Для того, щоб генератор служив Вам бездоганно і тривалий термін слід дотримуватися ще ряд умов, залежно від особливостей експлуатації. Насамперед працююча установка має бути заземлена. Для цього на корпусі передбачений окремий вихід, виконаний він у вигляді шпильки з гайкою з відповідним позначенням. Комплект для заземлення до установки не додається, але зробити його нескладно: за відсутності штатної системи заземлення на її роль згодиться Г-подібний металевий штир (краще мідний), забитий у землю і з'єднаний зі шпилькою мідним проводом.

Перед початком роботи генератору обов'язково дати прогрітися - попрацювати кілька хвилин на неодруженому ходу. Це продовжить ресурс двигуна. Не менш важливо: перш ніж глушити двигун, дати попрацювати мотору на холостих 1-2 хвилини після вимкнення навантаження від споживачів.

У зимовий час при роботі на вулиці або в неопалюваному приміщенні не можна довго експлуатувати станцію без навантаження, тому що в цьому випадку двигун не зможе вийти на штатний тепловий режим і працюватиме в « непрогрітому» стані. Допускається використання баластного навантаження, наприклад, 20-30% від номінальної потужності. При негативних температурах потрібно періодичний контроль та очищення корпусу повітряного фільтра від льоду, а також від'єднання трубки вентиляції картера від корпусу повітряного фільтра.

При установці генератора в приміщенні необхідно забезпечити вентиляцію або виведення відпрацьованих газів на вулицю.