Меню
Кошик

Квадроцикл детский CHiX 110

Please enter your phone number
and we call you back soon

 
 
Продажа запчастей
Продажа мототехники

Отправить нам сообщение
Контакты

Контакты

Close
 
 
Квадроцикл детский CHiX 110
Квадроцикл детский CHiX 110
Квадроцикл детский CHiX 110
Квадроцикл детский CHiX 110
Квадроцикл детский CHiX 110
Квадроцикл детский CHiX 110
Квадроцикл детский CHiX 110
Квадроцикл детский CHiX 110
Квадроцикл детский CHiX 110
Квадроцикл детский CHiX 110
Квадроцикл детский CHiX 110
Квадроцикл детский CHiX 110
Квадроцикл детский CHiX 110
Квадроцикл детский CHiX 110
Квадроцикл детский CHiX 110
Квадроцикл детский CHiX 110
Квадроцикл детский CHiX 110
Квадроцикл детский CHiX 110
Квадроцикл детский CHiX 110
Квадроцикл детский CHiX 110
Квадроцикл детский CHiX 110
Квадроцикл детский CHiX 110
Квадроцикл детский CHiX 110
Квадроцикл детский CHiX 110
Квадроцикл детский CHiX 110
Квадроцикл детский CHiX 110
Квадроцикл детский CHiX 110
 • Модель: Квадроцикл детский CHiX 110
 • Розміри: 1,350.00мм x 790.00мм x 900.00мм
35145.00 грн.
Без ПДВ: 35145.00 грн.

Доступні варіанти

                                         Дитячий квадроцикл ATV  СHiX з бензиновим мотором.

  ChiX найменший із усіх бензинових квадриків і орієнтований насамперед на діток вікового діапазону від 8 до 12 років. Звичайно він може бути цікавим і для дітей інших вікових категорій, але не дорослих.

В опціоні моделі передбачені основні елементи, які насамперед спрямовані на безпечне освоєння молодим поколінням основ їзди:

1.Обмежувач відкриття дросельної заслінки. Це нескладний в налаштуванні механізм складається з одного регулюючого гвинта, закручуючи/відкручуючи який батько може обмежити обороти двигуна і, як наслідок, максимальну швидкість квадроцикла. Це особливо важливо для дітей, які не знають страху і ще не досягли стійких навичок в керуванні своїм першим транспортним засобом, який не менш спритний, ніж вони самі))).

2. Пульт дистанційного запуску двигуна дозволяє не тільки його запускати на відстані, але й глушити дистанційно якщо дитина аж надто захопилася і все більше збільшує темп, а тато/мама бачить, що поріг безпеки незабаром буде перевищений. Просто натискаєте кнопку і двигун перестає працювати. Однак прийміть до уваги, що відстань сигналу керування не повинна перевищувати 25-30 метрів віддалення від брелока.

3. Кнопка аварійної зупинки двигуна. Цей пристрій виглядає як кнопка із запобіжним ковпачком, який надіти зверху і замикає електричний ланцюг подачі живлення на іскроутворення. У свою чергу кнопка має гумовий подовжувач з карабінчиком кріплення до одягу наїзника. Якщо раптом станеться ситуація, коли дитина втратить керування, випусти в кермо і відхилиться назад або занадто нахилиться в одну зі сторін запобіжний ковпачок зривається з місця посадки і ланцюг розмикається, а двигун моментально перестає працювати. Дублююча клавіша стоп-двигун знаходиться і на лівій рукояті керма і старші діти можуть самі контролювати аварійний момент якщо необхідно моментально зупинити рух

 

4.На дисплеї панелі приладів знаходиться індикатор активованої передачі. Завдяки цьому інструменту дитині можна наочно показати, що означають символи, що чергуються, і як вони пов'язані зі швидкістю руху. Тобто можна пояснити межі руху і позначити завдання не перевищувати певні обмеження. Функція швидше сприяє вихованню слухняності, але водночас дитина почне розуміти більше, а знання, як відомо – сила

По механічно-опорній частині ChiX виконаний за типовими технологіями для такої категорії техніки. Двигун потужністю 7 кінських сил розташований досить глибоко усередині рами. Пластикові елементи облицювальних панелей закривають його з кожної із сторін. Зверніть увагу на те, що простір де розташовуються ноги водія. захищено виступаючими пдастиковими частинами по периметру. Це унеможливлює торкання ноги з гарячими частинами двигуна. Важливий атрибут, тому що отримати опік від розігрітого двигуна було б дуже легко, якби двигун виходив за габарити або не був прикритий пластиковими елементами корпусу.

Гальмівна система маленького ChiX складається з двох гальмівних елементів барабанного типу, якими оснащені передні гальма та монодисковий гальмівний механізм з гідравлічним приводом, який розташований ззаду. Обидва гальма керуються важелями на кермі. Зліва на фото конструкція переднього барабанного гальма, праворуч – задній дисковий. Ззаду передбачено наявність ліхтаря стоп-сигналу, який спалахує при активації будь-якого з гальмівних механізмів.

 Підвіска передня на Чикс має незалежну конструкцію і складається з здвоєних поперечених важелів. Втулкові елементи передніх важелів забезпечені прес-маслями для оновлення консистентного мастила. Якщо шприцювати ці елементи регулярно – підвіска проживе довше. Задня підвіска це один великий маятниковий важіль, на якому кріпиться сам приводний механізм і вісь на якій закріплені колеса.

 

Задній багажник також передбачено у моделі. Але його роль швидше в тому, щоб у разі падіння квадроцикла на бік він виконав додаткову функцію обмежувальну і не дозволив квадроциклу повністю перевернутися. У будь-якому випадку його наявність плюс і для зовнішнього вигляду, і для функціональності.

Значення пакувальних розмірів мототехніки
Довжина, м 1,29
Ширина, м 0,75
Висота, м. 0,6
Вага, кг 112
Характеристики
Двигун, тип Бензиновий, горизонтально розташований, 4-х тактний, одноциліндровий, двоклапанний, повітряного охолодження.
Об'єм, куб.см 107
Система запалювання Електронне (CDI) з електростартером для запуску двигуна
Максимальна потужність, к.с./об.хв. 7 / 7500
Максимальний крутильний момент, Нм при об/хв 7.1 / 6000
КПП Автоматична трансмісія, Передній хід/Нейтраль/Задній хід
Тип приводу Ланцюговий привід провідної осі
Задній гальмівний механізм Монодисковий з гідравлічним приводом та однопоршневим супортом
Підвіска задня Маятниковий важіль із пружинно-гідравлічним моноамортизатором зі збільшеним ходом, гвинтова пружина
Підвіска передня Незалежна, подвійні A-подібні поперечні важелі, амортизатори, гвинтові пружини.
Передні гальмівні механізми Барабанні з механічним ручним приводом важелем розташованим на кермі
Колісні диски Сталеві з декоративними накладками
Максимальна швидкість, км/год 43
Витрата палива, л/100 км 2,2
Вантажопідйомність, кг 75
Розмір шин передні/задні All Terrain 16×8-7 - передні та All Terrain 16×8-7 – задні
Об'єм паливного бака, л 2,4
Масо-габаритні характеристики
Довжина, мм 1350
Ширина, мм 790
Висота, мм 900
Колісна база, мм 800
Споряджена маса, кг 94

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре
Захист від роботів

Шановні покупці, вся техніка, що пропонується компанією MOT-O, тобто дво-, триколісна техніка (трицикли) та чотириколісна техніка (квадроцикли моделей: Hummer 200 LUX, Hummer 200 LUX карданний привід, Hummer 200 CARGO карданний привід, SHINERAY VER 250, SHINERAY HARDY 200, а також моделі електроскутерів FADA) проходить митне очищення відповідно до норм та вимог чинного законодавства та відноситься до категорії «транспортні засоби, призначені для експлуатації на дорогах загального користування». Винятком із цього списку є двотактні моделі KOVI (Kovi 250 Pro2T) та пітбайки KOVI PiT125 та  PiT150, дитячі квадроцикли СhiX 110, OriX 125/150 які НЕ призначені для доріг загального користування.

Оскільки чинним законодавством регламентується необхідність реєстрації двоколісних транспортних засобів з об'ємом двигуна понад 49 см3, ми надаємо на кожен конкретний екземпляр змінений пакет документів, необхідний для встановлення Вашого транспортного засобу на реєстраційний облік у Сервісних Центрах МВС.

Цей пакет містить такі документи:

 • Договір купівлі-продажу.
 • Акт приймання-передачі транспортного засобу.
 • Акт технічного огляду транспортного засобу (відповідно до змін від 13.07.2016).
 • Вантажна митна декларація (копія).
 • Сертифікат відповідності за індивідуальним затвердженням колісного ТЗ.
 • Транзитний (він же тимчасовий і червоний) номер.

На даний момент замість раніше відомого документа "довідка-рахунок" використовується договір купівлі-продажу. Це регламентовано Постановою №941 Кабінету Міністрів України, яка набула чинності З 19.11.2015.

Витримка з постанови №941 КабМіну від 18.11.2015:

«Документами, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів, їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, є оформлені та засвідчені в установленому порядку: договори, укладені на товарних біржах на зареєстрованих в уповноваженому органі МВС бланках; укладені та оформлені безпосередньо в сервісних центрах МВС у присутності адміністраторів таких органів договори купівлі-продажу (міні, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб; нотаріально посвідчені договори купівлі-продажу (міні, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб; договори купівлі-продажу нових транспортних засобів, що підлягають першій державній реєстрації в сервісних центрах МВС, за якими продавцями виступають суб'єкти господарювання, що здійснюють оптову та/або роздрібну торгівлю транспортними засобами, та які підписані від імені таких суб'єктів уповноваженою особою і скріплені печаткою; свідоцтва про право на спадщину, видані нотаріусом або консульською установою, чи їх дублікати.»

Витримка №2 з Постанови №436 Кабінету Міністрів від 13.07.2016 р: "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. N 1388 і від 11 листопада 2009 р. N 1200":

Суб'єкт господарювання, який здійснює оптову та роздрібну торгівлю автомобілями, автобусами, мотоциклами всіх типів, марок та моделей, причепами, напівпричепами, мотовізками, іншими транспортними засобами вітчизняного та іноземного виробництва та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери, зобов'язаний вести у письмовій формі електронному вигляді журнал обліку надходження та реалізації або передачі для реалізації зазначених транспортних засобів та їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, укладених договорів купівлі-продажу транспортних засобів, виданих актів приймання-передачі, біржових угод та відповідно номерних знаків для разових поїздок та номерних знаків " Транзит" (додаток 1), актів огляду реалізованого транспортного засобу (додаток 11), актів технічного стану транспортного засобу або його складової частини, що має ідентифікаційний номер.

(Абзац перший пункту 13 із змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 03.04.2013 р. N 243, від 18.11.2015 р. N 941, від 13.07.2016 р. N 436)

Квадроцикли деяких моделей не належать до транспортних засобів, які можна використовувати на дорогах загального користування, тому вони не підлягають реєстрації в державних сервісних центрах (тобто не можуть бути поставлені на облік як такий транспортний засіб).

На цю категорію техніки пакет документів включає такі документи:

 • Вантажна митна декларація (копія).
 • Договір купівлі-продажу.
 • Акт приймання-передачі транспортного засобу.

ЦЕЙ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ МОТОЦИКЛІВ ТА квадроциклів НЕ ПОТРЕБУЄ ДОДАТКОВИХ ОПЛАТ І Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ ДОДАТКОМ ДО КОЖНОЇ ОДИНИЦІ МОТОЦИКЛІВ ТА/АБО КВАДРОЦИКЛІВ, ЩО ПРОДАЮТЬСЯ У MOT-O. Все, що потрібно від покупця – копія паспорта та ІПН, а також номер телефону для зв'язку. За нашими даними, недобросовісні продавці користуються незнанням клієнтів та намагаються стягувати додаткову плату або взагалі не надавати документи – це пряме порушення законодавства. Рекомендуємо Вам бути уважними при виборі, ставити максимум запитань при спілкуванні і намагатися переконатися в правдивості отриманих відповідей та обіцянок до моменту проведення угоди.

Відгуки можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.
Будь ласка зареєструйтесь
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
 
Этот сайт использует файлы cookie, в том числе третьей стороны.
Закрыв этот баннер, прокрутив эту страницу или нажатием любой из ее элементов, Вы даете согласие на использование файлов cookie.