАТОР KBS-2/PM для мотопомп та мотоблоків
ГАЗОВИЙ КАРБЮРАТОР KBS-2/PM для мотопомп та мотоблоків
ГАЗОВИЙ КАРБЮРАТОР KBS-2/PM для мотопомп та мотоблоків
ГАЗОВИЙ КАРБЮРАТОР KBS-2/PM для мотопомп та мотоблоків
ГАЗОВИЙ КАРБЮРАТОР KBS-2/PM для мотопомп та мотоблоків
  • Модель: KBS-2/PM
1799.75 грн.
Без ПДВ: 1799.75 грн.

    Тепер Вам не страшні нові тарифи на газ та ціни на бензин. Переобладнання Ваших бензинових, мотоблоків та мотопомп  з продукцією торгової марки GASPOWER!

ТІЛЬКИ У НАС: Підтверджена, а не уявна ГАРАНТІЯ ВІД ВИРОБНИКА 12 місяців; Якість продукту захищена патентом. Продукція лише у фірмовому впакуванні з повноцінною інструкцією та гарантійним талоном.

 

Газовий модуль моделі   KBS-2/PM    призначений для використання на бензинових двигунах внутрішнього згоряння, які встановлені як приводний агрегат на мотопомпи та мотоблоки з діапазоном потужності від 11 до 15 кінських сил включно.

 

З урахуванням нинішніх економічних реалій та стабільного зростання цін на паливо та інші енергоресурси  питання про можливість переведення двигунів водяних насосів і мотоблоків, а також просто ДВЗ загального призначення на використання зрідженого газу, замість бензину не втрачає своєї актуальності, а скоріше навпаки – набуває надмірного значення. Саме для цього призначений універсальний газовий модуль, який може запропонувати власникам таких агрегатів з бензиновими двигунами можливість експлуатації на зрідженому газі (з використанням балона або газгольдера) або природному (магістральному) газі за умови стаціонарного розміщення (помпи або двигуна).

Що таке універсальний газовий модуль?

Цей пристрій комбінує у своїй конструкції:
- Змінений  карбюратор  для бензинового двигуна генератора, який технічно доопрацьований для можливості підключення до нього та БЕНЗИНОВОГО ПАЛИВА та ГАЗОВОЇ МАГІСТРАЛІ. При цьому на корпусі карбюратора розміщений паливний кран, як і передбачає початкова конструкція карбюратора в заводському виконанні на ДВЗ подібного типу;
- Компактний газовий редуктор, спеціально сконструйований та налаштований на певний (розрахунковий) вихідний тиск газу в дифузорі карбюратора для максимально ефективного сумішоутворення та повноти згоряння.

Газовий модуль був спроектований та технічно реалізований як універсальний пристрій. Він взаємозамінний з карбюратором системи живлення абсолютної більшості бензинових двигунів загального призначення, які використовуються як рушійна сила на мотопомпах і двоколісних мотоблоках і пропонуються сьогодні на ринку.

Нижче представлена таблиця застосування модуля на типових двигунах внутрішнього згоряння мотопомп та мотоблоків:

Маркування найчастіше застосовуваних двигунів Діапазон об'ємів двигунів Потужність двигунів насосів/мотоблоків Тип бензинової мотопомпи Діаметр вхідного та вихідного патрубків насосного агрегату
 182F, 188F, 190F 340 - 420 см3 11 - 15 л.с. Професійні насоси для чистої (забрудненої) води 100  мм
 182F, 188F, 190F 340 - 420 см3 11 - 15 л.с. Очисні (сміттєві) насоси 80-100 мм
 182F, 188F 340 - 390 см3 11 - 13 л.с. Професійні високонапірні насоси підвищеної продуктивності для пожежогасіння 50 мм

Для полегшення підбору та ідентифікації сумісності модуля Вам потрібно визначити модель двигуна Вашого мотоблока або мотопомпи, вказаного на блоці двигуна (дивіться фото нижче), та порівняти з даними у таблиці. Якщо Ви бачите розбіжність номенклатури – передзвоніть нам і ми допоможемо Вам ідентифікувати дані агрегату та підібрати коректну модель газового модуля.

Навіщо потрібен газовий модуль?

Встановлення цього газового модуля замість штатного карбюратора дозволить Вам використовувати два види палива, не одночасно зрозуміло, а змінно. При цьому   немає потреби у додаткових процедурах монтажу при переході з одного виду палива на інший – Ви одного разу правильно встановлюєте Газовий комплект  і все!!!!

Економічна обґрунтованість використання:

1. Використовуючи газ як паливо, Ви дійсно зможете скоротити витрати на його придбання. Фактична витрата газу порівняно з використанням бензину зросте на 12-15%. Це цілком закономірна зміна, однак у грошах  це збільшення не призведе до негативного значення, оскільки фактична вартість зрідженого газу вдвічі нижча, ніж бензину або дизпалива, а вартість магістрального (природного газу) збільшить цю відмінність до 10 разів.

2. На сьогоднішній день в асортименті представлені лише бензинові мотопомпи або дизельні. Перші свідомо менш економічні в експлуатації, а другі суттєво дорожчі за бензинові, і при цьому дозволяють економити менше, ніж при використанні газу, внаслідок збільшення вартості дизельного палива.

3. Придбання Газового Модуля - Це єдиний доступний і раціональний варіант для тих, хто вже придбав бензинову мотопомпу мотоблок або використовує ДВС загального призначення як приводний агрегат для чогось і цілком очікувано хоче, а найголовніше, може заощадити на експлуатаційних витратах.

4. Конструктивне  виконання газового модуля передбачає  не складний процес монтажу і при ретельному дотриманні інструкції з цим впорається навіть не фахівець. Вам не потрібно оплачувати інсталяцію пристрою, а в іншому випадку це могло б доповнити статті витрат.

5. Установка газового модуля зберігає вихідні експлуатаційні параметри агрегату без будь-яких функцій. обмежень, скорочень, погіршень. Ви, як і раніше, завжди зможете використовувати його на бензині. Для цього достатньо не відкривати кран балона з газом або вентиль газової магістралі, а відкрити паливний кран подачі бензину з бака. Все справді дуже просто!     

6. Екологічність роботи на газі  - зменшення токсичності вихлопних газів під час переведення двигуна на газове паливо. Практично відсутня димність у вихлопі та тверді частки (сажа). У разі роботи обладнання в житлових зонах та інших місцях перебування людей – цей аспект може мати суттєве (або визначальне) значення У разі використання зрідженого газу,  найкращим аргументом може стати досвід перекладу автомобілів на ГБО. Погодьтеся, якби це не було економічно виправдано, якщо такі установки були б популярними???!!!

Якщо ви придбали газовий модуль, і у Вас виникли труднощі з монтажем або налаштуванням –  співробітники нашої Сервісної Підтримки готові конструктивно поінформувати Вас та допомогти з відповідями на запитання.  Звертайтеся за тел.: 097-855-53-20

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре
Захист від роботів
Відгуки можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.
Будь ласка зареєструйтесь
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
 
Этот сайт использует файлы cookie, в том числе третьей стороны.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажатием любой из ее элементов, Вы даете согласие на использование файлов cookie.